Slovinka Klinecová vyhrála na MS na středním můstku, Indráčková vylepšila české maximum

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2021 (17:57)     Sekcia sport

Slovinská skokanka na lyžích Ema Klinecová vyhrála v Oberstdorfu závod na středním můstku a poprvé se stala mistryní světa. Karolína Indráčková na 25. místě vylepšila české maximum. celý článek

Klinecová vyhrála na MS na středním můstku, Indráčková pětadvacátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2021 (18:49)     Sekcia sport

Slovinská skokanka na lyžích Ema Klinecová vyhrála v Oberstdorfu závod na středním můstku a poprvé se stala mistryní světa. Karolína Indráčková na 25. místě vylepšila české maximum..

Indráčková na MS vyrovnala české maximum, na velkém můstku vládla Lundbyová

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2021 (18:17)     Sekcia sport

Premiérový závod žen na velkém můstku na mistrovství světa vyhrála norská skokanka na lyžích Maren Lundbyová. Karolína Indráčková obsadila v Oberstdorfu 25. místo. Zopakovala tím výsledek z minulého týdne ze středního můstku, kterým vylepšila české ženské maximum na světovém šampionátu. Šestnáctiletá Klára Ulrichová skončila na 36. příčce.

Indráčková postoupila na MS do závodu skokanek na středním můstku

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2021 (20:12)     Sekcia sport

Pouze Karolína Indráčková se na mistrovství světa v klasickém lyžování představí v závodě na středním můstku. V dnešní kvalifikaci v Oberstdorfu obsadila 30. místo, další české skokanky Štěpánka Ptáčková, Klára Ulrichová a Veronika Jenčová se do postupové čtyřicítky nevešly.

Klinecová vyhrála ženskou premiéru v letech na lyžích, vylepšila rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2023 (11:26)     Sekcia sport

Slovinská skokanka Ema Klinecová vyhrála ve Vikersundu premiérový závod žen v letech na lyžích. V prvním kole vylepšila pokusem dlouhým 226 metrů světový rekord, ve druhém si výhru při ženském soutěžním debutu na mamutím můstku pohlídala dalším letem daleko za dvousetmetrovou hranci (223,5 metru).

Skokanka Indráčková si 16. místem vylepšila maximum v SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2021 (14:34)     Sekcia sport

Skokanka na lyžích Karolína Indráčková si 16. místem vylepšila maximum ve Světovém poháru a zaznamenala nejlepší český výsledek v sezoně. V Čajkovském dnes vyhrála Rakušanka Marita Kramerová a závod před koncem se do čela SP dostala Japonka Sara Takanašiová.

Indráčkové patří na velkém můstku 25. místo. nejlepší je Norka Lundbyová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2021 (18:38)     Sekcia sport

Premiérový světový závod žen na velkém můstku vyhrála norská skokanka na lyžích Maren Lundbyová. Karolína Indráčková obsadila na MS v Oberstdorfu 25. místo. Zopakovala tím výsledek z minulého týdne ze středního můstku, kterým vylepšila české ženské maximum na světovém šampionátu. Šestnáctiletá Klára Ulrichová skončila na 36. příčce.

Ženy poprvé létaly na mamutím můstku. Klinecová oslnila 226 metry a rekordem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2023 (11:30)     Sekcia sport

Slovinská skokanka Ema Klinecová vyhrála ve Vikersundu premiérový závod žen v letech na lyžích. V prvním kole vylepšila pokusem dlouhým 226 metrů světový rekord, ve druhém si výhru při ženském soutěžním debutu na mamutím můstku pohlídala dalším letem daleko za dvousetmetrovou hranici (223,5 metru).

Skokanka Indráčková si šestnáctým místem vylepšila maximum ve Světovém poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2021 (15:27)     Sekcia sport

Ulrichová a Indráčková zasáhnou na MS do závodu na velkém můstku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2021 (20:11)     Sekcia sport

Klára Ulrichová a Karolína Indráčková postoupily na mistrovství světa v klasickém lyžování do středečního závodu na velkém můstku. Šestnáctiletá Ulrichová obsadila v Oberstdorfu v dnešní kvalifikaci 23. místo, Indráčková, která se jako jediná z českých skokanek představila i na středním můstku, byla třicátá.

Klinecová vyhrála ženskou premiéru v letech na lyžích, rekord vylepšila na 226 m

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.03.2023 (11:17)     Sekcia sport

Vikersund (Norsko) - Slovinská skokanka Ema Klinecová vyhrála ve Vikersundu premiérový závod žen v letech na lyžích. V prvním kole vylepšila pokusem dlouhým 226 metrů světový rekord,...