Slavia selhala v Brně! Plzeň bere tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2021 (13:30)     Sekcia sport

Čtyři zápasy nabídl nedělní program fotbalové Fortuna ligy. Mladá Boleslav remizovala doma s Příbramí 0:0. Svěřenci trenéra Jarolíma v závěru duelu zahrávali pokutový kop, Tomáš Ladra ale neproměnil. Karviná zvítězila ve Zlíně 2:1, z penalty o tom ve druhém poločase rozhodl Michal Papadopulos. Plzeň vyhrála s Českými Budějovicemi 2:1, rozhodující gól zaznamenal v druhém poločase Šimon Falta. Slavia veze z Brna bod po remíze 0:0, hosté hráli velkou část zápasu o deseti. celý článek

Slavia nečekaně selhala v Brně! Plzeň bere tři body

Viktoria Plzeň po 9 letech vyloupila Eden. Slavii dvěma góly sestřelil Jirka

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     05.11.2023 (21:55)     Sekcia sport

Zápas Slavie s Viktorií Plzeň je jedním z největších zápasů, jaké můžeme v českém fotbale zažít. Tentokráte tento fotbalový svátek hostil pražský Eden. Šlo o to, zda Slavia dokáže zareagovat na výhru Sparty nad Bohemians. A nedokázala. První poločas sice zvládla, ale ve druhém naprosto selhala. Obráncům dvakrát utekl Erik Jirka a 3 body si domů odváží Viktoria.

Slavia se v lize představí v Brně, Plzeň v Českých Budějovicích

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.08.2022 (15:10)     Sekcia sport

Praha - Osmi duely 5. kola pokračuje o víkendu první fotbalová liga. Obhájce titulu Plzeň, Slavia a Slovácko nastoupí k zápasům poté, co se jim v týdnu povedlo v evropských pohárech projít...

Slavia veze body z Jablonce, Sparta porazila Slovácko. Nezaváhala ani Plzeň

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.04.2022 (19:03)     Sekcia sport

Slavia vyhrála v Jablonci 2:1, stejným poměrem přehrála Plzeň Baník Ostrava. Sparta si doma poradila se Slováckem 3:1.

Sparta vstala z mrtvých a ze šlágru bere bod. Slavia uťala jarní trápení a vede ligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (14:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie zastavili sérii jarních neúspěchů a slaví první vítězství v soutěžním utkání roku 2022. Na hřišti Slovácka vyhráli v nedělním utkání 21. kola nejvyšší soutěže 1:0, duel rozhodl krátce před poločasem Ondřej Lingr. Poslední Karviná po senzačním vítězství na Slavii doma jen remizovala s Jabloncem 1:1. Olomouc sice prohrávala na začátku druhé půle s Mladou Boleslaví 0:1, ale dokázala duel otočit a bere tři body za vítězství 2:1. Sparta v divokém šlágru s Plzní zachránila na poslední chvíli remízu 2:2, když hosté za stavu 1:2 zahodili několik stoprocentních šancí a Hložek následně vyrovnal. Ligu tak vede s 51 body Slavia, na stejné bodové metě je i Plzeň.

FOTBAL ONLINE: Slavia v problémech, v Brně hraje o deseti! Plzeň bere tři body

Sparta se po reprezentační pauze činila, v sobotu dala Teplicím sedm gólů. Nedělní program 25. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. Mladá Boleslav remizovala doma s Příbramí 0:0. Svěřenci trenéra Jarolíma v závěru duelu zahrávali pokutový kop, Tomáš Ladra ale neproměnil. Karviná zvítězila ve Zlíně 2:1, z penalty o tom v druhém poločase rozhodl Michal Papadopulos. Plzeň vyhrála s Českými Budějovicemi 2:1, rozhodující gól zaznamenal v druhém poločase Šimon Falta. Brno od 18:30 hostí Slavii, utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: První Sparta bere tři body, Plzeň vyhrála v Brně. Třinec dostává další gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2021 (15:08)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga měla v neděli na programu kompletní 34. kolo. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných textových reportážích na Sport.cz. Litvínov porazil Pardubice 5:0, Karlovy Vary - Vítkovice 1:4, Mladá Boleslav - Olomouc 4:2, České Budějovice - Zlín 3:1, Sparta - Hradec Králové 4:1, Brno - Plzeň 2:3 po prodloužení. Utkání Třinec - Liberec se stále hraje.

HOKEJ ONLINE: První Sparta bere tři body, Plzeň vyhrála v Brně, Liberec vede v Třinci

25. kolo: Slavia prohrála a ztrácí tři body na Plzeň, Sparta zdolala Pardubice

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.03.2022 (20:45)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Slavie ve 25. kole první ligy v Liberci nevyužili dlouhou přesilovku a nečekaně prohráli 0:1. Obhájci titulu z druhého místa tabulky ztrácí tři body na vedoucí Plzeň....

Slavia má velkou šanci, Plzeň ztratila body v Olomouci! Sparta se Viktorii přiblížila výhrou v Teplicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2022 (14:54)     Sekcia sport

Sešívaní po návratu z Rotterdamu nastoupí až v neděli. A pokud Pardubice porazí, budou zase první... Plzeň ve 28. kole fotbalové Fortuna ligy jen remizovala 1:1 v Olomouci a Slavia ji může přeskočit. Zaváhání Viktorie využila Sparta, která se po výhře 3:0 v Teplicích přiblížila Plzni na tři body. Slovácko porazilo Karvinou 3:1 a Bohemians remizovali s Libercem 0:0.

Slavia v klíčovém zápase sezóny poráží Plzeň

Slavia ztratila první body i kapitána! Týden hrůzy završila Plzeň, Jablonec byl bit

Slavia ztratila první body, kapitána i Simu! Týden hrůzy završila Plzeň, Jablonec byl bit

Plzeň selhala v Liberci, nováček z Pardubic slaví první ligové vítězství

Plzeň selhala v Liberci, nováček z Pardubic slaví první vítězství po návratu do ligy

Slavia vyhrála ve šlágru nad mistrem a vede ligu o dva body před Spartou

O titul už jen Slavia a Plzeň, Sparta vybouchla na Hané a odpadá ze hry! Hradec udržel šestku

Slavia - Plzeň. O poháry bojující Viktoria potřebuje body i ze hřiště Slavie

Slavia se po výhře nad Libercem dotahuje na vedoucí plzeň

Plzeň přejela Spartu a kráčí za titulem. Slavia se stále drží v těsném závěsu

FOTBAL ONLINE: Plzeň vede, ale hraje v oslabení! Baník veze ze Slovácka bod

Plzeň si bere hráče ze Slavie, stoper Tijani podepsal smlouvu na tři roky

FOTBAL ONLINE: Zatlačí Plzeň na Slavii? Baník veze ze Slovácka bod, Klokani vedení neudrželi

FOTBAL ONLINE: Baník veze ze Slovácka bod, Klokani vedení neudrželi. Zatlačí Plzeň na Slavii?

HOKEJ ONLINE: Plzeň doma propadá, Sparta prohrává ve šlágru v Brně

Slavia má velkou šanci, Plzeň ztratila v Olomouci! Sparta se čelu přiblížila výhrou v Teplicích

Šance na titul pro Slavii žijí. Sešívaní zvládli šlágr s Viktorií Plzeň

6. kolo: Slavia stíhá Spartu, Plzeň zaváhala v Olomouci

HOKEJ ONLINE: Plzeň doma propadá, Sparta hraje ve šlágru v Brně

23. kolo: Slavia v zápase o vedení zdolala Plzeň, Sparta vyhrála v Ostravě

Špatná zpráva pro Plzeň! Baník nebude mít šanci, Slavia vyhraje šlágr, tuší expert

HOKEJ ONLINE: Sparta hraje ve šlágru v Brně, zaberou poslední Budějovice? Plzeň doma prohrává

FOTBAL ONLINE: Plzeň bere tři body! Slavia útočí na rekord

FOTBAL ONLINE: Rána pro Spartu, Plzeň na Letné vede! Slavia uťala jarní trápení

FOTBAL ONLINE: Šok pro Spartu, Plzeň na Letné přidává druhý gól! Slavia uťala jarní trápení

Slavia senzačně prohrála s Hradcem 3:4 a fotbalovou ligu nově vede Plzeň

FOTBAL ONLINE: Slavia zahazuje šance, Plzeň drží Hruška. Jablonec slaví po divoké koncovce

Slavia senzačně prohrála, ligu vede Plzeň. Sparta se dočkala výhry

FOTBAL ONLINE: Slavia senzačně prohrála, ligu vede Plzeň! Sparta mírní malér

FOTBAL ONLINE: Sparta se nemůže prosadit. Slavia senzačně prohrála, ligu vede Plzeň!

Jednoznačné derby! Slavia smetla Spartu už v první půli. Boleslavi a Slovácku se zdařil obrat

Liga se dramatizuje, Slavia veze jen bod! Plzeň ztrestala Bohemku, Dynamo zažilo šok s posledním