McNulty sesadil v Baskicku z čela průběžného pořadí Rogliče

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (17:59)     Sekcia sport

Španělský cyklista Ion Izagirre vyhrál ve spurtu šestičlenné skupinky uprchlíků čtvrtou etapu závodu Kolem Baskicka. V cílové rovince porazil krajana Pella Bilbaa a Brandona McNultyho. Američan se díky tomu ujal vedení v průběžném pořadí a na druhé místo odsunul Slovince Primože Rogliče. celý článek

Drama na Vueltě pokračuje! Carapaz připravil Rogliče o červený dres lídra

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.11.2020 (17:33)     Sekcia sport

Ekvádorský cyklista Richard Carapaz se ve 12. etapě Vuelty se závěrečným těžkým stoupáním na Angliru dostal do čela průběžného pořadí o 10 sekund před Slovince Primože Rogliče. Pouze 109 km dlouhou, ale o to náročnější etapu vyhrál Brit Hugh Carthy.

Nový lídrem Kolem Romandie je Ayuso, časovku ovládl McNulty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2024 (19:08)     Sekcia sport

Časovku v třetí etapě cyklistického závodu Kolem Romandie vyhrál americký šampion Brandon McNulty. Do čela průběžného pořadí se dostal jeho kolega z týmu UAE Emirates Španěl Juan Ayuso, který dnes skončil čtvrtý se ztrátou 21 sekund. Trojnásobný český mistr v časovce Josef Černý obsadil na trati dlouhé 15,5 kilometru 45. místo s mankem 1:12 minuty.

Krátkou ale náročnou etapu na Angliru vyhrál Carthy, Carapaz připravil Rogliče o červený dres lídra Vuelty

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.11.2020 (17:53)     Sekcia sport

Milan ovládl čtvrtou etapu na Tirreno-Adriatico, dostal se do čela pořadí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2024 (17:10)     Sekcia sport

Vítězem čtvrté etapy závodu Tirreno-Adriatico se v hromadném spurtu stal italský cyklista Jonathan Milan a posunul se do čela průběžného pořadí. Díky desetisekundové bonifikaci sesadil z prvního místa Španěla Juana Ayusa, který vedl od triumfu v úvodní časovce. Na Milana ztrácí před závěrečnými třemi etapami čtyři sekundy.

Carapaz na Angliru připravil Rogliče o červený dres lídra Vuelty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.11.2020 (17:51)     Sekcia sport

Ekvádorský cyklista Richard Carapaz se ve 12. etapě Vuelty se závěrečným těžkým stoupáním na Angliru dostal do čela průběžného pořadí o 10 sekund.

V 15. etapě Gira d'Italia zvítězil po spurtu tří uprchlíků Američan McNulty

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (17:30)     Sekcia sport

V 15. etapě Gira d'Italia zvítězil po spurtu tří uprchlíků Američan Brandon McNulty. V čele průběžného pořadí se udržel Francouz Bruno Armirail.

Pogačar to nedokázal, McNulty ano. Roglič přišel v Baskicku o dres lídra

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.04.2021 (18:01)     Sekcia sport

Závod Kolem Baskicka je známý svou nevyzpytatelností. To se potvrdilo i tentokrát. Ve čtvrté etapě totiž dosud suverénní Primož Roglič přišel o dres celkového lídra. Do něj se oblékl týmový kolega Tadeje Pogačara Brandon McNulty. Z dílčího triumfu se radoval Ion Izagirre.

McNulty se vrátil do čela závodu Paříž-Nice, nejdelší etapu vyhrál Skjelmose

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2024 (17:55)     Sekcia sport

Do čela cyklistického závodu Paříž-Nice se po dvou dnech vrátil Američan Brandon McNulty. V šesté a nejdelší etapě obsadil ve spurtu trojice uprchlíků druhé místo za Dánem Mattiasem Skjelmosem. Třetí skončil po 198 kilometrech další americký jezdec Matteo Jorgenson.

Motocyklista Michek je po deváté etapě Dakaru už v elitní dvacítce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2022 (10:48)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Martin Michek obsadil v 9. etapě Rallye Dakar ve svém kategorii patnáctý čas a posunul se na 19. příčku průběžného pořadí. Do čela průběžného pořadí poskočil Matthias Walkner z Rakouska, který vystřídal Brita Sama Sunderlanda. Tovární jezdec KTM a vítěz z roku 2018 má na svého nejbližšího pronásledovatele k dobru 2:12 minuty.

Milan po vítězství ve čtvrté etapě vede závod Tirreno-Adriatico

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2024 (16:51)     Sekcia sport

Vítězem čtvrté etapy závodu Tirreno-Adriatico se stal v hromadném spurtu italský cyklista Jonathan Milan a posunul se do čela průběžného pořadí. Díky desetisekundové bonifikaci sesadil z prvního místa Španěla Juana Ayusa, který vedl od triumfu v úvodní časovce. Na Milana ztrácí před závěrečnými třemi etapami čtyři sekundy.