Chicago prohrálo s Miami. Satoranský dal dva body, tři tříbodové pokusy z pole neproměnil

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     25.04.2021 (08:57)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga prohráli v NBA na palubovce Miami 101:106. Tomáš Satoranský dal dva body z trestných hodů, tři tříbodové pokusy z pole neproměnil. Bulls neuspěli v sedmém z posledních deseti utkání a na pozice zajištující postup do předkola play off ztrácejí jeden a půl zápasu. celý článek

Satoranský dal při porážce Chicaga v Miami dva body z trestných hodů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2021 (08:53)     Sekcia sport

Chicago prohrálo v NBA s Miami, Satoranský posbíral dva body a tři asistence

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2021 (07:14)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga podlehli v NBA doma Miami 90:101. Tomáš Satoranský proměnil jednu z pěti střel a zaznamenal dva body a tři asistence.

Chicago v NBA po pauze opět prohrálo, tentokrát Miami. Satoranský dal dva body

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.03.2021 (08:22)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga prohráli v NBA i druhý zápas po pauze pro Utkání hvězd. Den po porážce s Philadelphií nestačili na domácí palubovce na finalistu minulého ročníku Miami a podlehli 90:101. Jediný Čech v soutěži Tomáš Satoranský odehrál za Bulls necelých 16 minut, trefil jedinou z pěti střel a vedle dvou bodů zaznamenal tři asistence.

Satoranský se trefil jen z trestných hodů, Bulls prohráli

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.04.2021 (07:25)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga prohráli v NBA na palubovce Miami 101:106. Tomáš Satoranský dal dva body z trestných hodů, tři střely z pole neproměnil.

LaVine předvedl střelecký unikát, Satoranský asistoval, ale Chicago prohrálo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2021 (06:52)     Sekcia sport

Jako teprve třetí basketbalista za posledních dvacet let nastřílel Zach LaVine v NBA jen za první poločas aspoň 39 bodů. Nakonec se zastavil na padesátce, Nikola Vučevič přidal 25 bodů, jenže Chicago stejně prohrálo - v Atlantě podlehlo 108:120. Tomáš Satoranský v dresu Bulls za víc než 33 minut na hřišti zaznamenal 10 asistencí, ale ani jednou neskóroval.

Chicago v NBA podlehlo i Miami, Satoranský dal dva body

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2021 (07:37)     Sekcia sport

Chicago prohrálo koncovku s Golden State, Satoranský dal tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2020 (07:38)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga nevyužili dobrou šanci na premiérové vítězství v sezoně NBA a po nezvládnuté koncovce prohráli doma s Golden State 128:129 trojkou sekundu před koncem. Český reprezentant Tomáš Satoranský v dresu Bulls odehrál 23 minut a zaznamenal tři body, doskok a tři asistence.

Vidina play off se rozplývá, Chicago padlo s Nets. Satoranský si připsal jediný bod

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.05.2021 (07:38)     Sekcia sport

Chicago v NBA prohrálo 107:115 s Brooklynem a utrpělo výraznou ztrátu v boji o play off. Tomáš Satoranský za Bulls zaznamenal jediný bod.

Satoranský se raduje, Chicago otočilo koncovku v Miami

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2021 (06:09)     Sekcia sport

Závěry nebývají jejich silnou zbraní, ale tentokrát Chicago Bulls v poslední čtvrtině dominovali. Ve Východní konferenci basketbalové NBA se přiblížili desáté pozici po vítězství 110:102 na palubovce Miami Heat.

Satoranský opět pomohl Chicagu k vítězství 10 body, ke skvělé střelbě si připsal i čtyři asistence

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.02.2021 (09:17)     Sekcia sport

Český basketbalista Tomáš Satoranský podruhé za sebou nastřílel v NBA deset bodů a přispěl Chicagu Bulls k vítězství 122:114 nad Sacramentem. Za 18 minut proměnil všechny čtyři střelecké pokusy z pole i oba trestné hody. Ke stoprocentní střelbě přidal dva doskoky, čtyři asistence a blok. Trápí se naopak obhájce titulu Los Angeles Lakers, kteří v repríze posledního finále podlehli Miami 94:96. Z posledních čtyř zápasů prohráli již potřetí.