Burnley díky hattricku Wooda porazilo Wolverhampton, naopak Manchester klopýtl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.04.2021 (15:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United ve 33. kole anglické ligy remizovali bez branek v Leedsu a na druhém místě tabulky ztrácí deset bodů na Manchester City. celý článek

Burnley díky hattricku Wooda porazilo Wolverhampton a přiblížilo se záchraně

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2021 (14:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Burnley v 33. kole anglické ligy díky hattricku útočníka Chrise Wooda z prvního poločasu vyhráli 4:0 ve Wolverhamptonu. Hosté bodovali po třech porážkách a na 14. příčce je od pásma sestupu dělí devět bodů. Domácím patří 12. místo.

Liverpool přišel po penaltě v nastavení o výhru v Brightonu, Manchester City rozstřílel Burnley

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.11.2020 (18:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu remizovali v 10. kole anglické ligy v Brightonu 1:1. Obhájce titulu přišel o vítězství ve třetí minutě nastavení, kdy Pascal Gross proměnil penaltu. I tak se "Reds" posunuli do čela neúplné tabulky o bod před Tottenham. "Spurs" mají k dobru nedělní duel na hřišti třetí Chelsea. Manchester City i díky hattricku Rijáda Mahrize rozstřílel Burnley 5:0.

ONLINE: Burnley hraje ve Wolverhamptonu, pak jdou do akce United v Leedsu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2021 (12:55)     Sekcia sport

Jen tři utkání jsou na programu v neděli v rámci 33. kola Premier League. Od 13.00 Wolverhampton hostí Burnley, od 15.00 se druhý Manchester United představí v Leeds a od 20.00 se hraje derby Aston Villa - West Bromwich.

Arsenal slaví výhru nad mistry, Tottenham navázal na úspěch z derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.07.2020 (21:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Tottenhamu navázali na nedělní triumf v derby s Arsenalem a v anglické lize zvítězili v Newcastlu 3:1. Utkání 36. kola vyhrál i Manchester City, který porazil Bournemouth 2:1. Wolverhampton neudržel vedení v Burnley, které díky penaltě v šesté nastavené minutě vyrovnalo na konečných 1:1. Útočník Matěj Vydra odehrál za Burnley druhý poločas. Mistrovský Liverpool sice vedl po trefě Maného na hřišti Arsenalu, ale nakonec prohrál 1:2.

FOTBAL ONLINE: Arsenal hostí mistra z Liverpoolu, Tottenham navázal na výhru z derby

Fotbalisté Tottenhamu navázali na nedělní triumf v derby s Arsenalem a v anglické lize zvítězili v Newcastlu 3:1. Utkání 36. kola vyhrál i Manchester City, který porazil Bournemouth 2:1. Wolverhampton neudržel vedení v Burnley, které díky penaltě v šesté nastavené minutě vyrovnalo na konečných 1:1. Útočník Matěj Vydra odehrál za Burnley druhý poločas. Poslední středeční zápas mezi Arsenalem a Liverpoolem můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.

Liverpool má po výhře na dosah ligový titul. Manchester přehrál Sheffield, Martial dal hattrick

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.06.2020 (23:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu se znovu přiblížili k zisku prvního anglického titulu po 30 letech, když v utkání 31. ligového kola porazili Crystal Palace 4:0. Manchester United zvítězil doma nad Sheffieldem United díky hattricku Anthonyho Martiala 3:0. Výhru na domácí půdě slavil i Wolverhampton, který si poradil s Bournemouthem 1:0. Stejným výsledkem zvítězil Everton na hřišti Norwiche.

ONLINE: Wolverhampton hostí Brentford, později hraje City a Liverpool

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.09.2021 (13:30)     Sekcia sport

Wolverhampton hostí od 13.30 v pátém kole anglické fotbalové ligy nováčka z Brentfordu. V šestnáct hodin mají výkop další čtyři utkání: Burnley - Arsenal, Liverpool - Crystal Palace, Manchester City - Southampton a Norwich - Watford. Sobotní program v 18:30 uzavírá Aston Villa proti Evertonu. Sledujte zápasy v podrobných online reportážích.

Real díky Benzemovu hattricku otočil šlágr s PSG a postoupil

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.03.2022 (23:20)     Sekcia sport

Madrid/Manchester - Fotbalisté Realu Madrid a Manchesteru City postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů. "Bílý balet" díky hattricku kapitána Karima Benzemy doma otočil osmifinálový...

Burnley si veze z Bromwiche první bod, Vydra byl na lavičce. Wolverhampton vyhrál

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.10.2020 (23:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Burnley s reprezentačním útočníkem Matějem Vydrou pouze mezi náhradníky získali v anglické lize na čtvrtý pokus první bod.

Česká bitva pro Vydru, Součkův West Ham padl s Burnley

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.07.2020 (21:00)     Sekcia sport

Český souboj v 34. kole anglické ligy vyzněl pro Burnley Matěje Vydry, které porazilo domácí West Ham s Tomášem Součkem 1:0. Oba čeští fotbalisté nastoupili v základní sestavě, Vydra odehrál 58 minut, než ho vystřídal Chris Wood. Manchester City deklasoval Newcastle 5:0, gólem a dvěma asistencemi se na jasném triumfu podílel David Silva.

Liverpool má na dosah ligový titul, Martial se blýskl hattrickem

Liverpool díky jediné brance bere tři body

Český souboj v anglické lize zvládlo vítězně Vydrovo Burnley, West Ham se drží čtyři body od záchrany

Tottenham vysoko prohrál na Fulhamu, výhru slaví i nováček z Burnley

Manchester City se pokusí o rekordní čtvrtý anglický titul v řadě

Manchester City zvítězil 2:0 v Burnley a po deváté výhře v anglic

Manchester City porazil Newcastle a pošesté v řadě je v semifinále FA Cupu

Fotbalisté West Hamu porazili Wolverhampton a poprvé v sezoně vyhráli doma

Vydra dal druhý gól v sezoně. Zvýšil na 2:0, přesto Burnley nakonec prohrálo

Sevilla zvítězila v Cádizu a dál stíhá Real Madrid, Villareal deklasoval Levante

Manchester City díky dvěma gólům Haalanda znepříjemnil Burnley návrat do Premier League

Manchester United zdolal díky Greenwoodovi Burnley, Vydra nastoupil v závěru

Vrátí se United na vítěznou vlnu proti Saints? Tottenham hraje o důležité body s Wolves

Toronto díky Matthewsovu hattricku deklasovalo Colorado osmi góly

Liverpool hostí Leicester. United jedou na půdu posledního Burnley

Montreal spěchá za postupem, chybí mu jediná výhra. Vegas srovnalo sérii s Coloradem