Obojživelník Vedral byl u všeho podstatného, Jihlavu nasměroval k výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2021 (10:18)     Sekcia sport

Při sobotním zápase jihlavských fotbalistů v Blansku byste jej na hřišti těžko přehlédli. A to rozhodně nejen kvůli jeho 195 centimetrům výšky. Třiadvacetiletý hostující hráč Filip Vedral byl podle kouče FC Vysočina Aleše Křečka u všeho důležitého. celý článek

Kempný byl při premiéře u všeho podstatného. O tom hokej je a chci si ho užívat, usmívá se

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2022 (22:46)     Sekcia sport

Hokejista Michal Kempný má za sebou první zápas za Spartu, které se upsal po návratu ze zámoří. V předehrávce 31. kola extraligy proti Vítkovicím, jimž chyběl zraněný kanonýr Peter Mueller, byl u všeho podstatného a přispěl k vítězství domácích 3:2 v prodloužení. „Na premiéru jsem se moc těšil a užil jsem si ji. Jen škoda toho třetího bodíku," hodnotil 32letý obránce.

Jihlavský Vedral si na postupovou penaltu věřil. Byl jsem v klidu, tvrdí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.08.2021 (11:33)     Sekcia sport

Octil se v situaci, kterou by mu možná málokdo záviděl. V 87. minutě vyrovnaného úterního pohárového utkání v Uherském Brodě šel jihlavský útočník Filip Vedral kopat pokutový kop. Nezaváhal. A svou ranou rozhodl nejen o závěrečném obratu z 0:1 na 2:1 a výhře Vysočiny, ale také o postupu do dalšího kola MOL Cupu.

Rád vstoupím podruhé do stejné řeky, usmívá se jihlavský Vedral

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.05.2023 (08:18)     Sekcia sport

Přesně před měsícem slavil 26. narozeniny a v pátek má jihlavský fotbalista Filip Vedral svátek. Dárek by si ovšem moc rád předal až v neděli, přičemž zcela jasno má i o jeho podobě. „Nejen k narozeninám a k svátku, ale i ke všemu dalšímu, co by tenhle rok ještě mohlo přinést dárky, bych chtěl naši záchranu ve druhé lize,“ nepřemýšlel ani vteřinu na odpovědí Vedral.

Čvančara ukončil čekání na gól a nasměroval Mönchengladbach k výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.11.2023 (22:37)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Tomáš Čvančara po téměř dvou měsících skóroval za Mönchengladbach a vedoucím gólem nasměroval Borussii k výhře 4:0 nad Wolfsburgem v předehrávce 11. kola německé bundesligy. V dresu hostů se na dostal na trávník v druhém poločase střídající Václav Černý.

Jsme v poločase, euforie není na místě, varuje boleslavský záložník Fulnek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.07.2020 (10:15)     Sekcia sport

Jihlavský Vedral by se rád vrátil do útoku. Buď jako Ramos, vyzývá ho trenér

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.10.2022 (07:45)     Sekcia sport

Sedmadvacetiletý obránce FC Vysočina Filip Vedral svou pohotovou hlavičkou pomohl k bodu z domácího duelu s Prostějovem. „Nesnáším prohru. A snad ještě více nesnáším remízu,“ uvedl po plichtě 1:1.

Skvělý Nečas! Dvakrát překonal Vaněčka a nasměroval Carolinu k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2023 (06:05)     Sekcia sport

Parádní představení českého útočníka! Martin Nečas překonal dvakrát Vítka Vaněčka a nasměroval hokejisty Caroliny k výhře 6:1 v New Jersey. Hurricanes vedou ve 2. kole play off NHL už 3:1 a dělí je jedno vítězství od postupu do finále Východní konference. Nečas se stal druhou hvězdou zápasu, Vaněček byl ve 33. minutě po pátém gólu střídán.

Na mantinelu teď visí tapety Kaňák, smál se hrdina Třince, který byl v Pardubicích u všeho

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2023 (21:21)     Sekcia sport

Na ledě v Pardubicích byl takřka u všeho podstatného. Nejprve na konci první třetiny otevřel skóre druhého semifinále hokejového play off, v závěru prostředního dějství pak obránce Třince Lukáš Kaňák pádem pod nohy dorážejícímu Zohornovi zabránil takřka jistému gólu, aby Oceláři vzápětí přidali uklidňující druhou trefu.

Jsme v poločase, euforie není na místě, říká záložník Boleslavi Fulnek

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.07.2020 (08:53)     Sekcia sport

Fotbalový záložník Mladé Boleslavi Jakub Fulnek byl v prvním finálovém duelu nadstavbové skupiny o Evropu proti Bohemians 1905 u všeho podstatného. Na výhře 3:0 se podílel nejen gólem a asistencí, ale ve čtvrté minutě také zabránil obránci hostů Danielu Köstlovi dát úvodní branku. Podle Fulneka jsou Středočeši před úterní odvetou v Ďolíčku pouze v poločase a navzdory vysokému vítězství nepropadají euforii.

Jihlavský stoper Vedral: Věřil jsem, že ten gól dokážu dát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2022 (10:58)     Sekcia sport

Jak je důležité míti Filipa. Název komedie slavného irského dramatika Oscara Wildea z roku 1895 si v posledních týdnech mohou „vzít za svůj“ druholigoví fotbalisté FC Vysočina. Stoper Filip Vedral totiž v posledních dvou domácích zápasech vstřelil branky, kterými jihlavskému týmu pomohl k bodům.

Hvězdy v hlavní roli! Messi nasměroval svůj tým k výhře, nezastavitelný Mbappé spasil mistry světa

Pastrňák gólem nasměroval Boston k výhře

Nečas nasměroval Carolinu k výhře, gólman Calgary Rittich byl první hvězdou utkání

Plavšič nasměroval Baník k výhře: Když zápas odmakám, jsem spokojený, říká

Pět gólů v prvních pěti minutách? To jsem ještě nezažil, nechápe pardubický hrdina

Lídr první hokejové ligy Poruba vyhrála na Slavii a druhý Vsetín zdolal Jihlavu

Sparta v přípravě smetla Jihlavu, ale Graiciar si zlomil klíční kost

Divoký Součkův zápas: brzké střídání, předčasná radost i neodpískaná ruka

Růžička procitl a výrazně pomohl týmu ke třetí výhře. Body se ode mě čekají, potěšily, připustil

Chytil přispěl dvěma góly k výhře Rangers a stal se první hvězdou zápasu

Hokejový dříč Výtisk: Play off si užívám, i Jihlavu chceme kousat

Růžička procitl a třemi body pomohl ke třetí výhře. Body se ode mě čekají, potěšily, připustil

Třetí Kladno se dotáhlo na vedoucí duo Vrchlabí a Jihlavu

Sparta děkuje Bolkovi. Neuvěřitelný zkrat karvinského brankáře ji nasměroval k výhře

Chytil zavelel a Rangers stále žijí, Pittsburgh přišel o Crosbyho

Budu Schumachera přemlouvat, aby v Bohemce zůstal, řekl Klusáček po výhře nad Karvinou

Jágr nasměroval Kladno k výhře, získalo ji pak v prodloužení. Série je srovnaná

Pastrňákova nádhera. Český útočník nasměroval parádní akcí Boston k postupové výhře

Věděli jsme, že trošku přituhuje, připouští Buchta. Baník nasměroval k výhře

Dokázali jsme si, že na Jihlavu máme, tvrdí litoměřický kouč Tvrzník

Ronaldo vede díky gólům hlavou tabulku střelců Serie A. Sevilla přeskočila Barcelonu