Giro má maďarského lídra, šestou etapu vyhrál Švýcar Mäder

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2021 (17:27)     Sekcia sport

V kopcovité šesté etapě Gira d'Italia vybojoval švýcarský cyklista Gino Mäder první vítězství na Grand Tour. Novým lídrem závodu se stal Maďar Attila Valter, který v deštivém počasí obsadil 12. místo s mankem 29 sekund na vítěze. Český jezdec Jan Hirt ztratil na nejlepší přes 14 minut, v celkovém pořadí však klesl jen o šest míst na 45. pozici. celý článek

Mäder vyhrál, Maďar vede. Giro má po kopcovité etapě nového lídra, řádil se sektem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.05.2021 (19:36)     Sekcia sport

Český jezdec Jan Hirt ztratil na nejlepší přes 14 minut, v celkovém pořadí však klesl jen o šest míst na 45. pozici.

Carapaz slaví na Švýcarsku celkové vítězství, poslední etapu ovládl Mäder

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.06.2021 (18:24)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Švýcarska má za sebou horské rozuzlení. Celkové vítězství si zajistil Ekvádorec Richard Carapaz z Ineosu, který v poslední etapě uhájil 17sekundový náskok na druhého Rigoberta Urána. Osmou etapu vyhrál domácí Gino Mäder ze stáje Bahrain-Victorius.

Slovinská hvězda zářila! Nejdelší etapu Tour vyhrál Pogačar a převzal žlutý dres lídra

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2022 (06:58)     Sekcia sport

Vítěz posledních dvou ročníků Tour de France Tadej Pogačar vyhrál šestou a zároveň nejdelší etapu letošního 109. ročníku a ještě před první vrchařskou zkouškou se oblékl do žlutého dresu lídra. Slovinský cyklista, jenž na celkové vedení marně útočil už ve středu na kostkách, vyhrál etapu na Tour posedmé v kariéře. Díky bonifikaci vede průběžné pořadí o čtyři sekundy.

Slovinská hvězda zazářila! Nejdelší etapu Tour vyhrál Pogačar a převzal žlutý dres lídra

Vítěz posledních dvou ročníků cyklistické Tour de France Slovinec Tadej Pogačar vyhrál šestou, nejdelší etapu a převzal žlutý dres lídra.

Giro má po výšlapu na Etnu nového lídra

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2022 (17:19)     Sekcia sport

Čtvrtou etapu Gira d'Italia s cílem na Etně vyhrál německý cyklista Lennard Kämna. Novým lídrem je Španěl Juan Pedro López, jenž dojel druhý.

Vacek vyhrál ve spurtu šestou etapu závodu WorldTour Kolem SAE

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2022 (13:59)     Sekcia sport

Devatenáctiletý český cyklista Mathias Vacek vyhrál ve spurtu šestou etapu závodu WorldTour Kolem SAE a připsal si největší úspěch mezi profesionály.

Šestou etapu závodu z Paříže do Nice vyhrál Burgaudeau, dál vede favorit Roglič

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2022 (17:03)     Sekcia sport

Francouzský cyklista Mathieu Burgaudeau uhájil po samostatném úniku minimální náskok před spurtujícím pelotonem a vyhrál šestou etapu závodu Paříž-Nice. Celkově dál vede největší favorit Primož Roglič ze Slovinska, druhý Brit Simon Yates na něj ztrácí 39 sekund.

Černého zlomové Giro? Ne, zlomová sezona. Za ni by měl dostat smlouvu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2020 (00:00)     Sekcia sport

Vyhrál po dechberoucím sólu páteční etapu Gira. Navrch všechny tři časovky dokončil do 6. místa. Letošní italské Giro bylo závodem, na němž Josef Černý ukázal a prodal, co vše se v něm skrývá.

Šestou etapu závodu z Paříže do Nice ovládl Burgaudeau, v čele je dál Roglič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2022 (17:04)     Sekcia sport

Carapaz vyhrál 14. etapu Vuelty

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2022 (17:32)     Sekcia sport

Richard Carapaz z Ekvádoru vyhrál horskou 14. etapu Vuelty, obhájce Primož Roglič na třetím místě stáhl náskok na lídra Remca Evenepoela o 48 sekund.