Fotbalisté Slovácka zvítězili v Budějovicích, z penalty rozhodl Daníček

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.05.2021 (19:23)     Sekcia sport

České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic prohráli ve 33. kole první ligy se Slováckem 0:1. Jediný gól utkání vstřelil v 18. minutě z penalty Vlastimil Daníček. Hosté venku... celý článek

České Budějovice - Slovácko 0:1, v úvodu rozhodl Daníček z penalty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2021 (19:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka podruhé za sebou zvítězili venku, na hřišti Českých Budějovic jim k tomu ve 33. kole stačila jediná branka, kterou brzy vstřelil z pokutového kopu Daníček. Dynamo se v utkání rozloučilo s dvojicí Kladrubský, Drobný, která v klubu po sezoně končí.

Klokani zvítězili na hřišti oslabeného Slovácka, Květ dal hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v 11. kole první ligy na hřišti oslabeného Slovácka 4:2 a posunuli se na čtvrté místo tabulky. Hattrickem se blýskl Roman Květ. Už ve 12. minutě byl vyloučen domácí brankář Jiří Borek. Krátce poté Květ otevřel skóre a před pauzou přidal druhý gól Pražanů Erik Prekop. Po změně stran se dvakrát trefil Květ, za domácí snižovali Petr Reinberk a v závěru Vlastimil Daníček z penalty.

Daníček vzal druhý gól na sebe. Sparťané ukázali obrovskou sílu v zakončení, uznal stoper Slovácka

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2024 (09:47)     Sekcia sport

Když osmnáct minut před koncem snížil stoper Vlastimil Daníček z penalty na 2:3, zdálo se, že by fotbalisté Slovácka mohli na úvod ligové nadstavby ve skupině o titul favorita z Letné před svými fandy ještě hodně potrápit. Hradišťský tým však další střelecké příležitosti nevyužil a v úplném závěru inkasoval od Sparty rovněž z pokutového kopu ještě čtvrtý gól.

Fotbalisté Slovácka po obratu zvítězili a jsou čtvrtí

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2022 (17:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 26. kole první ligy na hřišti Bohemians 1905 po obratu 2:1 a posunuli se na čtvrté místo. Pražané vedli po gólu Davida Puškáče z penalty, ještě v prvním poločase srovnal Ondřej Šašinka a po změně stran otočil skóre Lukáš Sadílek.

Fotbalisté Slovácka uťali trápení, v nastavení rozhodl z penalty Jurečka

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2022 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka uťali jarní trápení v nejvyšší soutěži. Na domácí půdě v Uherském Hradišti vyhráli nad Mladou Boleslaví 2:1. Hosté, kteří nastoupili premiérově pod vedením kouče Pavla Hofytcha vedli, po pauze však Jurečka nejprve vyrovnal a v nastavení z pokutového kopu rozhodl o výhře Slovácka.

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2020 (19:01)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté krátce po poločase šli do vedení z penalty, ale v regionální derby nebodovali. Hostující Slovácku v úvodu nového ročníku skóre otočilo, vítězný gól na 2:1 dal Daníček také z penalty.

Barcelona udolala Pamplonu, z penalty rozhodl Lewandowski

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.09.2023 (23:04)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalisté Barcelony ve 4. kole španělské ligy zvítězili 2:1 v Pamploně a jsou na třetím místě tabulky. V 86. minutě rozhodl z penalty útočník Robert Lewandowski. Druhá za...

Liberec zdolal Slovácko, které poprvé v lize prohrálo

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce v 5. ligovém kole nečekaně zvítězili na hřišti Slovácka 2:1 a připravili mu první porážku v této sezoně nejvyšší soutěže. Hosté rozhodli na přelomu poločasů. Nejprve ve 45. minutě otevřel skóre Theodor Gebre Selassie, vzápětí byl vyloučen domácí Vlastimil Daníček a pět minut po změně stran zvýšil v přesilovce Mick van Buren, který s pěti góly vede tabulku střelců. Za oslabené Slovácko snížil z penalty střídající Ondřej Mihálik.

Neves rozhodl z penalty, Wolverhampton se vymanil ze sestupových příček

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2022 (18:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Wolverhamptonu v 11. kole anglické ligy zvítězili nad Nottinghamem Forest 1:0 a vymanili se ze sestupových příček. Z penalty rozhodl Neves.

Slovácko využilo přesilovku a bere těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2022 (17:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili v nedělním utkání 2. kola nejvyšší soutěže nad Hradcem Králové 1:0. Votroci dlouho drželi bezbrankový stav, pak byl ale vyloučen Gabriel a favorit přesilovku využil. Vítězný gól vstřelil Vlastimil Daníček.

Čaroděj Nguyen hrdinou velké penaltové ságy

Smolný konec Slovácka v pohárech. Český tým vypadl s Plovdivem na penalty

Dát hattrick? Slovácký kapitán Daníček upřednostnil týmový zájem

Fotbalisté Plzně zvítězili v Českých Budějovicích 5:2, Šulc dal hattrick

Slovácko je zpátky mezi elitou. Vítězství nám pomůže psychicky, očekává kapitán Daníček

Fotbalisté Slovácka zvítězili v Teplicích 1:0 a dotáhli se na čtvrtou Ostravu

Navrátil se konečně trefil, navíc hlavou. Penaltou jsem si byl jistý, tvrdí po výhře v derby záložník Slovácka

Daníček a Petržela rychle rozhodli o prvním skalpu Východočechů

Slovácko je zpátky v elitní šestce

Fotbalisté Slovácka porazili Teplice a upevnili si čtvrté místo

Fotbalisté Slovácka budou v 16. kole hájit nečekané druhé místo

Slovácku pomohlo video. Tušil jsem, že Herc hrál rukou, tvrdí úspěšný penaltový exekutor Daníček

Fotbalisté Rakouska vyhráli v Ázerbájdžánu 1:0 a slaví postup na EURO

Fotbalisté Zlína zvítězili ve 3. kole domácího poháru na hřišti třetiligového Uničova

Fotbalisté Slovácka v duelu o třetí místo vyhráli v Jablonci 3:0

Jablonec vyhrál v Budějovicích 2:0 a na druhém místě zvýšil náskok na Spartu