Crosby a spol. na hraně vyřazení! Obhájci titulu nevyužili první mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.05.2021 (06:00)     Sekcia sport

Hokejisté Pittsburghu balancují v letošním ročníku Stanley Cupu na hraně vyřazení. Tým kolem hvězdného kapitána Sidneyho Crosbyho ztratil na vlastním ledě páté utkání 1. kola play off Východní divize NHL s New York Islanders 2:3 v prodloužení a stejným výsledkem prohrává i v sérii hrané na čtyři výhry. O výhře Ostrovanů rozhodl ve druhém prodloužení Josh Bailey. celý článek

Crosby a spol. balancují na hraně vyřazení! Obhájci titulu nevyužili první mečbol

Hokejisté Pittsburghu, vítězové Východní divize NHL, balancují v letošním ročníku Stanley Cupu na hraně vyřazení. Tým kolem hvězdného kapitána Sidneyho Crosbyho ztratil na vlastním ledě páté utkání 1. kola play off NHL s New York Islanders 2:3 v prodloužení a stejným výsledkem prohrává i v sérii hrané na čtyři výhry. O výhře Ostrovanů rozhodl ve druhém prodloužení Josh Bailey.

Házenkáři Karviné první mečbol ve finále nevyužili, Plzni podlehli 29:36

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (18:50)     Sekcia sport

Házenkáři Karviné první mečbol ve finále play off extraligy nevyužili. Obhájci titulu dnes na palubovce Plzně prohráli 29:36 a dovolili Západočechům snížit v sérii na 1:2. Čtvrtý zápas je na programu ve středu v Karviné.

Házenkáři Karviné první mečbol ve finále nevyužili, podlehli Plzni

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2023 (19:57)     Sekcia sport

FOTBAL ONLINE: Messi a spol. na hraně vyřazení, PSG spálil obrovskou šanci. AC Milán hájí náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2023 (08:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris Saint-Germain se bez zraněného Neymara pokusí ve středečním odvetném osmifinále Ligy mistrů na hřišti Bayernu Mnichov odvrátit vyřazení. První utkání v Parku princů prohráli 0:1. Stejnou ztrátu bude doma dohánět Tottenham proti obhájci italského titulu AC Milán. Oba zápasy mají výkop ve 21:00 a jejich průběh můžete sledovat prostřednictvím online reportáží na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Messi a spol. na hraně vyřazení, navíc bez Neymara. AC Milán hájí náskok proti Tottenhamu

Hradec první mečbol neproměnil! Vítkovice zdramatizovaly boj o finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2023 (07:37)     Sekcia sport

Tahle série ještě nekončí. Hradečtí hokejisté první postupový mečbol do finále extraligového play off nevyužili. Ve druhém domácím utkání totiž prohráli 1:2 s Vítkovicemi, které tak snížily stav série na 1:3. Dvěma góly odvrátil vyřazení hostů Rastislav Dej.

Pastrňák a spol. v problémech, Panteři skolili favorita! Obhájce na hraně vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2023 (06:13)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu prohráli v NHL v pátém zápase série prvního kola play off na domácím hřišti s Floridou 3:4 po prodloužení a v sérii vedou již jen 3:2 na zápasy. Největší hvězda týmu David Pastrňák tentokrát nebodoval, dva body si připsal Brad Marchand. Na hraně vyřazení je obhájce titulu z Colorada, který prohrál se Seattlem 2:3 a stejným poměrem ztrácí i v celé sérii.

Ani hvězdné duo Edmontonu nepomohlo! Crosby a spol. balancují na hraně vyřazení

Tohle asi čekal málokdo! Hokejisté Edmontonu v čele s hvězdnou dvojicí Connor McDavid a Leon Draisaitl jsou ze hry o Stanley Cup! A v nejkratší možné době. Oilers podlehli Winnipegu 0:4 na zápasy, v pondělí rozhodli Jets o výhře až ve třetím prodloužení díky trefě Kylea Connora ze 107. minuty. Na hraně vyřazení balancují hokejisté Pittsburghu, vítězové Východní divize NHL. Tým kolem slavného Sidneyho Crosbyho ztratil páté utkání 1. kola play off NHL s New York Islanders 2:3 v prodloužení a stejným výsledkem prohrává i v sérii. O výhře Ostrovanů rozhodl ve druhém prodloužení Josh Bailey.

Gólové hody v bitvě o finálový mečbol! Oceláři nakročili k mistrovskému hattricku

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2022 (16:12)     Sekcia sport

Hokejisté Třince nakročili k dalšímu mistrovskému titulu! V pátém utkání finálové série play off Tipsport extraligy hrané na čtyři vítězství přestříleli obhájci titulu pražskou Spartu 7:3 a získali tím mečbol, který mohou už ve čtvrtek v Praze (od 19:00) přetavit ve zlatý mistrovský hattrick. Pod šestou výhru Slezanů ze sedmi domácích duelů během letošních vyřazovacích bojů se nejvýrazněji podepsali útočníci Martin Růžička, Marko Daňo a Ondřej Kovařčík. Růžička dal gól a na další dva nahrál, Daňo s Kovařčíkem dvakrát skórovali. Pod Javorovým v úterý padlo nejvíce gólů v jednom finálovém utkání od série mezi Pardubicemi a Brnem v roce 2012.

Divoká přestřelka v bitvě o finálový mečbol! Oceláři nakročili k mistrovskému hattricku

Jihlava odvrátila mečbol. Ale doma to dotáhneme, věří v Litoměřicích

20. kolo: Plzeň prohrála na Slovácku, Sparta hostí Jablonec

Volejbalisté nevyužili proti Brazílii mečbol, v boji o olympiádu mají první bod

Florbalisté Vítkovic nevyužili postupový mečbol a prohráli s Bohemians

Islanders odmítli vyřazení, k postupu mají blíž Dallas a Edmonton

Hradec je na hraně vyřazení. Liberec vyhrál i potřetí, Kváča má další čisté konto

Vegas nevyužilo první postupový mečbol, Dallas dotáhl obrat v prodloužení

Vítkovičtí florbalisté nevyužili postupový mečbol a prohráli s Bohemians

Gudas a spol. vládnou NHL. Crosby se blíží milníku, NHL má nového rekordmana

Gudas a spol. vládnou. Crosby se blíží milníku, NHL má nového rekordmana

FOTBAL ONLINE: Teď už gól Bayernu platí. S Messim a spol. je zle. AC Milán hájí náskok

Fotbalisté Juventusu nevyužili první mečbol. S Udine prohráli 1:2 a na titul si musí počkat

Chytil zavelel a Rangers stále žijí, Pittsburgh přišel o Crosbyho

Basketbalisté Děčína promarnili v Ostravě šanci na první mečbol

25. kolo: Slavia prohrála a ztrácí tři body na Plzeň, Sparta zdolala Pardubice

Lakers v NBA vyřadili Memphis, obhájce se bude strachovat v sedmém duelu

Obhájci titulu si po velké bitvě vybojovali sedmý zápas s Bostonem

ONLINE: Hradec - Třinec 0:0. Pokus číslo dva, Oceláře dělí jedna výhra od titulu