Neskutečný penaltový rozstřel rozhodl finále Evropské ligy, došlo i na brankáře

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2021 (20:44)     Sekcia sport

Neskutečný penaltový rozstřel rozhodl o vítězi Evropské ligy. Fotbalisté španělského Villarrealu vyhráli nad Manchesterem United v rozstřelu 11:10, když po jednadvaceti proměněných penaltách nedal brankář Rudých ďáblů De Gea. Po devadesáti minutách i po prodloužení byl stav 1:1. Villarreal tak díky triumfu v Evropské lize bude v příští sezoně hrát Ligu mistrů. celý článek

Bitvu gigantů rozhodl až penaltový rozstřel. Italové jsou prvními finalisty EURO

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.07.2021 (06:59)     Sekcia sport

O prvním finalistovi fotbalového mistrovství Evropy rozhodl po dramatické bitvě až penaltový rozstřel. Po devíti letech postoupili do boje o titul kontinentálního šampiona fotbalisté Itálie, kteří porazili Španělsko 4:2 na penalty poté, co po 90 minutách i prodloužení skončil duel 1:1. Svěřenci trenéra Roberta Manciniho se v neděli utkají ve finále ve Wembley s lepším z dvojice Anglie - Dánsko. Jejich zápas je na programu ve středu.

Jsi podělaná ostuda! Naštvaný Mourinho si počkal po prohraném finále na rozhodčího a sprostě mu vynadal!

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2023 (07:38)     Sekcia sport

Byl v ráži, cítil velkou křivdu. Kouč fotbalistů AS Řím José Mourinho po středečním finále Evropské ligy se Sevillou, které rozhodl ve prospěch španělského týmu až penaltový rozstřel (po prodloužení skončil zápas 1:1), zle vyčinil hlavnímu rozhodčímu Anthonymu Taylorovi.

United chyběl ve finále Evropské ligy „faktor Mourinho“, Emery dal Solskjaerovi lekci z taktiky

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.05.2021 (13:16)     Sekcia sport

Penaltový rozstřel ve finále Evropské ligy se může zdát jako ruleta, která na závěr nepřála Manchesteru United. Ten však k něčemu takovému vůbec neměl dojít, pokud na druhé straně stál Villarreal. Favorit poháru by měl být schopen zápas rozhodnout v 90 minutách, avšak to bylo pro Solskjaera příliš. Norský manažer dostal opět lekci z fotbalové taktiky.

Slovácko nezvládlo penaltový rozstřel a v Evropě končí! Plzeň vyhrála a slaví postup

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.07.2021 (17:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně vyhráli v Jerevanu v odvetě druhého předkola Konferenční ligy nad Dynamem Brest 2:1. Doma zvítězili Západočeši první duel rovněž 2:1 a postoupili tak do 3. předkola. Tam vyzvou The New Saints. Velšský tým porazil v domácí odvetě 2. předkola Kauno Žalgiris 5:1, první duel vyhrál 5:0. Slovácko v odvetě druhého předkola Konferenční ligy smazalo výsledkem 1:0 po 90 minutách náskok Plovdivu z prvního duelu. Zápas rozhodl až penaltový rozstřel, kde byl úspěšnější bulharský tým. Slovácko v pohárové Evropě v této sezoně končí.

Senegal proti Egyptu znovu zvládl penaltový rozstřel a postoupil na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.03.2022 (21:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Senegalu a Ghany postoupili na mistrovství světa v Kataru. Úřadující kontinentální šampioni Senegalci v úterní odvetě závěrečné fáze kvalifikace smazali manko 0:1 z úvodního duelu v Egyptě a následně zvládli podobně jako ve finále afrického Poháru národů proti stejnému soupeři penaltový rozstřel. Vítězný pokutový kop proměnil v páté sérii Sadio Mané.

Enrique: Byl to ten nejpoklidnější penaltový rozstřel, který jsem kdy zažil

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.07.2021 (23:14)     Sekcia sport

Petrohrad - Nejpoklidnější penaltový rozstřel v životě prožil ve čtvrtfinále mistrovství Evropy proti Švýcarsku podle vlastních slov trenér španělských fotbalistů Luis Enrique díky...

Penaltový rozstřel rozhodl finále Belgického poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2022 (18:03)     Sekcia sport

Finále fotbalového Belgického poháru v Bruselu: Gent - Anderlecht 0:0, na pen. 4:3. Gent získal pohár počtvrté v historii.

Austrálie zvládla penaltový rozstřel a postoupila na mistrovství světa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.06.2022 (23:14)     Sekcia sport

Australští fotbalisté zdolali v interkontinentálním play off Peru a pošesté v historii postoupili na mistrovství světa. Na neutrálním hřišti v katarském Rajjánu musel po bezbrankovém průběhu rozhodnout penaltový rozstřel, skončil 5:4.

MS 2022: „Ne, ještě nekončím.“ Messi zůstává v reprezentaci!

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     18.12.2022 (21:26)     Sekcia sport

Messi prohlásil, že ještě nepověsí své reprezentační kopačky na hřebík po tom, co dovedl Argentinu k vítězství na Mistrovství světa. Argentinský kapitán skóroval za La Albieceleste ve finále proti Francii dvakrát. Neskutečný zápas skončil po prodloužení nerozhodně 3:3 a šlo se do penalt. Tu svou proměnil Messi s naprostým přehledem a Argentina ovládla penaltový rozstřel 4:2. Messimu se jako prvnímu hráči povedlo vstřelit gól v každé fázi šampionátu od základní skupiny až po finále.

Brankář, který skolil United: Míč jsem napálil z posledních sil, tohle je bláznivý, smál se hrdina Villarrealu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2021 (07:57)     Sekcia sport

Ani v nejdivočejších snech si nepředstavoval, že se stane hrdinou středečního finále fotbalové Evropské ligy. Dost možná mu díky tomu postaví před stadionem sochu. Brankář Villarrelu Gero Rulli totiž rozhodl penaltový rozstřel s Manchesterem United (11:10, i po prodloužení skončil duel 1:1). V jedenácté sérii si vzal míč a s přehledem proměnil. Vzápětí lapil střelu gólmana United De Gey. A Žlutá ponorka se položila do extáze...

PŘÍMÁK EXTRA: Neskutečné, úžasné, úchvatné finále MS, Messi je genius

Nikósie velebí české střelce. Lüftner s Lecjaksem zařídili postup přes Kangu a spol.

Austrálie zvládla penaltový rozstřel s Peru a postoupila na mistrovství světa

Ani McGregor není králem džungle, odmítá Masopust, že by ho i po týdnu gólman Rangers strašil

Galia a Mokroš chytili všechny sedmičky, Karviná je krok od triumfu

Penalty? Řekli jsme si, že prostě všechny dáme a Hrušoun nějakou chytí! Stalo se, zářil Chorý

Chaos v centru Sevilly. Finále Evropské ligy se neobešlo bez rvaček

Sevilla je posedmé vítězem Evropské ligy. V penaltovém rozstřelu stejně jako na mistrovství světa rozhodl Montiel

Parádní bitvu mezi Liverpoolem a Chelsea ukončil až penaltový rozstřel, rozhodl gólman Kelleher

Měli jsme na postup, lituje stoper Hofmann, že si Slovácko nezahraje s Kodaní. Rozptýlí ho děti

Marco Materazzi prozradil co řekl, než dostal od Zidana legendární hlavičku ve finále Mistrovství světa

Arsenal v anglickém Superpoháru předčil Liverpool, rozhodl až penaltový rozstřel

Opora Frankfurtu přijde o finále Evropské ligy

Gonzalo Montiel: Nenápadný penaltový hrdina

Sparta otočila dvojzápas s Galatasaray a po výhře 4:1 postupuje do osmifinále Evropské ligy

Rozhodnuto! Finále fotbalové Evropské konferenční ligy bude příští rok v pražském Edenu

Nervy až do konce. Plzeň po výsledku 3:1 dokonala obrat s The New Saints po penaltách

Další trápení favoritek. Angličanky na MS postoupily až po penaltách

Finále Konferenční ligy příští rok v Praze. Eden vyhrál volbu UEFA

Nemůžete poslat na rozhodující moment děti, kritizoval Roy Keane výběr Anglie na penaltový rozstřel ve finále EURO

Finále Konferenční ligy bude v Praze. Slávistický Eden vyhrál volbu UEFA

Nevídané finále Evropské ligy. Villarreal vyhrál 11:10 na penalty, rozhodl brankář