Hložek čtyřmi góly za poločas smetl Brno a dostihl Kuchtu. Slavia je bez porážky

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.05.2021 (19:10)     Sekcia sport

Pražská Slavia v posledním kole Fortuna:Ligy potvrdila neporazitelnost, doma porazila České Budějovice 2:1 a převzala pohár pro šampiona. celý článek

Sparta - Brno 6:1, všechny góly padly za první půli, čtyři dal Hložek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (18:47)     Sekcia sport

Sedm gólů za poločas, z toho šest do brněnské brány. Sparťanští fotbalisté v závěrečném 34. dějství Fortuna ligy spustili nevídanou kanonádu. Čtyři góly dal Hložek, který však do druhé půle, v níž už nikdo neskóroval, nenastoupil. Sparta zdolala sestupující Brno 6:1.

Ať Hložek zůstane, je mimořádný jako v jeho letech Baroš, přeje si Vrba

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2021 (06:18)     Sekcia sport

Poločas jako tenisový set. Fotbalová Sparta porazila v posledním ligovém zápase sezony Brno 6:1. Čtyři góly nastřílel už v první půli Adam Hložek, jemuž tak mužstvo pomohlo ke koruně krále střelců. „Zasloužené vítězství, i když pro Brno asi hodně krutý poločas. V domácím prostředí jsme odehráli opět velice kvalitní utkání,“ pochvaluje si trenér Pavel Vrba a hodnotí také jarní část sezony pod jeho vedením.

RÁNO Ať Hložek zůstane, je mimořádný jako v jeho letech Baroš, přeje si Vrba

Neporažená Slavia, pátá Plzeň. A střelecké drama: čtyřgólový Hložek dohnal Kuchtu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (19:28)     Sekcia sport

Poslední nevyplněné pohárové políčko v tajence aktuálního ročníku fotbalové ligy zaplnila Plzeň. Podle očekávání. A přece závěrečné kolo sezony nabídlo slušné drama: strhla se totiž nevídaná přetahovaná o krále střelců, kteří jsou nakonec dva. Slávista Jan Kuchta a sparťan Adam Hložek.

SESTAVA KOLA: Mladému pistolníkovi nabíjel i král asistencí

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2021 (19:23)     Sekcia sport

Šest gólů za poločas, výsledek jako tenisový set. A hned pod čtyři góly se podepsal osmnáctiletý pistolník! Sparťanský démant dohnal v tabulce kanonýrů slávistu Kuchtu a samozřejmě se nominoval do ideální sestavy 34. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Sparta v ní má celkem tři zástupce, Slavia a Plzeň po dvou.

Čtyři góly za poločas. Nová smlouva. Euro. A co čeká Hložka potom?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.05.2021 (10:57)     Sekcia sport

Fotbal se začal učit v Ivančicích, okres Brno-venkov. V jeho hlase dál slyšíte zřetelný moravský přízvuk. Do trička s nápisem Brno se dokonce nedávno oblékl při odlehčeném videorozhovoru pro sparťanské fanoušky. Přesto Adam Hložek v sobotu svůj bývalý klub bez milosti ztrestal a dodal další důkaz o tom, že Česko našlo fotbalovou superstar.

Hložek se čtyřmi góly přihlásil o korunu, Kuchta ho dorovnal! Plzeň uhájila poháry

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (16:07)     Sekcia sport

Sobotní 34. kolo uzavřelo sezonu fotbalové Fortuna ligy. O mistrovi i všech třech sestupujících už bylo rozhodnuto. Z hlavních otazníků zbývalo už jen vyřešit, zda Plzeň uhájí pátou příčku a jako poslední se kvalifikuje do evropských pohárů. Výhrou 3:1 v Opavě si místenku pojistila. Slavia před mistrovskou korunovací porazila České Budějovice 2:1. V sázce byla také koruna pro krále střelců. Slávista Jan Kuchta a sparťan Adam Hložek se nakonec srovnali na 15 gólech.

Hložek se čtyřmi góly přihlásil o korunu, Kuchta ho před korunovací dorovnal! Plzeň uhájila poháry

Hložek se čtyřmi góly přihlásil o kanonýra, Kuchta ho před korunovací dorovnal! Plzeň uhájila poháry

Hložek udeřil čtyřikrát, jeho bývalý klub vyfasoval na rozloučenou debakl

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (19:02)     Sekcia sport

Přišel na Letnou právě z Brna, své trefy tak slavil decentně. A že jich bylo... Fotbalisté pražské Sparty porazili v závěrečném 34. kole Fortuna ligy sestupující Zbrojovku 6:1 a reprezentant Adam Hložek nasázel za první poločas čtyři góly! S 15 brankami se tak v čele tabulky střelců dorovnal se slávistou Kuchtou, do druhé půle už mladý sparťan nenastoupil.

Čtenáři by dali šanci Hložkovi i Lingrovi, na hrotu chtějí vidět Kuchtu

Hložek se poprvé předvedl. Byl vidět, ale on a ani nikdo jiný z Leverkusenu neskóroval

Čtyři góly za poločas. Liberec smetl Pardubice, zazářil Sadílek

Čekal jsem, že Kuchta přidá další gól, řekl Hložek. Víc než půli hrát nemohl

Sigmu zničili i v deseti! Schranz stíhá Kuchtu

Adam Hložek začal sezónu skvěle. K vysoké výhře v poháru pomohl 2 góly a asistencí

Hložek na hrot podle expertů nepatří. A Messiho Sparta nemá, upozorňuje Němeček

Litvínov jde od porážky k porážce, trenéři to ale nebalí. Jsou to porážky o gól, štve Mlejnka

Slavia bídným výkonem promrhala poločas a z jihu Čech má jen bod

Olomouc smetla Opavu čtyřmi góly, Slezané hráli poločas o deseti

Mountfield válí! Lídr smetl Hanáky a zůstává bez porážky první

Můžu se vrátit domů? Sparťan Kuchta o čtyřech gólech i obhajobě titulu

Hložek zazářil v poháru dvěma góly a asistencí, Leverkusen soupeře potupil

Nová posila Liverpoolu řádila. Lipsku dala čtyři góly

FOTBAL ONLINE: Hložek se čtyřmi góly hlásí o korunu, Kuchta se brání! Plzeň hájí poháry