Rusové zničili soupeře už v první třetině, v play off je čeká Kanada

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2021 (19:14)     Sekcia sport

Hokejisté Ruska vyhráli nad Běloruskem 6:0, ve skupině A jsou první a čtvrtfinále MS v Rize si zahrají s Kanadou, která se sice třásla o postup, ale nakonec ji nepotká historická blamáž a na šampionátu zůstává. Rusové poslední zápas ve skupině rozhodli již v první třetině, ve které vstřelili pět branek. Dvěma góly se na výhře favorita podílel Nikita Něstěrov, tři body si připsal i Michail Grigorenko. celý článek

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.05.2021 (23:01)     Sekcia sport

Hokejisté Kanady prohráli na mistrovství světa v Rize s Německem 1:3 a stále čekají na první bodový zisk na turnaji. Němci jsou naopak stoprocentní a s devíti body vedou skupinu B. Německo nasměrovaly za první výhrou nad Kanadou na MS od roku 1996 dvě branky v rozmezí 38 sekund v první třetině. Kanada si poté vytvořila místy drtivý tlak, měla řadu přesilových her, ale dokázala pouze snížit na 1:2. Na konečných 3:1 upravil při power play soupeře Korbinian Holzer.

Drtivá kanonáda ve třetí třetině! Hradec postupuje do play off Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2022 (20:35)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli 7:3 v Berlíně a postoupili do play off LM. Pět gólů dali ve 3. třetině.

Švédové prohráli s Finskem, i tak jim ale na Karjale patří první místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2022 (18:11)     Sekcia sport

Hokejisté Finska porazili v závěrečném zápase turnaje Karjala Švédsko 4:1 a připsali si premiérovou výhru na první akci seriálu Euro Hockey Tour. Úřadující mistři světa rozhodli ve třetí třetině, kdy vstřelili tři branky. Dvakrát se prosadili při power play soupeře.

HOKEJ ONLINE: Slováci zničili Dány! Kanada zvyšuje, první čtvrtfinálová dvojice je známá

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2022 (08:16)     Sekcia sport

Boje v základních skupinách hokejového MS ve Finsku spějí do finiše. V poslední den úvodní fáze se rozhoduje o pozicích pro čtvrtfinále, ale také o samotném postupu do play off. Kromě večerního zápasu českého týmu s Finskem je v úterý na programu dalších pět zápasů. Všechny sledujte v podrobných online reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Slováci zničili Dány! Kanada vede, první čtvrtfinálová dvojice je známá

HOKEJ ONLINE: Slováci v bitvě o všechno zničili Dány! Hraje Kanada, první čtvrtfinálová dvojice je známá

Záchrana je blíž, soupeře zničili jihlavští basketbalisté v závěru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2022 (11:50)     Sekcia sport

Před poslední čtvrtinou dalšího utkání play out první basketbalové ligy by si na jihlavský A-tým vsadil možná jen blázen. Svěřenci trenéra Petra Pešouta prohrávali v souboji s posledním týmem tabulky o třináct bodů a jejich potenciální záchrana v soutěži se pomalu trhala na kusy.

ONLINE: Kazachstán - Kanada 0:1, trápící se zámořský tým nahání play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2021 (15:10)     Sekcia sport

Kanada i Kazachstán živí naděje na postup do play off hokejového mistrovství světa. Zatímco ale pro jednoho je to nebývalý úspěch, pro druhého - zámořskou velmoc - jde o trpkou realitu. Kanada zatím vybojovala jen tři body ze čtyř zápasů, Kazachstán jich má už sedm a je na čtvrtém místě. Spolu hrají od 15:15. Skupina B pokračuje večer od 19:15 zápasem Lotyšsko - Norsko. Obě utkání sledujte online.

Tomášek se zachoval rytířsky. Pak jsem se modlil, řekl sparťan o gestu fair play

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2022 (22:24)     Sekcia sport

Útočník Sparty David Tomášek se v dohrávce 9. kola na ledě Liberce v poslední třetině zaskvěl gestem fair play. Odvolal chybně odpískaný „faul“ soupeře. Sparta pod Ještědem ubránila hubenou výhru 1:0.

Čeští florbalisté zničili soupeře

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2024 (20:59)     Sekcia sport

Čeští florbalisté porazili v Lochówě v kvalifikaci na prosincové mistrovství světa v Malmö už s jistotou postupu domácí Polsko vysoko 15:0 a jako jasný favorit ovládli bez ztráty bodu skupinu D. V neděli od 18:00 je čeká duel o první místo v druhé evropské skupině se Slovenskem, který vyhrálo skupinu C.

Žabiny čeká v play off EuroCupu Besiktas, KP narazí na Montpellier

Třinec ztratil duel s Fribourgem, v Lize mistrů dál čeká na první bod

Dynamo vděčí za mečbol skvělé první třetině. Zase jsme zaspali začátek, litoval karlovarský kouč

Švédsko i přes prohru s Finskem ovládlo turnaj Karjala

1:11. Debakl řídil čtyřbodový Rus Mičkov. Čechy ve čtvrtfinále čeká Kanada

Šokovaní Rusové. Kanada je porazila ve čtvrtfinále a o finále si zahraje s USA

Generálka na play off, volejbalisty Českých Budějovic čeká pohár

Nepříjemný soupeř, ti Češi. Kouč Dinama měl první tiskovku, Sparta se řešila málo

Sparta - Třinec 3:0. První klání rozhodl kapitán, v brance se zaskvěl Kovář

Sparta ještě žije. V Liberci impozantně odvrátila první mečbol, soupeře přejela 5:0

Mladí Češi dostali na hokejovém MS nařezáno. Nepomohlo ani střídání brankářů

ONLINE: Švédsko - Kanada 0:0. Poslední čtvrtfinále, vítěze čeká Rusko

Mladí Češi dostali na hokejovém MS brutálně nařezáno. Nepomohlo ani střídání brankářů

MATEMATIKA: Češi mají postup ve vlastních rukou! Rozhodne ale asi až bitva se Slováky

Fotbalisté se dozví soupeře pro semifinále play off o postup na MS

MATEMATIKA: Češi mají postup ve vlastních rukou! Rozhodne až závěrečná bitva se Slováky?

Totální debakl s Ruskem. Hokejoví mladíci prohráli 1:11, ve čtvrtfinále je čeká favorizovaná Kanada

SESTŘIH: Sparta v play off poprvé prohrála, sezonu mistrům prodloužil Daňo. Na závěr hromadná bitka

Mistrovství světa ve fotbale 2022: Natěšená Kanada bude chtít postoupit ze skupiny

Karlovarský trenér Novák: Je důležité, že jdeme do play off z prvního místa

Vyrovnaná byla jen první třetina, pak Energie zničila soupeře

Kanada šokovala Rusko, sborná na MS končí!

Uvidíme, kdo má více sil. Hradec čeká třetí pokus po těžké ráně

Američané si rozhodující náskok zajistili už v první třetině

Česko - Švýcarsko 0:1 po první třetině

Debakl od Plzně jako předkrm. V play off bych raději někoho jiného, přiznal Tomajko

Parádní příprava! Čeští mladíci před startem MS zničili Slováky

OČIMA MISTRA: Chyb rozhodčích je až moc. Ve čtvrtfinále musíme hrát jako ve druhé třetině

Rangers porazili Washington i podruhé, Nashville a Colorado v play off srovnali série