Fotbalisté Polska díky trefě v závěru remizovali s Islandem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.06.2021 (20:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Polska remizovali v generálce na mistrovství Evropy s Islandem 2:2. Nerozhodný výsledek zachránil v Poznani domácímu celku v 88. minutě střídající útočník Karol Šwiderski. Ten se prosadil po pouhých sedmi minutách na hřišti, poté co vystřídal kanonýra Roberta Lewandowského. Poláci navázali na předchozí remízu z přípravného duelu s Ruskem (1:1) a prohráli letos jen jeden z pěti duelů. celý článek

Fotbalisté Polska díky trefě v závěru remizovali v generálce na EURO s Islandem

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.06.2021 (20:15)     Sekcia sport

Remízu zachránil Polákům na poslední chvíli Šwiderski

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.06.2021 (20:34)     Sekcia sport

Fotbalisté Polska remizovali v generálce na mistrovství Evropy s Islandem 2:2. Nerozhodný výsledek zachránil domácímu celku v 88. minutě Šwiderski.

Za bod jsme nakonec rádi, je pro nás hodně důležitý, přiznal jablonecký asistent

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2022 (01:39)     Sekcia sport

Po domácí výhře nad Olomoucí získali fotbalisté Jablonce v boji o záchranu další jarní bod. V neděli v duelu 21. kola 1. ligy, v němž jim na lavičce kvůli čtyřem žlutým kartám chyběl trenér Petr Rada, remizovali na stadionu poslední Karviné díky trefě Pilaře v závěru 1:1. Zůstali dvanáctí, ale díky výhrám Bohemians i Teplic se situace na chvostu tabulky stále více zamotává.

Fotbalisté Boleslavi dvěma góly v závěru zachránili s Olomoucí remízu 3:3

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.09.2021 (18:12)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi v 7. kole první ligy díky dvěma gólům v závěru remizovali s Olomoucí 3:3. Hosté vedli po 23 minutách o dvě branky zásluhou Martina Hály a...

Zlatý bod pro Zlín trefil Bartošák

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2024 (20:11)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné remizovali ve druhém kole skupiny o záchranu na svém hřišti se Zlínem 2:2. Hosté vyrovnali ve třetí minutě nastavení díky druhé trefě Bartošáka.

Karviná - Teplice 0:1, hosté se díky Filově trefě vrátili na vítěznou vlnu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2023 (17:58)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté se po pěti ligových zápasech konečně dočkali výhry. V osmém kole Fortuna ligy porazili Karvinou 1:0 díky gólu Daniela Fily v závěru utkání. Naopak karvinští po další porážce klesli na úplné dno tabulky.

Kolaps Teplic v závěru. Aspoň remízu jsme měli urvat, tvrdí zklamaný brankář Grigar

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (23:32)     Sekcia sport

Dlouho se zdálo, že si díky Gningově trefě ze závěru první půle odvezou z Uherského Hradiště nečekaně tři ligové body. Fotbalisté Teplic však v posledních minutách neodolali mohutnému tlaku Slovácka, které nejprve vyrovnalo a v nastavení vstřelilo i vítězný gól na 2:1.

Dynamo přišlo ve Zlíně o vítězství v závěru. Je to zklamání, tvrdil trenér Zápotočný

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2023 (12:45)     Sekcia sport

Ve Zlíně si připsali premiérový venkovní bod v tomto ročníku nejvyšší soutěže, ale nebyli s ním příliš spokojeni. Českobudějovičtí fotbalisté v Baťově městě díky Šigutově trefě ze závěru první půle dlouho vedli, avšak pět minut před koncem o rýsující se vítězství v duelu mužstev z chvostu tabulky přišli.

Liberec povedeným závěrem porazil oslabené Slovácko 3:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.05.2020 (18:35)     Sekcia sport

Liberec - Fotbalisté Liberce díky dvěma gólům v samém závěru utkání porazili doma v 26. kole první ligy Slovácko 3:1. Hosté vedli po trefě Tomáše Zajíce, ale za domácí srovnal z...

Fotbalisté PSG remizovali s Remeší, v závěru vystřelil hostům bod Balogun

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (14:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris Saint-Germain remizovali ve 20. kole francouzské ligy na svém hřišti s Remeší 1:1. V poslední minutě nastavení zachránil hostům bod Folarin Balogun. Obhájce titulu je na prvním místě s náskokem tří bodů před Lensem.

Liverpool i díky Salahově jubilejní trefě vyhrál na hřišti Crystal Palace 2:1

Leicester remizoval po divokém závěru s Watfordem

Bartošák díky povedenému přímému kopu zachránil Karviné aspoň bod

Fotbalisté Olomouce remizovali s Bohemians 0:0, Zmrzlý neproměnil penaltu

Schickův pech! Český útočník trefil v závěru tyč, Bayer bere jen bod

Villarreal nováčka nezdolal

Fotbalisté Příbrami dvakrát neudrželi vedení a doma s Varnsdorfem jen remizovali

Fotbalisté PSG remizovali v Lille a přišli o vítěznou sérii ve francouzské lize

Fotbalisté Lipska díky povedenému závěru porazili Wolfsburg 2:0

Mistři světa Francouzi remizovali v Rakousku a čekají v Lize národů na výhru

Fotbalisté Sigmy ztratili slibné vedení a získali jen bod

Fotbalisté Herthy remizovali ve Stuttgartu díky dvěma gólům Jovetiče 2:2

Přesilovka Realu? Vyloučení bylo přísné, úplně stačila žlutá, tvrdí bývalý rozhodčí

Chicago si zahraje o Stanley Cup. Vděčí za to vítězné Kubalíkově trefě

FOTBAL ONLINE: Slavia má nabito, trefili se Douděra a Tecl! Slovácko slaví, otočilo zápas na Hané

FOTBAL ONLINE: Slovácko vyhrálo na Hané, Liberec inkasoval v poslední minutě, do hry jde Slavia

Teplice - Karviná 2:2, hosté mají první jarní bod, v závěru srovnal Akyniemi