Italové ve druhé půli smetli prvního soupeře na ME

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.06.2021 (08:02)     Sekcia sport

Čekání končí. O rok odložené šestnácté mistrovství Evropy ve fotbale odstartovalo večerním utkáním mezi Itálií a Tureckem (3:0). Ve druhé půli si dal vlastní gól Demiral, pak zvýšili Immobile a Insigne. celý článek

Fotbalista švédské jednadvacítky obvinil soupeře z rasismu, Italové to popírají

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.10.2021 (17:37)     Sekcia sport

Obvinění připomínající případ Ondřeje Kúdely řeší i ve Švédsku a Itálii. Po souboji reprezentací do 21 let švédský reprezentant Anthony Elanga obvinil soupeře z rasismu. Italové v oficiálním prohlášení jeho verzi odmítají.

Penalta, žádali Italové. Proč sudí ruku tureckého obránce neodpískal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2021 (10:59)     Sekcia sport

Trenér italských fotbalistů Roberto Mancini byl nad věcí. Ještě aby ne, když jeho tým vyhrál 3:0. „Ruka soupeře ve vápně v první půli? Z lavičky jsem to měl daleko a ze záznamu jsem to ještě neviděl,“ vykládal do kamer televize Rai.

Vyškov zvítězil, Dukla v druhé lize padla. Rada namíchl arbitra a byl vyloučen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.10.2022 (13:44)     Sekcia sport

Fotbalisté Vyškova vyhráli v 11. kole druhé ligy nad Varnsdorfem 2:0, posunuli se před soupeře a v neúplné tabulce poskočili na druhé místo. Dukla prohrála v Chrudimi 1:2 a po čtyřech kolech nebodovala. Celek z Julisky dohrával v deseti, navíc byl v první půli vyloučen trenér Pražanů Petr Rada.

Fotbalisté Vyškova v druhé lize porazili Varnsdorf, Dukla prohrála v Chrudimi

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2022 (13:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Vyškova zvítězili v 11. kole druhé ligy nad Varnsdorfem 2:0, posunuli se před soupeře a v neúplné tabulce poskočili na druhé místo. Dukla prohrála v Chrudimi 1:2 a po čtyřech kolech nebodovala. Celek z Julisky dohrával v deseti, navíc byl v první půli vyloučen trenér Pražanů Petr Rada.

Slovácko - Teplice 2:0, góly ve druhé půli, rozhodlo brzké Marečkovo vyloučení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2023 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvládli souboj dvou sousedů v tabulce a v jedenáctém kole Fortuna ligy porazili Teplice 2:0. Už v pětadvacáté minutě byl vyloučen hostující stoper Mareček. Domácí se pak prosadili až ve druhé půli a posunuli se do elitní šestky.

Hradecký trenér Weber: Držení míče není na Bohemians důležité

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2023 (08:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové dál čekají na první výhru sezony na hřišti soupeře, ve svém čtvrtém zápase prohráli 1:2 na stadionu Bohemians i přesto, že dokázali vyrovnat náskok soupeře. Na skvostnou trefu z úvodu utkání, kterou krátce po začátku utkání vyslal záložník Bohemians Jan Kovařík, dokázali ve druhé půli odpovědět neméně pěknou brankou.

Bohemians v Norsku padlo i přes dobrý výkon 0:3

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.07.2023 (20:03)     Sekcia sport

Postup do předkol evropských pohárů byl pro Bohemians obrovským úspěchem. Radost trochu zkazil los, jenž Klokanům nadělil velmi silného norského soupeře Bodo/Glimt. První zápas Bohemians absolbovali v Norsku. Bohemka vůbec nehrála zle a to zejména ve druhé půli. Jenže její obrana na norského soupeře nestačila rovnou tříkrát. V odvetě Klokany čeká ohromně těžká práce.

Itálie ovládla evropský šampionát, penaltám kraloval Donnarumma

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     12.07.2021 (10:26)     Sekcia sport

EURO zná svého vítěze. Stála se jím reprezentace Itálie, která v dramatickém finále porazila Anglii po penaltovém rozstřelu. Na brzký gól Shawa odpověděl ve druhé půli Bonucci, více gólů ze hry již k vidění nebylo. V penaltách čaroval Gianluigi Donnarumma, jenž chytil tři penalty a hlavně díky němu tak mohli Italové slavit zisk medailí.

Dortmund spustil ve druhé půli kanonádu, Sancho se blýskl hattrickem

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2020 (17:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Dortmundu po bezbrankové první půli deklasovali 6:1 poslední Paderborn na jeho hřišti a pojistili si po 29. kole německé bundesligy druhé místo v tabulce. Hattrickem se blýskl mladý anglický útočník Jadon Sancho, jenž poprvé po restartu soutěže po koronavirové pauze nastoupil v základní sestavě.

Slovácko zažilo ve druhé půli kolaps a s Partizanem remizovalo 3:3

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     08.09.2022 (22:10)     Sekcia sport

Slovácko dnes odehrálo svůj historicky první zápas v základní skupině evropksých pohárů. Do Uherského Hradiště přijel srbskýPartizan Bělehrad aSvědíkovi svěřenci věděli, že na ně nečeká nic lehkého. I přes vedení 2:0 a přesilovku nakonec Slovácko zvítězit nedokázalo. Rozhodla děsivá patnáctiminutovka ve druhé půli. Remízu 3:3 v závěru zachraňoval Kozák.

José Mourinho: Slavia by mohla hrát Ligu mistrů. Budeme to proti ní mít strašně těžké

Viktoria Plzeň odvrátila debakl a po výborné druhé půli prohrála s Bayernem 2:4

Skotského soupeře klamat nechtěli. Po půli katastrofa, přiznal kouč Slavie po trápení s Baníkem

Bohemians v poháru smetli Kolín díky dvěma hattrickům, dál jde i Zlín

Italové dvakrát udeřili v první půli, vyrovnat Belgičanům nedovolili

Slovácko využilo přesilovku až ve druhé půli. Pauza nám pomohla, tvrdí po výhře v derby Holzer

Až na výsledek jsme spokojení, říká po remíze plzeňský asistent Horváth

Tři góly ve druhé půli rozhodly, Žižkov si ve druhé lize poradil s Táborskem

OBRAZEM: Drama v rozpálené Budapešti. Outsider vedení neudržel, přesto slaví

Viktoria Plzeň si po výhře nad Qarabagem zajistila postup do Ligy Mistrů

Opavští basketbalisté zabrali po půli a v sérii se ujali vedení

Pod dohledem Erdogana smetli Nigérii a zvládli i drama. Curleři sní o olympiádě

Liberec zahodil v Brně do pauzy dvě tutovky. Pak jsme se rozsypali, mrzí Valentu kolaps ve druhé půli

Kuchta řádil, připomněl se Haškovi. Nebudu mluvit do práce jiným, řekl kouč Sparty

Slovácko - Bohemians 5:2, po vyrovnané půli se utrhl Havlík, dal čtyři góly

Ležela na mě postel, přiznal Rada. A divil se: Kam se tenhle svět řítí?

Italové slavili vášnivými polibky, Bonucci křičel. Rudým ďáblům zamrzlo peklo

Real Madrid otočil dvojzápas s Barcelonou a díky hattricku Benzemy si zahraje finále Copa del Rey

Fotbalisté Varnsdorfu smetli poslední Třinec a už jsou ve druhé lize třetí

Šilhavý vyhlíží soupeře pro Ligu národů. Co takhle mistři světa Francouzi nebo Španělé?