FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, jde se na penalty! EURO zná dalšího čtvrtfinalistu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.06.2021 (06:15)     Sekcia sport

Fotbalové EURO pozná v pondělí další dva čtvrtfinalisty. Mistři světa Francouzi se na evropském šampionátu střetnou se Švýcarskem (stav je zatím 3:3 i po prodloužení) a budou se snažit prodloužit svou šestizápasovou vítěznou sérii v osmifinálových zápasech na velkých turnajích. Dalším čtvrtfinalistou turnaje se stalo Španělsko, které v dramatické přestřelce udolalo Chorvatsko 5:3 po prodloužení. Zápasy vysílá ČT sport a sledovat je můžete také v podrobných online reportážích na Sport.cz. celý článek

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, Italové stále mají navrch. Španělsko už slaví postup

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.07.2021 (06:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Španělska jsou prvním semifinalistou EURO, když vyhráli v pátek večer v ruském Petrohradu nad Švýcarskem po penaltovém rozstřelu 3:1, v normální hrací době i po prodloužení skončil zápas 1:1. Španělé v utkání vedli, když si dal vlastní gól v úvodu duelu Zakaria, v 68. minutě ale Shaqiri srovnal, a nakonec musely rozhodnout až penalty. Od 21:00 se hraje druhé páteční čtvrtfinále EURO mezi Belgií a Itálií (stav 1:2). Zápas vysílá ČT sport a sledovat jej můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Mistři světa narazí na Švýcary. EURO zná dalšího čtvrtfinalistu

Fotbalové EURO pozná v pondělí další dva čtvrtfinalisty. Mistři světa Francouzi se na evropském šampionátu střetnou se Švýcarskem a budou se snažit prodloužit svou šestizápasovou vítěznou sérii v osmifinálových zápasech na velkých turnajích. V prvním pondělním osmifinále se utká od 18:00 Chorvatsko se Španělskem (stav je zatím 3:5). Zápasy vysílá ČT sport a sledovat je můžete také v podrobných online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Šok pro mistry světa! EURO zná dalšího čtvrtfinalistu

Fotbalové EURO pozná v pondělí další dva čtvrtfinalisty. Mistři světa Francouzi se na evropském šampionátu střetnou se Švýcarskem (stav je zatím 0:1) a budou se snažit prodloužit svou šestizápasovou vítěznou sérii v osmifinálových zápasech na velkých turnajích. Dalším čtvrtfinalistou turnaje se stalo Španělsko, které v dramatické přestřelce udolalo Chorvatsko 5:3 po prodloužení. Zápasy vysílá ČT sport a sledovat je můžete také v podrobných online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Mistři světa v bitvě se Švýcary. EURO zná dalšího čtvrtfinalistu

FOTBAL ONLINE: Švýcaři trápí mistry světa, znovu se prodlužuje! EURO zná dalšího čtvrtfinalistu

FOTBAL ONLINE: Švýcaři nedali penaltu a mistři světa trestají! EURO zná dalšího čtvrtfinalistu

FOTBAL ONLINE: EURO zná prvního semifinalistu, rozhodly penalty. Do akce se chystá Itálie

Fotbalisté Španělska jsou prvním semifinalistou EURO, když vyhráli v pátek večer v ruském Petrohradu nad Švýcarskem po penaltovém rozstřelu 3:1, v normální hrací době i po prodloužení skončil zápas 1:1. Španělé v utkání vedli, když si dal vlastní gól v úvodu duelu Zakaria, v 68. minutě ale Shaqiri srovnal, a nakonec musely rozhodnout až penalty. Od 21:00 se hraje druhé páteční čtvrtfinále EURO mezi Belgií a Itálií. Zápas vysílá ČT sport a sledovat jej můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, Švýcarsko je blízko další senzaci

Na fotbalovém EURO začínají v pátek čtvrtfinálové boje. O postup mezi nejlepší čtyři týmy turnaje se jako první utká od 18 hodin Švýcarsko se Španělskem v ruském Petrohradu. O tři hodiny později začne v mnichovské Allianz Areně bitva mezi Belgií a Itálií. Oba zápasy (vysílá ČT sport) můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Drama ve finále Evropské ligy vrcholí, Sevilla vyrovnává! Rozhodnou penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2023 (07:00)     Sekcia sport

Fotbalisté AS Řím a Sevilly se ve středu v Budapešti utkají o trofej pro vítěze Evropské ligy. Římané mohou zkompletovat neobvyklý double a navázat na loňský triumf v premiérovém ročníku Konferenční ligy. Španělský celek bude chtít potvrdit pozici nejúspěšnějšího mužstva v historii soutěže. Finálový duel začne v Puskás Aréně ve 21:00 SELČ. Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Velké drama vrcholí! Finále Ligy národů rozhodují penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2023 (06:37)     Sekcia sport

Fotbalová Liga národů dnes večer bude mít ve třetím ročníku třetího jiného vítěze. V rotterdamském finále se utkají Španělsko a Chorvatsko, zápas začne ve 20:45. Odpoledne už v nizozemském Enschede prohráli domácí souboj s Itálií o bronz 2:3. Finálový zápas můžete sledovat v reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí Němci vyrovnávají! Ronaldo opět pálí. Češi znají osmifinálového soka

FOTBAL ONLINE: Slováci dostali gól z penalty! Otočí bitvu se Švédy?

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí! Slavia udeřila, je blízko k vytouženým bodům

FOTBAL ONLINE: Boj o čtvrtfinále Ligy mistrů vrcholí, drtivý tlak Chelsea nese výsledky!

FOTBAL ONLINE: Vrba proti svým! Duel Sparty s Baníkem určí dalšího čtvrtfinalistu

FOTBAL ONLINE: Drama o první ligu vrcholí. Bohemce dává naději Zlín, Jablonec v problémech

FOTBAL ONLINE: Belgie ožívá. Španělsko už slaví postup

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí! Portugalsko je blízko jistotě postupu, Uruguay trefuje tyč

FOTBAL ONLINE: Drama! Rusové snížili, belgický gól neplatí. EURO zná dalšího osmifinalistu

Severní Irsko - Slovensko. Boj o EURO vrcholí! Slováky čeká rozhodující utkání

FOTBAL ONLINE: Drama v Ďolíčku! Bohemka snižuje z penalty

FOTBAL ONLINE: Po další trefě Italové mohou jásat. Španělsko už slaví postup

FOTBAL ONLINE: Klokani přidávají druhý gól, drama vrcholí

FOTBAL ONLINE: Fantastický chorvatský finiš! Přestřelka o čtvrtfinále vrcholí

FOTBAL ONLINE: Drama ve finále Evropské ligy vrcholí, Sevilla vyrovnává!

FOTBAL ONLINE: Drama! Amerika drží nejtěsnější náskok

FOTBAL ONLINE: Drama ve finále Evropské ligy vrcholí, Sevilla vyrovnává! Prodlužuje se

HOKEJ ONLINE: Boj o vše vrcholí! Kometa proti Vítkovicím znovu vede

HOKEJ ONLINE: Boj o vše vrcholí! Kometa přišla proti Vítkovicím o náskok

Narvané stadiony, krásné góly, drama ve finále. Euro ukázalo, že ženský fotbal baví

FOTBAL ONLINE: Slavia je z nejhoršího venku. Už otáčí zápas

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, mistrovská Plzeň srovnala

FOTBAL ONLINE: Šok v Edenu, Slavia však rychle reaguje

FOTBAL ONLINE: Šok v Edenu! Slavia hoří v obraně, přesto vyrovnává

CURLING ONLINE: Manželé Paulovi živí naději na semifinále, drama s Kanadou vrcholí!

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, Němci žijí, gól Francie neplatí! Maďaři Ronalda neuhlídali

HOKEJ ONLINE: Slováci bitvu s Kanadou prodlužují. Drama vrcholí

FOTBAL ONLINE: Slavia jde do boje se Zlínem o čtvrtfinále MOL Cupu s řadou změn

FOTBAL ONLINE: Drama v Plzni vrcholí! Po dvou červených se hraje stále bez gólu

FOTBAL ONLINE: Drama! Obhájci titulu drží jen těsný náskok

FOTBAL ONLINE: Drama! Italové se v prodloužení ujali vedení. Dánský dynamit už explodoval

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, Brno se Zlínem v přímé bitvě o záchranu. Pardubice otočily, Teplice vedou

FOTBAL ONLINE: Finálové drama! Jde se do prodloužení

FOTBAL ONLINE: Manchester v prodloužení udeřil. Inter postupuje i přes dvě odvolané penalty