Fotbalisté Slovanu Bratislava vyhráli v prvmím předkole LM nad Shamrockem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2021 (20:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Bratislava zvítězili v úvodním utkání 1. předkola Ligy mistrů na domácím hřišti nad irským Shamrockem Rovers 2:0. Obě branky dal brazilský útočník Rafael Ratao. V nastaveném čase mohl ještě zvýšit z penalty Vladimír Weiss, ale gólmana Alana Mannuse nepřekonal. V dresu vítězného týmu odehrál celý duel český obránce Jurij Medveděv, na posledních 17 minut nastoupil i Jaromír Zmrhal. celý článek

Fotbalisté Slovanu Bratislava vyhráli v 1. předkole LM nad Shamrockem

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2021 (20:34)     Sekcia sport

Zmrhal pomohl Slovanu Bratislava k výhře gólem a asistencí, nahrával i Lecjaks

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2021 (23:47)     Sekcia sport

Slovan Bratislava podlehl ve 3. předkole Ligy mistrů doma Haifě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.08.2023 (22:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Bratislava v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů prohráli na svém hřišti 1:2 s Maccabi Haifa. Závěr duelu odehrál český záložník Jaromír Zmrhal, jenž v 87. minutě nahradil v domácí sestavě Lukáše Pauscheka.

Slovan Bratislava v Evropě končí, Kuopiu podlehl na penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2020 (20:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Bratislava podlehli ve druhém předkole Evropské ligy po remíze 1:1 a následném penaltovém rozstřelu 3:4 finskému Kuopiu. V soutěži tak končí, Kuopio čeká v další fázi litevská Suduva. V dresu slovenského mistra odehrál 69 minut český záložník Erik Daniel.

„Karma je zdarma.“ Stoch rozzuřil Slováky do ruda. Vysmíval se vypadnutí Slovanu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.09.2020 (09:10)     Sekcia sport

Škodolibou radost ze smolného vypadnutí Slovanu Bratislava v předkole Evropské ligy má slovenský reprezentační záložník Miroslav Stoch.

Slovan Bratislava se domácí výhrou nad Limassolem přiblížil skupině EL

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2023 (23:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Bratislava v úvodním duelu play off o postup do skupiny Evropské ligy vyhráli doma 2:1 nad kyperským Arisem Limassol. Lugano prohrálo 0:2 na hřišti belgického týmu Saint-Gilloise. Za hosty odehrál závěrečnou čtvrthodinu český záložník Roman Macek.

Duel Slovanu o LM byl po koronatrablech zkontumován. Skandální, zuří Slováci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2020 (19:22)     Sekcia sport

Nešťastná anabáze fotbalistů Slovanu Bratislava v prvním předkole Ligy mistrů má pro slovenský tým trpké vyústění. Evropská federace UEFA kontumovala jejich zápas s Klaksvíkem ve prospěch faerského týmu. Duel se neodehrál kvůli opakovaným nálezům na covid-19 v kádru Slovanu a slovenská média i samotný klub po verdiktu rozezleně reagují: „Je to skandální rozhodnutí!“

Zmrhal pomohl gólem k výhře Slovanu v boji o Evropskou ligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2021 (18:04)     Sekcia sport

I díky brance českého záložníka Jaromíra Zmrhala zvítězili fotbalisté Slovanu Bratislava ve 3. předkole Evropské ligy nad gibraltarským týmem Lincoln Red Imps 3:1. Osmadvacetiletý záložník, který odehrál 73 minut, nejprve nahrál v první půli na úvodní gól Guramu Kashiovi a ve 48. minutě se sám prosadil po přihrávce Vladimíra Weisse. Za slovenský celek se ještě prosadil Ezekiel Henty, domácí zmírnili prohru po proměněné penaltě Liama Walkera.

Hrozí kontumace! Páteční zápas Slovanu v Lize mistrů byl zrušen

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2020 (13:45)     Sekcia sport

Velká ztráta hrozí fotbalistům Slovanu Bratislava! Jejich páteční zápas v 1. předkole Ligy mistrů na Faerských ostrovech proti Klaksvíku byl kvůli koronaviru ve slovenské výpravě zrušen. Uvedla to slovenská veřejnoprávní RTVS. O osudu duelu a případné kontumaci v neprospěch Slovanu musí rozhodnout evropská fotbalová organizace UEFA.

Nevídaná přestřelka rozhodla o soupeři pro Liberec. Slovan Bratislava padl ve Finsku

Fotbalisté Slovanu Liberec se utkají ve 3. předkole Evropské ligy s rumunským celkem FCSB, který udolal v nevídané přestřelce po remíze 6:6 na penalty 5:4 srbský tým Bačka Topola. Hrát se bude 24. září v Rumunsku.