Dotkl se mé nohy, takže penalta, tvrdí Sterling. A fotbalový svět zuří

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.07.2021 (07:28)     Sekcia sport

První poločas prodloužení semifinálového utkání fotbalového evropského šampionátu mezi Anglií a Dánskem (2:1) byl zhruba ve své polovině, když se Raheem Sterling dral do pokutového území mezi dva protivníky. Upadl a nizozemský rozhodčí Danny Makkelie nařídil penaltu. Udělal však správně? celý článek

‚Dotkl se mé nohy.‘ Sterling nepochybuje o tom, že pokutový kop měl být

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.07.2021 (11:34)     Sekcia sport

"Penalta? Nevím, koho to zajímá?" Anglie slaví, svět zuří. Nechápe ani Mourinho

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.07.2021 (12:16)     Sekcia sport

Zatímco Anglie slaví, fotbalový svět řeší, jestli v prodloužení semifinále měla kopat penaltu. A panuje přesvědčení, že neměla.

Ten, který napálil celý svět. Reálná nabídka zněla milion na sezonu, říká Kubáň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2023 (12:29)     Sekcia sport

Napálili celý (fotbalový) svět. Příběhem o metráčkovi, kterému jeho zámožný táta koupil deset minut na hřišti za půl milionu korun. Způsobili poprask, takže šli s pravdou ven. Přemysl Kubáň, svérázný prezident třetiligového fotbalového Viagemu Ústí nad Labem, tvrdí: „Kdyby taková nabídka skutečně přišla, přijal bych ji.“

Sterling přestoupil z Manchesteru City za 50 milionů liber do Chelsea

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.07.2022 (18:34)     Sekcia sport

Anglický fotbalový útočník Raheem Sterling přestoupil z Manchesteru City za 50 milionů liber do Chelsea, se kterou podepsal pětiletou smlouvu.

Manchester City spasilo vyloučení a penalta. Stým gólem rozhodl Sterling

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.12.2021 (15:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City v 16. kole anglické ligy udolali doma 1:0 oslabený Wolverhampton a upevnili si vedení v soutěži.

Anglii zachránila na Islandu penalta v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.09.2020 (20:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Anglie vyhráli na úvod Ligy národů nad Islandem 1:0, přestože na soupeřově hřišti dohrávali 20 minut v deseti. Rozhodující gól dal v 90. minutě z penalty Raheem Sterling, domácí pak pokutový kop neproměnili.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.04.2021 (20:32)     Sekcia sport

Pokutový kop, jaký fotbalová liga dlouho neviděla. A ještě ke všemu s posvěcením videa. Poškozená Sparta zuří. „Trenér Vrba se ke sporným momentům nebude vyjadřovat, klub zváží další postup,“ oznámil sparťanský mluvčí Ondřej Kasík.

Sporná ruka, opakovaná penalta. Arogance, zuří v Dortmundu, experti vysvětlují obě situace

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2023 (06:51)     Sekcia sport

O rozhodujícím momentu úterní osmifinálové bitvy Ligy mistrů mezi Chelsea a Borussií Dortmund se bude mluvit ještě dlouho. Dvojzápas rozsekla opakovaně nařízená penalta, jenže Němci ani s jedním verdiktem hlasitě nesouzní. Podle expertů mají minimálně v jednom případě pravdu, na vypadnutí po celkovém výsledku 1:2 se ale už nic nezmění.

Fotbaloví reprezentanti Henderson a Sterling získali v Británii vyznamenání

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2021 (11:54)     Sekcia sport

Angličtí reprezentanti Jordan Henderson a Raheem Sterling získali v Británii vyznamenání za svou mimofotbalovou činnost v době pandemie koronaviru. Kapitán Liverpoolu Henderson i útočník mistrovského Manchesteru City Sterling, kteří se s Anglií připravují na začátek mistrovství Evropy, se v pátek stali členy Řádu britského impéria (MBE).

Šílená chyba gólmana v Lize mistrů baví fotbalový svět!

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.12.2020 (07:11)     Sekcia sport

To snad ne! Za takovou chybu by se musel červenat i v utkání okresního přeboru. A tohle byl zápas Ligy mistrů! Gólman Ajaxu Andre Onana udělal nevídanou hrubku, když v úterním utkání slavné milionářské soutěže nechytil jednoduchý centr a daroval Liverpoolu vítězný gól. Experti kroutí hlavou, fanoušci Ajaxu zuří, ti z Liverpoolu slaví. Jinak se videem baví celý fotbalový svět. „Tohle už nebude chtít nikdy vidět," okomentoval hrubku jeden z anglických serverů. Pokud se ale Onana podívá na internet, nejspíš pohledu na svůj přehmat neujde.

Sterling spasil favorita, City dál vládnou Premier League

Skočit na Hagiho? To by byla penalta a navíc žlutá, takže bych odvetu nechytal, glosoval Kolář klíčový moment

Manchester City si hravě poradil s Watfordem. Výhru 4:0 řídil dvěma trefami Sterling

Jasná penalta, zuří Barcelona po El Clásiku. Piqué konfrontoval sudího

Sterling řídil dvěma góly výhru Manchesteru City

Chelsea si v Premier League poradila s Lutonem, dvakrát se trefil Sterling

Sundal jsem Maradonu. Ale nejlepší je Messi, tvrdí Pelc

Fotbalový svět truchlí. Zemřel bývalý útočník italské reprezentace a Chelsea Vialli

Víc prostoru i nejvyšší mzda. Sterling jde do Chelsea vstříc Zlatému míči

Anglii zachránila na Islandu penalta v nastavení. Vysokou výhru slaví Portugalsko

Návrat kanonýra. Sterling pomůže Anglii už v bitvě s Francií

Šok a zničující rána! Fotbalový svět oplakává Maradonu. Pelé, Messi a spol. píší dojemné vzkazy