Naštvaného kouče Dánů vytočila kontroverzní penalta Anglie: Tohle je frustrující

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.07.2021 (10:24)     Sekcia sport

Trenér dánských fotbalistů Kasper Hjulmand neskrýval po vyřazení v semifinále mistrovství Evropy s domácí Anglií zklamání a rozhořčení ze sporně nařízené penalty, která v prodloužení rozhodla o jejich prohře 1:2. Své svěřence ale za působení na turnaji ocenil. celý článek

Frustrující večer, štvala kouče Anglie ztráta se Skoty. Proti Čechům věří ve zlepšení

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.06.2021 (13:01)     Sekcia sport

Za frustrující označil trenér anglické fotbalové reprezentace Gareth Southgate páteční remízu 0:0 se Skotskem, po níž si jeho tým na mistrovství Evropy stále ještě nezajistil postup do osmifinále. Ocenil soupeře, jak ubránili kanonýra Harryho Kanea, jehož musel předčasně vystřídat. Zároveň ale věří, že se jeho tým do další fáze přece jen probojuje, a vyhlíží úterní duel s Českem.

Cesta Dánů skončila. Anglie je zlomila po kontroverzní situaci až v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.07.2021 (23:36)     Sekcia sport

Angličané se vůbec poprvé v historii evropských šampionátů představí ve finále. České přemožitele Dány porazili na domácí půdě 2:1 v prodloužení.

Slováky po ostudě vypískali. Šokující reakce kouče vytočila experty: Tohle je katastrofa!

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (08:57)     Sekcia sport

Slovenský reprezentační fotbal nezastavil hrozivý propad ani na staru kvalifikace na EURO 2024. Hned na úvod totiž doma remizoval s Lucemburskem 0:0. Pro tamní fanoušky však byl ještě větší šok, než samotná ostudná bodová ztráta, následná reakce kouče národního týmu Francesca Calzony, který své svěřence za výkon pochválil a tvrdil, že je tým na dobré cestě.

Tohle není nikdy penalta, řekl Mourinho o kontroverzním momentu v semifinále Eura

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.07.2021 (12:37)     Sekcia sport

Bývalý trenér fotbalistů Chelsea, Manchesteru United nebo Tottenhamu José Mourinho kritizoval pokutový kop v prodloužení středečního semifinále mistrovství Evropy, který rozhodl o vítězství Anglie 2:1 nad Dánskem. Podle současného kouče AS Řím hlavní sudí Danny Makkelie nebude dobře spát, když za souboj Joakima Mähleho s domácím Raheemem Sterlingem odpískal penaltu.

"Penalta? Nevím, koho to zajímá?" Anglie slaví, svět zuří. Nechápe ani Mourinho

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.07.2021 (12:16)     Sekcia sport

Zatímco Anglie slaví, fotbalový svět řeší, jestli v prodloužení semifinále měla kopat penaltu. A panuje přesvědčení, že neměla.

Na Čechy musíte jinak! Legendární Rooney tlačí na kouče Anglie

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.06.2021 (20:38)     Sekcia sport

Reprezentace Anglie má na fotbalovém EURO postup do osmifinále na dosah, ale předváděnými výkony na téměř domácím šampionátu zatím zůstává za očekáváním. Zejména po bezbrankové remíze se Skoty ve Wembley se na tým trenéra Garetha Southgatea snáší tvrdá kritika. Bývalý elitní snajpr Albionu Wayne Rooney vyzývá kouče před závěrečným úterním zápasem ve skupině proti České republice ke změnám v sestavě.

To nebyla penalta? Kontroverzní ruka z anglického šlágru budí emoce

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.12.2023 (10:02)     Sekcia sport

Remíza 1:1 mezi Liverpoolem a Arsenalem v sobotním šlágru 18. kola Premier League v tabulce zas tolik neřeší, možná i proto se do popředí zájmu dostává situace ze 20. minuty, kdy kapitán Gunners Martin Ödegaard zahrál ve vápně jasně rukou. Ačkoliv se snad všichni shodnout, že se měla pískat penalta, rozhodčí na místě a u VAR byli v tu chvíli jiného názoru.

Zpočátku to bylo frustrující, ale udělala na mě dojem, chválí Ledeckou americký kouč

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.02.2022 (13:14)     Sekcia sport

Podle jejího kouče Američana Justina Reitera Ledecké suchý přemrzlý technický sníh v čínských horách vyhovuje a je připravena se zaskvět.

Tohle jsem ještě neviděl, zuří trenér. Anglie řeší skandální penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2024 (13:13)     Sekcia sport

Že se penalta píská jen za přestupky v pokutovém území? Najdou se i bizarní výjimky, jako třeba v anglické druhé lize. West Bromwich ve středečním zápase s Rotherhamem přišel k pokutovému kopu hodně lacino. Rozhodčí Geoff Eltringham nařídil penaltu za údajnou hru rukou před šestnáctkou. Ano, před, nikoliv uvnitř. West Bromwich i díky kontroverznímu momentu vyhrál 2:0.

Zmatený Jürgen Klopp: Od Ødegaarda to nebyla ruka? Jasná penalta

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     24.12.2023 (08:28)     Sekcia sport

Arsenal uhájil před Liverpoolem vedoucí pozici v tabulce Premier League. Na Anfieldu remizoval 1:1. Tohoto výsledku nevyužila Aston Villa, která mohla jít do čela. Gunners vedli od čtvrté minuty po brance Gabriela, ale pak srovnal Mohamed Salah. Kontroverzní moment přišel ve 20. minutě, kdy zahrál rukou v pokutovém území Martin aOslash;degaard. Penalta se nepískala a Jürgen Klopp to nechápal.

Neomluvitelné! Zpackaná koncovka vytočila kouče Bostonu

Nejhorší penalta v historii? Klidně ano. Jak hvězdný Icardi minul prázdnou bránu

Klusáček k chybám, jež sebraly výhru: Druhý gól? Frustrující, smutný

MS ve fotbale 2022: Francie poráží Anglii a zahraje si o finále s Marokem

Největší potupa za sto let. Přecházím na kriket, ulevila si legenda Anglie

Mario Balotelli si našel nový klub. Do Anglie se kontroverzní Ital ale nevrátí

Kontroverzní situace ve šlágru na Letné. Jak vysvětlil rozhodčí Orel svoje verdikty?

Tohle bylo od nás málo, zklamalo ústeckého kouče Jarolíma

Bolí to, prohlásil Mourinho. Neuvěřitelnou sérii mu uťala kontroverzní penalta

Anglie řeší propadáky gigantů. Liverpool má nechtěný rekord, Solskjaer v ohrožení

Anglii zachránila na Islandu penalta v nastavení

FOTBAL ONLINE: Penalta, hvězda srovnala! Anglie outsidera deklasovala, Nizozemci se protrápili k výhře

Frustrující večer. Šancí jsme měli na dva zápasy, štvalo kouče Walesu

Pohádka bez happy endu. Frustrující, přiznal útočník Manchesteru Höjlund. Ten Haga se zastal

Slavia přežila šance Baníku a v Ostravě vyhrála, pomohla jí kontroverzní penalta

Rozčílený kouč Záhřebu: Tohle nebylo férové. Mám dojem, že tohle už není náhoda!

Když VAR pomáhá i škodí. Křiklavé případy, které sudí rozhodli podle videa

Červená pro Coufala, penalta ve 103. minutě! West Ham ve strhujícím závěru ztratil body na půdě otloukánka

Skandální. Zcela nepřípustné! Anglického experta vytočila hvězda Celtiku v duelu se Spartou

Nehorázný a nechutný útok, který nemá obdoby. Ředitele extraligy vytočila slova manažera Olomouce

FOTBAL ONLINE: Penalta. Kane srovnal a dohnal Rooneyho

Skandální. Totálně nepřípustné! Anglického experta vytočila hvězda Celtiku v duelu se Spartou

Nevídané. Nařízená penalta se kopala až bezmála po měsíci!

Bez pořádné přípravy i několika kil, přesto triumf! Tohle jsem nečekala, nechápala Adamczyková

Penalta pro Paříž byla vtip. VAR asi sledoval jiný zápas, prohlásil trenér Lipska

Další šílený šlapák. Tohle není penalta, tvrdí přesto Španělé po nevybíravém zákroku

Provizorní trenér reprezentace Chytrý: Výsledek je frustrující, postup už nemáme ve svých rukou

Penalta na Admiře? Tohle už nechceme nikdy zažít, vzkazuje Podroužek. Pražský klub se Dynamu omluvil

Pešánova slova o „zku*vené Boleslavi“ vytočila majitele klubu: Měl by se jít podívat do garáže!

Pokoj od Dánů? Ani náhodou.Tvrdík vítá nečekanou posilu

Vůlí jsme to dokázali zvrátit, těší kouče Liberce otočka proti Teplicím

Kontroverzní penalta posunula Angličany do finále, v souboji o titul vyzvou Italy

Říkejte mi "Johne". Mourinho se vtipně omluvil za to, že spletl jméno kouče Anglie