Fotbalisté Kajratu Almaty postoupili do druhého předkola LM. Změna pravidla přinesla prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.07.2021 (20:11)     Sekcia sport

Fotbalisté Kajratu Almaty zvítězili v odvetném utkání 1. předkola Ligy mistrů nad Maccabi Haifa 2:0 a zajistili si po předchozí remíze 1:1... celý článek

Fotbalisté Kajratu Almaty postoupili do druhého předkola Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.07.2021 (19:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Kajratu Almaty zvítězili v odvetném utkání 1. předkola Ligy mistrů nad Maccabi Haifa 2:0 a zajistili si po předchozí remíze 1:1 postup do další fáze. Jejich příštím soupeřem bude Crvena zvezda Bělehrad.

Fotbalisté CZ Bělehrad se střídajícím Kangou prohráli na hřišti Kajratu Almaty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.07.2021 (18:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Crvené zvezdy Bělehrad prohráli v úvodním utkání 2. předkola Ligy mistrů 1:2 na hřišti kazašského celku Kajrat Almaty. Za poražené odehrál posledních 22 minut bývalý záložník pražské Sparty Guélor Kanga.

Fotbalisté Čenstochové a Tiraspolu postoupili do 2. předkola Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.07.2023 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Čenstochové postoupili do 2. předkola Ligy mistrů. Polský mistr po úvodním triumfu 1:0 vyhrál v odvetě úvodního kvalifikačního předkola na hřišti Flory Tallinn 3:0. Dál jde i Šeriff Tiraspol, který zdolal Konstantu 3:0 po prodloužení a napravil porážku 0:1 z prvního duelu.

FOTBAL ONLINE: Slovácko smazalo manko, hraje se prodloužení! Plzeň vyhrála a slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.07.2021 (17:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně vyhráli v Jerevanu v odvetě druhého předkola Konferenční ligy nad Dynamem Brest 2:1 a postoupili tak do další fáze této soutěže. Doma vyhráli Západočeši první duel rovněž 2:1. Slovácko hraje odvetu druhého předkola Konferenční ligy proti Plovdivu a za stavu 1:0 jde do prodloužení. Stejným poměrem celek z Uherského Hradiště totiž prohrál první duel. Zápas Slovácka sledujte v podrobné online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Slovácko smazalo manko, rozhodují penalty! Plzeň vyhrála a slaví

Fotbalisté Plzně vyhráli v Jerevanu v odvetě druhého předkola Konferenční ligy nad Dynamem Brest 2:1. Doma zvítězili Západočeši první duel rovněž 2:1 a postoupili tak do 3. předkola. Tam vyzvou The New Saints. Velšský tým porazil v domácí odvetě 2. předkola Kauno Žalgiris 5:1, první duel vyhrál 5:0. Slovácko hraje odvetu druhého předkola Konferenční ligy proti Plovdivu a za stavu 1:0 se hraje prodloužení. Stejným poměrem celek z Uherského Hradiště totiž prohrál první duel. Zápas Slovácka sledujte v podrobné online reportáži na Sport.cz.

Weissův gól přímo z rohu poslal Slovan do druhého předkola Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.07.2022 (22:38)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Bratislava po velkém dramatu postoupili do 2. předkola Ligy mistrů. Slovenští šampioni na hřišti gruzínského Dinama Batumi v závěru prodloužení dvěma góly otočili skóre a zvítězili 2:1. Rozhodující branku vstřelil Vladimír Weiss mladší přímo z rohu.

Slovan díky gólu přímo z rohu rozhodl v prodloužení o postupu do druhého předkola LM

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.07.2022 (21:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Bratislava po velkém dramatu postoupili do 2. předkola Ligy mistrů. Slovenští šampioni na hřišti gruzínského Dinama Batumi v závěru prodloužení dvěma góly otočili skóre a zvítězili 2:1. Rozhodující branku vstřelil Vladimír Weiss mladší přímo z rohu. Úvodní zápas v Bratislavě skončil 0:0. Za Slovan v odvetě od 67. minuty hrál záložník Jaromír Zmrhal, jeho český spoluhráč a obránce Jurij Medveděv šel ze hřiště ve 114. minutě.

Fotbalisté Malmö postoupili do druhého předkola Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.07.2021 (20:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Malmö remizovali v odvetném utkání 1. předkola Ligy mistrů na hřišti FC Riga 1:1 a zajistili si díky vítězství 1:0 z úvodního zápasu...

Fotbalisté Plzně porazili Brest i venku 2:1 a postoupili do 3. předkola Evropské konferenční ligy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.07.2021 (20:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně postoupili do 3. předkola Evropské konferenční ligy (EKL). Svěřenci trenéra Michala Bílka v odvetě 2. předkola porazili Dynamo Brest 2:1 a zopakovali výsledek z úvodního domácího utkání.

Vrbův Razgrad po výhře v Podgorici postoupil do 2. předkola Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2020 (22:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Razgradu s českým trenérem Pavlem Vrbou v prvním předkole Ligy mistrů zvítězili 3:1 na hřišti Budučnosti Podgorica a postoupili do druhého předkola, ve kterém vyzvou dánský Midtjylland.

Fotbalisté Omonie Nikósie postoupili i bez Lecjakse do čtvrtého předkola EL

Slovácko nezvládlo penaltový rozstřel a v Evropě končí! Plzeň vyhrála a slaví postup

Slovan Bratislava postoupil i přes prohru do druhého předkola Ligy mistrů

Karlovarsko ve volejbalové Lize mistrů prošlo po zlatém setu do druhého předkola

Fotbalisté Plzně v Konfederační lize zopakovali vítězství nad Brestem 2:1 a postupují

Slavia udolala Raków 2:0 v prodloužení a prošla do skupiny Konferenční ligy

Slovan Bratislava v Irsku prohrál, ale v LM jde dál, nastoupil i Zmrhal

Fotbalisté Plzně vyhráli a slaví postup do 3. předkola Konferenční ligy

Volejbalisté Karlovarska prošli v Lize mistrů po zlatém setu do druhého předkola

Další změna: plzeňští fotbalisté odehrají zápas s Brestem v Jerevanu

FOTBAL ONLINE: Slovácko udeřilo a smazalo manko! Plzeň vyhrála a slaví postup

Fotbalisté Pobřeží slonoviny i v oslabení postoupili přes Mali do semifinále

Kouč dostal v Kazachstánu dvouletý trest za protesty. Je to vůbec legální? ptá se

Slovan Bratislava v Irsku prohrál, přesto v Lize mistrů míří do 2. předkola

Přemožitel Sparty si Ligu mistrů nezahraje. Historický postup slaví moldavský tým

Fotbalisté Burkiny Faso jsou ve čtvrtfinále afrického Poháru národů, slaví i Tunisko