Dynamo přečkalo teplické šance, a nakonec urvalo výhru. Zařídil ji Mihálik

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.07.2021 (17:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic rozjeli sezonu vítězně. Teplice udolali v nedělním duelu prvního kola 1:0, byť skoro hodinu směrem dopředu příliš nehrozili. Jenže z minima vytěžili maximum, když o jejich triumfu rozhodl v 61. minutě přízemní střelou Ondřej Mihálik. celý článek

Dynamo urvalo první výhru z brankoviště. Prosadili jsme se pozdě, litoval Nestrašil

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (21:59)     Sekcia sport

Vítězové základní části rozjeli extraligové semifinále parádně, o první výhru v sérii s obhájci titulu se ale Dynamo v neděli klepalo do posledních vteřin. O výhře 4:2 nad Třincem rozhodli domácí zejména díky skvělému úvodu.

První gól v sezoně, rovnou klíčový. Chceme zvednout trofej, hlásí Mihálik

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2021 (18:51)     Sekcia sport

Ač je na hřišti primárně od střílení gólů, na ten poslední se pořádně načekal. Ondřej Mihálik se v soutěžním zápase trefil poprvé od loňského července, branka to však byla nadmíru důležitá. Plzeňským fotbalistům zařídil výhru 1:0 nad Libercem, která znamená postup do semifinále MOL Cupu.

S bodem jsme hodně zklamaní. V Plzni litují pokaženého závěru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2022 (10:39)     Sekcia sport

Ani hokejisté Plzně nezarazili vítěznou sérii Pardubic. Dynamo ji natáhlo už na sedm zápasů v řadě, ve čtvrteční předehrávce 46. kola extraligy urvalo na západě Čech dva body za výhru 4:3 v prodloužení. Dvakrát se prosadil kanadský snajpr Camara, právě on zařídil také rozhodující trefu. A posunul Pardubice na druhou příčku tabulky, Plzeň je dál čtvrtá.

Rulík věští tragédii. Nikdo Sedláka zranit nechce, dušují se Hanáci

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2023 (08:24)     Sekcia sport

Faul Lukáše Sedláka na Jakuba Orsavu a vyloučení pardubického forvarda v prostřední části pomohlo v úterním třetím čtvrtfinálovém duelu Olomouci nastartovat obrat. Dynamo nakonec urvalo třetí výhru v sérii v prodloužení a trenér Radim Rulík svou hvězdu, která je terčem soupeře, nekritizoval. „Ten faul rozhodně nebyl z frustrace, bylo to od něj nechtěné," poznamenal pardubický kouč.

Dynamo bez šance, Pražané dominovali a slaví další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2023 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic prohráli v dohrávce 32. kola Tipsport extraligy na svém ledě s pražskou Spartou 0:3.

Dynamo se dočkalo, první výhru nad Motorem zařídil Paulovič

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2022 (19:39)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic odvrátili konec sezony, když ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play off extraligy porazili České Budějovice 3:2. Stav série snížili na 1:3. Dynamo vedlo už na začátku sedmé minuty po gólech slovenského útočníka Mateje Pauloviče 2:0, ve třetí třetině snížil Daniel Voženílek, ale další branku domácích přidal Lukáš Anděl. V samém závěru pak dovršil skóre Jakub Valský. Pátý zápas se odehraje v pondělí na jihu Čech.

Chroust, který táhne teplické fotbalisty: Tři výhry nedělají mistry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2022 (08:59)     Sekcia sport

Při oslavě svého dalekonosného gólu skočil do bahna, fotbalové Teplice díky němu z barážového bahna naopak vytáhl. I branky a body Jana Fortelného dostávají ligové skláře ze šlamastyky, včera zařídil domácí výhru 1:0 a poslední Karviné nechal cejch odpadlíka.

Boleslav začala gólovým uragánem, pak byla ráda za těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (18:18)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi vedli v nedělním utkání 22. kola Tipsport extraligy nad Pardubicemi už o tři góly, nakonec ale brali těsnou výhru 3:2. Domácí zvítězili potřetí za sebou, Dynamo prohrálo i šestý venkovní zápas v sezoně.

Harden zářil a nakonec zařídil Houstonu výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.08.2020 (08:19)     Sekcia sport

Basketbalisté Houstonu vstoupili do restartu sezony NBA přestřelkou s Dallasem, ve které nakonec uspěli 153:149 po prodloužení i díky 49 bodům nejlepšího střelce soutěže Jamese Hardena. Zvítězil také lídr ligy Milwaukee Bucks a to 119:112 nad Bostonem. Velmi důležitou výhru vybojoval Portland 140:135 po prodloužení nad Memphisem a snížil tak jeho náskok na osmém místě tabulky Západní konference jen na dvě výhry.

Messi v nastavení zařídil výhru PSG

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2023 (15:07)     Sekcia sport

Fotbalisté PSG ve francouzské lize přestříleli Lille 4:3. Výhru zařídil v nastavení z přímého kopu Messi, pařížský tým ale přišel o zraněného Neymara.

Hokejové Dynamo se rozjelo a slaví další výhru

Vystřel, volal na syna a pak to na tribuně „schytal“, Mihálik gól neslavil. Mám k Jablonci respekt, říká. Vrátí se do Plzně?

Doležal řádil a Jablonec odskočil Spartě. Dynamo dál čeká na výhru

Z kolena mi tekla krev, ale za postup to stálo, smál se plzeňský hrdina

Hokejový útočník Stránský zařídil pěti góly výhru Davosu v Bernu

Ronaldo 60. hattrickem v kariéře zařídil Manchesteru United výhru nad Norwichem

Pardubické Dynamo v derby vedlo, nakonec prestižní bitvu potřetí v sezoně prohrálo

Prokletí zlomeno. Dynamo se po třinácti letech zbavilo noční můry, bitvu rozsekl Sladký