Američtí fotbalisté zdolali Mexiko a po čtyřech letech vyhráli Zlatý pohár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.08.2021 (05:56)     Sekcia sport

Fotbalisté USA po čtyřech letech vyhráli mistrovství Severní a Střední Ameriky. Ve finále porazili 1:0 po prodloužení obhájce z Mexika. celý článek

Fotbalisté Dortmundu vyhráli popáté Německý pohár

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2021 (22:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Dortmundu po čtyřech letech vyhráli Německý pohár. Pátý triumf v soutěži si Borussia zajistila finálovým vítězstvím 4:1 nad Lipskem. Po dvou gólech dali Jadon Sancho a Erling Haaland.

Palmeiras zdolali Santos a podruhé vyhráli Pohár osvoboditelů

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (23:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Palmeiras podruhé v historii a poprvé od roku 1999 vyhráli Pohár osvoboditelů. V brazilském finále jihoamerické obdoby Ligy mistrů zdolali Santos 1:0 gólem z deváté minuty nastaveného času.

Fotbalisté Mexika porazili Panamu a podeváté ovládli Zlatý pohár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.07.2023 (07:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Mexika podeváté vyhráli Zlatý pohár. V nedělním finále mistrovství Severní a Střední Ameriky porazili 1:0 Panamu. Jediný góly zápasu dal v 88. minutě Santiago Giménez.

Fotbalisté Brna zdolali Liberec 3:0 a doma vyhráli po čtyřech zápasech

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.10.2022 (17:20)     Sekcia sport

Brno - Fotbalisté Brna zvítězili ve 14. kole první ligy nad Libercem 3:0 a doma vyhráli po čtyřech zápasech. Branky padly až ve druhém poločase, kdy za nováčka skórovali Jakub Šural,...

Fotbalisté Flamenga vyhráli Pohár osvoboditelů, zdolali Athletico Paranaense

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2022 (00:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Flamenga vyhráli potřetí v historii nejvýznamnější jihoamerickou klubovou soutěž Pohár osvoboditelů. Ve finále v ekvádorském Guayaquilu porazil tým z Ria de Janeiro 1:0 brazilského rivala Athletico Paranaense.

Fotbalisté Lipska poprvé v historii vyhráli Německý pohár

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (22:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Lipska poprvé v historii vyhráli Německý pohár. Ve finále zdolali v penaltovém rozstřelu Freiburg, přestože od 57. minuty hráli v deseti.

Sancho a Haaland vystříleli pro Dortmund pátý Německý pohár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.05.2021 (23:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Dortmundu po čtyřech letech vyhráli Německý pohár. Pátý triumf v soutěži si Borussia zajistila finálovým vítězstvím 4:1 nad RB Lipsko. Po dvou gólech dali Jadon Sancho a Erling Haaland.

Ligový pohár pro Liverpool! Dramatické finále rozhodly penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (20:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli anglický Ligový pohár. "Reds" ve finále ve Wembley zdolali Chelsea 11:10 na penalty, předtím branka nepadla.

Fotbalisté Interu v prodloužení vybojovali Italský pohár, Juventus neobhájil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.05.2022 (23:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Interu Milán vyhráli po jedenácti letech Italský pohár. Ve finále porazili obhájce trofeje Juventus 4:2 po prodloužení a soutěž vyhráli poosmé. Svěřenci Simoneho Inzaghiho mají teoretickou šanci na double, v lize ztrácejí dvě kola před koncem dva body na vedoucí AC Milán.

Benfica po čtyřech letech vyhrála portugalskou ligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2023 (21:34)     Sekcia sport

Fotbalisté Benficy Lisabon po čtyřech letech vyhráli portugalskou ligu. Celkově 38. titul v klubové historii jim v dnešním závěrečném 34. kole zajistila výhra 3:0 nad posledním celkem tabulky Santa Clarou.

Fotbalisté Fluminense poprvé ovládli Pohár osvoboditelů

Liverpool po 16 letech vyhrál Anglický pohár, dramatický rozstřel rozhodl Tsimikas