Deblkajak Dostál, Šlouf postoupil v Tokiu do finále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.08.2021 (03:45)     Sekcia sport

Tokio - Josef Dostál a Radek Šlouf postoupili v závodě deblkajaků na 1000 metrů na olympiádě v Tokiu do dnešního finále. Česká dvojice obsadila v semifinále čtvrté místo s odstupem... celý článek

Deblkajak Dostál, Šlouf postoupil na OH z rozjížďky přímo do semifinále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.08.2021 (04:54)     Sekcia sport

Tokio - Josef Dostál a Radek Šlouf postoupili v závodě deblkajaků na 1000 metrů na olympijských hrách v Tokiu přímo do čtvrtečního semifinále. V rozjížďce byli druzí, nestačili pouze...

Dostál a Šlouf mají medaili! Český deblkajak vydřel v Tokiu bronz

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.08.2021 (06:56)     Sekcia sport

Na parádní úspěch dosáhla v Tokiu posádka českého deblkajaku. Josef Dostál a Radek Šlouf vybojovali ve finále kategorie K 2 na 1000 metrů senzační olympijský bronz. Za vítěznými Australany Jeanem van der Westhuyzenem a Thomasem Greenem zaostali o 0,8 vteřiny.

Deblkajak Dostál, Šlouf postoupil z rozjížďky přímo do semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2021 (04:41)     Sekcia sport

Josef Dostál a Radek Šlouf postoupili v závodě deblkajaků na 1000 metrů na olympijských hrách v Tokiu přímo do čtvrtečního semifinále. V rozjížďce byli druzí, nestačili pouze na maďarskou dvojici Bence Nádas, Bálint Kopasz.

Český deblkajak vydřel medaili. Dostál a Šlouf si z Tokia odvezou bronz

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.08.2021 (06:05)     Sekcia sport

Josef Dostál a Radek Šlouf vybojovali na olympijských hrách v Tokiu bronz v závodě deblkajaků na 1000 metrů. Nestačili jen na Australany a Němce.

Deblkajak Dostál, Šlouf skončil při Světovém poháru v Szegedu těsně druhý

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2021 (12:39)     Sekcia sport

Deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf skončil při Světovém poháru v Szegedu těsně druhý na olympijském kilometru. Prohráli o pouhých devět setin sekundy s Němci Maxem Hoffem a Jacobem Schopfem a získali největší společný úspěch. Vylepšili čtvrté místo, které v Szegedu získali před dvěma lety na mistrovství světa, a potvrdili svou nominaci pro OH v Tokiu. Dostál získal v Szegedu druhé stříbro po sobotním individuálním závodě.

Deblkajak Dostál, Šlouf skončil při SP v Szegedu těsně druhý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.05.2021 (12:44)     Sekcia sport

Szeged (Maďarsko) - Deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf skončil při Světovém poháru v Szegedu těsně druhý na olympijském kilometru. Prohráli o pouhých devět setin sekundy s Němci Maxem...

Deblkajak Dostál, Šlouf skončil na Světovém poháru v Szegedu těsně druhý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2021 (13:32)     Sekcia sport

Deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf skončil při Světovém poháru v Szegedu těsně druhý na olympijském kilometru. Prohráli o pouhých devět setin sekundy s úřadujícími mistry světa Maxem Hoffem a Jacobem Schopfem a slaví největší společný úspěch. Vylepšili čtvrté místo, které v Szegedu obsadili před dvěma lety na mistrovství světa, a potvrdili svou nominaci pro olympijské hry v Tokiu. Dostál získal v Szegedu druhé stříbro po sobotním individuálním závodě.

Dostál a Šlouf v Tokiu postoupili do finále, byli pátí nejrychlejší

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2021 (03:54)     Sekcia sport

Do bojů o olympijské medaile v závodě deblkajaků na 1000 metrů zasáhne i česká posádka. Josef Dostál a Radek Šlouf obsadili v semifinálové rozjížďce čtvrtou příčku, jejich čas 3:18,240 byl pátý nejlepší z osmi postupujících. Finále je na programu v 5:55 SELČ.

Deblkajak Dostál, Šlouf byl v Szegedu těsně druhý. Bratři Fuksovi brali čtvrté místo

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.05.2021 (13:29)     Sekcia sport

Kajakáři Josef Dostál a Radek Šlouf potvrdili nominaci na OH a slaví největší společný úspěch. Kanoisté Martin a Petr Fuksovi byli těsně pod "bednou".

KANOISTIKA ONLINE: Dostál a Šlouf jedou finále. Budou mít na medaili?

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2021 (03:39)     Sekcia sport

Josef Dostál a Radek Šlouf postoupili v závodě deblkajaků na 1000 metrů na olympiádě v Tokiu do dnešního finále. Česká dvojice obsadila v semifinále čtvrté místo s odstupem 1,163 sekundy za nejrychlejšími Australany Jeanem van der Westhuyzenem a Thomasem Greenem. Finálový závod K2 na 1000 metrů je na programu v 5:55 SELČ. Tradičně obsáhlý online přenos můžete sledovat na Sport.cz.

Medailový finiš! Kanoisté Dostál a Šlouf dojeli na stupně

Dostál postoupil do finále OH, bratři Fuksové o medaile nepojedou

Hele, asi jsme třetí! Deblkajak s oslavou vyčkával, protože nevěděl, jestli má medaili

Kanoista Fuksa si na MS zajistil druhé finále, to pojede i čtyřkajak a deblkajak

Bratři Fuksovi a posádky kajakářů jsou na SP v Paříži v semifinále

Kanoistka Řáhová a ženský deblkajak udržely šanci na olympiádu

OLYMPIJSKÝ SOUHRN: Medailová naděje Ondra je ve finále! Dostál na medaili nedosáhl, Špotáková končí

Kajakář Šlouf si dojel pro olympijský bronz i s poškozeným pádlem

Vyšťavil se na singlu, v deblu zářil. Když jsem bez síly, je to lepší, přiznal Dostál

Dostál k vodě už jen ryby, Šloufa láká místo ve čtyřkajaku

Dostál k vodě už jen na ryby, Šloufa láká místo ve čtyřkajaku

DNES V TOKIU: Bude mít Česko další medaili? Favorit Ondra leze finále

Kajakář Dostál i kanoista Martin Fuksa si na MS zajistili obě finále

DNES V TOKIU: Další medaile na obzoru! Dostál ve finále. Ale Špotáková končí

Dostál a Šlouf přivezli do Česka bronz. Jak jsou s Tokiem spokojeni?

DNES V TOKIU: Další medaile na obzoru! Dostál ve finále. Začíná lezec Ondra

LOH - 12. DEN: Dostál se Šloufem mají bronz, Ondra na medaili nedosáhl

LOH - 13. DEN: Dostál se Šloufem mají bronz, Ondra na medaili nedosáhl

Jessen na gymnastickém ME postoupil do finále, olympijskou účast nevybojoval

Gymnasta Jessen postoupil do finále ME, olympijskou účast nevybojoval

Kajakář Dostál i kanoista Fuksa postoupili na SP v Szegedu do finále kilometru

DNES V TOKIU: Bude mít Česko další medaili? Favorit Ondra leze o medile, Dostál se Šloufem pojedou finále

DNES V TOKIU: Bude mít Česko další medaili? Favorit Ondra leze o zlato, Dostál se Šloufem pojedou finále

DNES V TOKIU: Bude mít Česko další medaili? Favorit Ondra leze finále, Kozubek skončil poslední

Dostál se po olympiádě těší na volno, Šlouf chce ještě zabojovat o start na MS

Bronzová satisfakce. Dostál vezme možná Japonsko na milost

DNES V TOKIU: Dostál ve finále ztrácel. Špotáková končí

Olympionik Dostál boural s parťákem cestou na Světový pohár. Jak to dopadlo?

Medailová naděje žije! Lezec Ondra pátým místem postoupil do finálové osmičky

Kajakář Josef Dostál je mistrem světa na 500 metrů!

DNES V TOKIU: Česká medailová naděje jde do akce! Dostál ve finále ztrácel, Špotáková končí

LOH - 14. DEN: Fuksa postoupil přímo do semifinále, Mäki byla 13.

DNES V TOKIU: Cink(ne) Čechům první medaile? Choupenitch postoupil mezi osm nejlepších fleretistů

V horších podmínkách jsme ještě nejeli. Vraštil se Šimánkem jsou v olympijském finále