Španělští házenkáři porazili Egypt, do sbírky přidali čtvrtý olympijský bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2021 (12:49)     Sekcia sport

Španělští házenkáři porazili Egypt 33:31 a na olympijských hrách počtvrté v historii vybojovali bronz. Africký celek nečekané tažení tokijským turnajem v zisk své první medaile pod pěti kruhy neproměnil. Finále mezi Francií a Dánskem začne ve 14:00 SELČ. celý článek

Španělští házenkáři porazili na MS domácí Švédy a obhájili bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (15:33)     Sekcia sport

Španělští házenkáři porazili v utkání o třetí místo na mistrovství světa spolupořadatele turnaje Švédsko 39:36 a obhájili předloňský bronz. Švédové ve Stockholmu vyhráli první poločas o čtyři góly, ale Španělé po přestávce skóre otočili.

Španělští házenkáři počtvrté získali bronzové medaile

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2021 (12:19)     Sekcia sport

Házenkáři Španělska porazili v Tokiu v utkání o třetí místo Egypt 33:31 a na olympijských hrách počtvrté v historii vybojovali bronz. Africký celek nečekané tažení turnajem v zisk své první medaile pod pěti kruhy neproměnil. Finále mezi Francií a Dánskem začne ve 14:00 SELČ.

Házenkáři Španělska na MS slaví bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.01.2021 (16:01)     Sekcia sport

Španělští házenkáři v utkání o třetí místo porazili 35:29 Francii a na mistrovství světa v Egyptě získali první medaili po osmi letech. Ve finále, které v Káhiře odstartuje v 17:30, proti sobě ve skandinávském derby nastoupí obhájci titulu Dánové a Švédové.

Házenkáři Španělska si poradili s Francií a na MS slaví bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2021 (16:36)     Sekcia sport

Francouzští házenkáři jsou znovu v olympijském finále, porazili Egypt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2021 (11:51)     Sekcia sport

Házenkáři Francie postoupili do finále olympijského turnaje v Tokiu. Obhájci stříbra i po vlažném začátku dokázali zdolat Egypt 27:23. O zlato si v sobotním finále zahrají se Španělskem, nebo s Dánskem.

Házenkáři Švédska mají po výhře nad Německem evropský bronz a jistotu OH

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2024 (16:51)     Sekcia sport

Házenkáři Švédska obsadili na ME třetí místo a kvalifikovali se na olympijské hry do Paříže. Obhájci titulu porazili v duelu o bronz Německo 34:31.

Lovosice nevyhrály ani zápas, extraligový bronz berou házenkáři Dukly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.05.2021 (18:11)     Sekcia sport

Hladce propluli házenkáři pražské Dukly sérií o extraligový bronz, tradiční rivaly z Lovosic porazili i potřetí, tentokrát 30:26, a vyhráli 3:0 na zápasy. Navázali tak na bronz z předloňského roku, loni se nejvyšší soutěž kvůli pandemii nedohrála.

Španělští baseballisté získali v Brně evropský titul, radují se po 68 letech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2023 (22:19)     Sekcia sport

Španělští baseballisté jsou podruhé mistry Evropy. Ve finále v Brně porazili před rekordní návštěvou 2394 diváků Velkou Británii 11:2, zlato získali po 68 letech. Na trůnu vystřídali Nizozemce, kteří brali bronz po vítězství 5:4 nad Německem.

Házenkáři Lovosic vedou v sérii o bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2023 (18:55)     Sekcia sport

Házenkáři Lovosic na úvod extraligové série o třetí místo porazili 41:37 hostující Zubří. Druhé utkání je na programu na Moravě ve středu, hraje se na tři vítězství.

To byla střelnice. Lovosičtí házenkáři mají v sérii o bronz navrch

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.05.2023 (19:29)     Sekcia sport

Lovosičtí házenkáři na úvod extraligové série o třetí místo porazili 41:37 hostující Zubří. Druhé utkání je na programu na Moravě ve středu, hraje se na tři vítězství.

Francouzští házenkáři jsou ve finále olympijského turnaje

Francouzští házenkáři jsou ve finále olympijského turnaje, soupeřem jim budou Dánové

Házenkáři Dánska na MS obhájili titul, bronz slaví Španělé

Házenkáři Francie udolali ve finále ME po prodloužení Dánsko, bronz má Švédsko

Házenkáři Karviné porazili v třetím finále Plzeň a jedna výhra je dělí od titulu