Vyjde to tentokrát? Chelsea se o Superpohár UEFA střetne s Villarrealem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.08.2021 (08:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea hrají počtvrté během deseti let Superpohár UEFA. Jejich tři předchozí účasti však skončily neúspěchem. Co tentokrát? Večer šampion Ligy mistrů narazí na Villarreal, vítěze Evropské ligy. Utkání na stadionu Windsor Park v Belfastu má výkop ve 21 hodin. celý článek

Nerozhodnuto. Bitva o Superpohár mezi Chelsea a Villarrealem pokračuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.08.2021 (22:56)     Sekcia sport

Bitva o fotbalový Superpohár se prodlužuje. Stav souboje mezi Chelsea a Villarrealem je po normální hrací době. 1:1. Londýnský tým se ujal vedení v prvním poločase, v 27. minutě se trefil Ziyech, v 73. minutě srovnával Moreno.

Je tu penaltové drama. Bitva o Superpohár mezi Chelsea a Villarrealem pokračuje

Bitva o fotbalový Superpohár se prodlužuje. Stav souboje mezi Chelsea a Villarrealem byl po normální hrací době 1:1 a platí i po prodloužení. Londýnský tým se ujal vedení v prvním poločase, v 27. minutě se trefil Ziyech, v 73. minutě srovnával Moreno.

Chelsea má trofej, ovládla penaltové drama s Villarrealem

Fotbalisté Chelsea podruhé vyhráli Superpohár UEFA. Úřadující vítězové Ligy mistrů porazili poslední šampiony Evropské ligy Villarreal 6:5 na penalty, po 90 minutách i prodloužení zápas v Belfastu skončil 1:1.

Fotbalisté Chelsea podruhé vyhráli Superpohár UEFA

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.08.2021 (23:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea podruhé vyhráli Superpohár UEFA. V Belfastu porazili Villarreal 6:5 na penalty, po 90 minutách i prodloužení zápas skončil 1:1.

Chelsea v dramatickém rozstřelu vyhrála trofej pro vítěze Superpoháru UEFA. Penalty vychytal střídající brankář

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.08.2021 (01:25)     Sekcia sport

Překvapivý tah vyšel. Chelsea v závěru prodloužení Superpoháru UEFA vystřídala gólmana Édouarda Mendyho za Kepu Arrizabalagu, který pak v rozstřelu vychytal londýnským fotbalistům vítězství nad Villarrealem.

Preview: Superpohár 2022 Real Madrid – Eintracht Frankfurt

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     10.08.2022 (11:06)     Sekcia sport

V tradičním zahajovací utkání nové sezóny klubových soutěží UEFA se šampion Ligy Mistrů, Real Madrid, utká o Superpohár UEFA s vítězem Evropské Ligy, Eintrachtem Frankfurt. Do zápasu vstupuje jako jednoznačný favorit španělský mistr, dokáže ho bundesligový celek překvapit?

Real popáté vyhrál Superpohár UEFA, dotáhl se na Barcelonu a AC Milán

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.08.2022 (13:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid získali pátý Superpohár UEFA, čímž vyrovnali rekordní bilanci Barcelony a AC Milán. Úřadující vítěz Ligy mistrů porazil na Olympijském stadionu v Helsinkách posledního šampiona Evropské ligy Eintracht Frankfurt 2:0. Za "Bílý balet" se v prvním poločase trefil David Alaba a po změně stran Karim Benzema.

ONLINE: Chelsea - Villarreal 0:0, proti šanci Wernera zasahuje Asenjo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.08.2021 (21:07)     Sekcia sport

Vítěz Ligy mistrů proti vítězi Evropské ligy. Chelsea versus Villarreal. Tradiční souboj evropských fotbalových šampionů, Superpohár UEFA, se hraje na stadionu Windsor park v Belfastu. Výkop je ve 21 hodin, sledujte podrobný online přenos.

Odloženo kvůli sněžení. Atalanta s Villarrealem se utkají ve čtvrtek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2021 (21:43)     Sekcia sport

Přímý souboj o druhé místo ve skupině F a postup do play off Ligy mistrů mezi Bergamem a Villarrealem byl kvůli hustému sněžení odložen na čtvrtek. Přesný čas oznámí UEFA později.

Manchester City po penaltách poprvé získal Superpohár UEFA

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.08.2023 (23:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City zdolali po pokutových kopech Sevillu a poprvé získali Superpohár UEFA. Na stadionu Jorgose Karaiskakise v Pireu poslal andaluský celek do vedení v 25. minutě útočník Júsuf Nasírí, v 63. minutě srovnal na 1:1 záložník Cole Palmer. Po remíze v základní hrací době následoval ihned rozstřel, v němž penaltu neproměnil pouze obránce Nemanja Gudelj v páté sérii.

United čeká repríza finále EL s Villarrealem, Chelsea jde na Juventus

UEFA vzala ruské mládežnické týmy zpět do soutěží, Superpohár přidělila Varšavě

Benzema po PSG sestřelil i Chelsea, Bayern senzačně prohrál s Villarrealem

Chelsea může pro Ligu mistrů zaregistrovat jen 3 ze svých šesti nových hráčů. Koho vybere?

Chelsea jedná o podpisu Nicolase Jacksona. Příchod útočníka Villarrealu je téměř hotovou věcí

ONLINE: Chelsea před pauzou v Lille vyrovnává, Juventus hostí Villarreal

Lewandowski byl k nezastavení, Haaland neměl šanci a Superpohár patří Bayernu

Thomas Tuchel po triumfu Chelsea v Superpoháru UEFA: Změna gólmanů byla plánovaná

Plzeň vyjde kelímek od piva draho. UEFA jí trestá pokutou a podmínkou

Real, Manchester City a Chelsea podle člena UEFA vyloučí z aktuální Ligy mistrů

FOTBAL ONLINE: Real Madrid s Frankfurtem hrají o evropský Superpohár

UEFA plánuje vyřadit Chelsea, Real Madrid a Manchester City z letošní Ligy mistrů

Bergamo zasypal sníh, zápas o všechno s Villarrealem se odkládá

Barcelona s Messim začala sezonu výhrou nad Villarrealem

Chelsea Abramovičovy problémy nerozhodily, postup do čtvrtfinále LM si pohlídala

Spadne titul v aktuální Lize mistrů do klína PSG? UEFA by měla zbylé trio vyloučit

Real, Manchester City a Chelsea vyloučí z aktuální Ligy mistrů kvůli založení superligy, tvrdí funkcionář UEFA

PSV Eindhoven přestřílel Ajax a obhájil nizozemský Superpohár

Nicolas Jackson už prošel zdravotní prohlídkou a stane se hráčem Chelsea

Juventus chce vyřadit Villarreal, Chelsea jede hlídat postup do Lille

Na stadionu Rangers hráli navzdory zákazu UEFA britskou hymnu. Přijde trest?

ONLINE: Real si hlídá postup proti Chelsea, Bayern musí otáčet

Lewandowski dvěma góly zařídil Barceloně výhru nad Villarrealem

Čtvrtfinále LM: Chelsea přivítá Real Madrid. Bayern zahajuje bitvu na hřišti Villarrealu

Arsenal a Manchester United do Ligy mistrů na úkor Chelsea a Leicesteru? UEFA zvažuje kontroverzní plán

Bayern porazil v boji o Superpohár Sevillu

GLOSA: Roztržka, nebo příměří? Pro malé asociace a kluby, české nevyjímaje, to vyjde nastejno