Před týdnem to nevyšlo, nyní ano. Hill vyhrál turnaj European Tour v Londýně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2021 (20:40)     Sekcia sport

Skotský golfista Calum Hill vyhrál v Londýně turnaj English Open a vybojoval premiérový titul na European Tour. Šestadvacetiletý hráč zvítězil o ránu před Francouzem Alexanderem Lévym, s výkonem o další úder horším se o třetí místo podělili čtyři golfisté včetně Dána Rasmuse Höjgaarda, který po třech kolech vedl s náskokem tří ran. celý článek

Předposlední golfový turnaj sezony European Tour vyhrál v Dubaji Hansen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2021 (16:22)     Sekcia sport

Dánský golfista Joachim B. Hansen vyhrál turnaj v Dubaji a připsal si druhé vítězství na European Tour v kariéře. Až 170. hráč světového žebříčku triumfoval o jednu ránu před dvojicí soupeřů se skóre 23 úderů pod par.

Wilson vyhrál v Dánsku po osmi letech turnaj European Tour

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.09.2022 (10:56)     Sekcia sport

Anglický golfista Oliver Wilson vyhrál turnaj v dánském Farsö a připsal si po osmiletém čekání druhé vítězství na European Tour v kariéře. Až 745. hráč žebříčku porazil o jednu ránu skotského soupeře Ewena Fergusona.

Golfista Wilson vyhrál v Dánsku po osmi letech turnaj European Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2022 (22:28)     Sekcia sport

Turnaj golfové European Tour v Hamburku vyhrál po stíhací jízdě Armitage

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.06.2021 (15:38)     Sekcia sport

Tříkolový turnaj v Hamburku vyhrál po skvělé stíhací jízdě anglický golfista Marcus Armitage a připsal si první vítězství na European Tour. Třiatřicetiletý hráč vstupoval do dnešního závěrečného kola až z jedenáctého místa, hřiště však obešel na 65 úderů a s celkovým skóre -8 vyhrál s náskokem dvou ran.

Rozner poprvé vyhrál na golfové European Tour, uspěl v Dubaji

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2020 (18:24)     Sekcia sport

Francouzský golfista Antoine Rozner vyhrál turnaj European Tour v Dubaji a ve své nováčkovské sezoně oslavil premiérový triumf. Radost z vítězství mezi profesionály si užil znovu po 19 měsících, vloni v květnu triumfoval na Zbraslavi na turnaji Challenge Tour.

Jihoafričan Lawrence vyhrál turnaj European Masters v Crans Montaně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2022 (19:12)     Sekcia sport

Golfový turnaj European Masters v Crans Montaně vyhrál v rozstřelu Jihoafričan Thriston Lawrence. V play off hned na první jamce porazil Angličana Matta Wallace a získal druhý titul na elitním evropském okruhu DP World Tour.

Hovland vyhrál v Mnichově jako první Nor turnaj golfové European Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2021 (20:17)     Sekcia sport

Třiadvacetiletý Viktor Hovland se zapsal do historie norského golfu jako první vítěz turnaje European Tour. Po čtyřech kolech BMW International Open v Mnichově zvítězil o dvě rány před domácí hvězdou Martinem Kaymerem a získal prémii 229.650 eur, zhruba 5,8 milionu korun.

Golfista Shinkwin získal na Kypru první titul z European Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2020 (16:11)     Sekcia sport

Anglický golfista Callum Shinkwin vyhrál na Kypru poprvé v kariéře turnaj na European Tour. Premiérového titulu se sedmadvacetiletý hráč dočkal při 112. startu v elitním seriálu.

Novozélanďan Fox získal v St. Andrews třetí titul na European Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2022 (19:52)     Sekcia sport

Golfový turnaj Alfred Dunhill Links Championship ve skotském St. Andrews vyhrál Novozélanďan Ryan Fox a získal třetí titul na European Tour. Pětatřicetiletý hráč obešel poslední kolo na 68 ran a zvítězil o jeden úder před Švédem Alexem Norénem a Angličanem Callumem Shinkwinem.

Sám si nosil hole a po šesti letech vyhrál Warren podnik European Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.07.2020 (18:51)     Sekcia sport

Ve světě profesionálního golfu na nejvyšší úrovni rarita. Marc Warren si celý turnaj sám nosil bag s holemi, což mu nezabránilo v triumfu na Austrian Tour. Jeho caddie nestihl včas předložit negativní test na covid-19 a nebyl k prvnímu turnaji série European Tour po koronavirové pauze připuštěn. Jenže zkušený Skot neotřelou výzvu zvládl.