Krejčí pomohl Olomouci gólem k výhře nad Mladou Boleslaví 3:2 v prodloužení

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.09.2021 (21:46)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce porazili v utkání 1. kola nové extraligové sezony Mladou Boleslav 3:2 v prodloužení. Hned při premiéře po návratu z NHL skóroval za domácí hvězdný útočník... celý článek

Krejčí pomohl Hanákům gólem k úvodní výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2021 (20:35)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce porazili v utkání 1. kola nové extraligové sezony Mladou Boleslav 3:2 v prodloužení. Hned při premiéře po návratu z NHL skóroval za domácí hvězdný útočník David Krejčí, jenž nastoupil v elitní formaci Hanáků s Janem Káňou a Lukášem Kucserou. Oba góly hostů, kteří v duelu dvakrát vedli, dal Valentin Claireaux. O vítězství Olomouce rozhodl v oslabení Jan Knotek.

Krejčí pomohl Bostonu třemi nahrávkami k výhře, Zacha gólem neodvrátil porážku Ďáblů

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2021 (06:07)     Sekcia sport

Byl u všech gólů svého týmu. Český útočník David Krejčí pomohl v NHL Bostonu třemi nahrávkami k výhře nad New York Islanders 3:2 v prodloužení. Na jedné brance Bruins se podílel také David Pastrňák. Pavel Zacha, jediný český střelec pondělního programu, brankou neodvrátil prohru New Jersey 2:4 na ledě Philadelphie.

Zacha pomohl New Jersey k výhře, skóroval i Nečas. Krejčí má dvě asistence

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.05.2021 (07:03)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Pavel Zacha pomohl New Jersey gólem k výhře 2:1 nad New York Islanders. Ve čtvrtečním programu NHL skóroval také Martin Nečas, jehož Carolina podlehla Chicagu 1:2 v prodloužení. Petr Mrázek v brance Hurricanes kryl 25 střel. Asistenci u vítězné branky Blackhawks si připsal Dominik Kubalík. V duelu Bostonu proti newyorským Rangers Češi nahrávali. David Krejčí připravil dva góly, jeho jmenovec Pastrňák jeden.

Kaše gólem pomohl Torontu k výhře, Voráček zapsal 11. asistenci v sezoně

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.11.2021 (07:43)     Sekcia sport

Ondřej Kaše pomohl svým třetím gólem v sezoně k výhře Toronta 2:1 v prodloužení nad Calgary.

Strhující závěr. České Budějovice zdolaly Mladou Boleslav v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (20:10)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic otočili zápas 42. kola extraligy proti Mladé Boleslavi a po výhře 5:4 v prodloužení bodovali v domácím prostředí počtvrté za sebou. Motor si vynutil prodloužení druhým gólem Martina Hanzla v čase 59:59, v 63. minutě rozhodl Jan Štencel. Bruslaři tak venku prohráli podeváté za sebou.

Kaše gólem pomohl Torontu k výhře, Voráček má 11 asistencí v sezoně

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.11.2021 (08:01)     Sekcia sport

New York - Ondřej Kaše pomohl svým třetím gólem v sezoně k výhře Toronta 2:1 v prodloužení nad Calgary. Za poražené Flames odchytal celý zápas Daniel Vladař. Asistence Jakuba Voráčka...

Krejčí zvyšuje obrátky. Olomouc táhl k výhře dvěma góly a asistencí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2021 (22:52)     Sekcia sport

Že v přípravě hokejová Olomouc nevyhrála ani jeden zápas? Zapomenuto! Příchod světového centra Davida Krejčího evidentně dodal Hanákům sebevědomí a oni toho patřičně využívají. Po vybojovaném vítězství s Mladou Boleslaví v prodloužení, k čemuž přispěl Krejčí jednou trefou, přejeli v úterý doma Plzeň 4:1.

Gudasův druhý gól v sezoně pomohl Floridě k výhře v prodloužení, Palát nahrával

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.04.2022 (07:03)     Sekcia sport

New York - Český hokejový obránce Radko Gudas svým druhým gólem v aktuálním ročníku NHL pomohl Floridě k výhře 7:6 v prodloužení na ledě New Jersey. Ondřej Palát asistoval u jedné...

Sekáč rozhodl gólem v prodloužení o výhře Omsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.01.2021 (15:49)     Sekcia sport

Jiří Sekáč rozhodl svým desátým gólem sezony Kontinentální hokejové ligy o vítězství Omsku 6:5 v prodloužení na ledě Ufy. K výhře Avangardu v duelu dvou nejlepších týmů Černyševovy divize pomohl 29 zákroky brankář Šimon Hrubec.

Kubalík připravil trefu Zadinovi, Krejčí se vrátil do sestavy gólem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2023 (07:35)     Sekcia sport

Bohatý úterní program hokejové NHL nabídl dva české střelce. Za asistence Dominika Kubalíka se za Detroit prosadil Filip Zadina a pomohl tak k výhře 3:2 po nájezdech nad St. Louis. Po jednozápasové pauze se vrátil do sestavy Bostonu centr David Krejčí a gólem přispěl k výhře 2:1 nad Ottawou. Gólman Dan Vladař vychytal Calgary výhru 5:1 na ledě Anaheimu, naopak těsným nezdarům nezabránili Vítek Vaněček z New Jersey a Karel Vejmelka z Arizony.

Chytil pečetil gólem výhru Rangers. Voráček a Krejčí asistovali

Senzační Pastrňák se gólem a asistencí podílel na další výhře Bruins

Krejčí pomohl k výhře Bostonu třemi nahrávkami, skórovali Chytil a Zadina

Jarní úlevu řídil Zmrzlý. Obránce táhl Olomouc při obratu s Mladou Boleslaví

Proti "svým"! Rittich poprvé v dresu Toronta čelil Calgary. K výhře pomohli Krejčí i Gudas

Povedený den záložníka Krejčího. Nejdřív odmaturoval, pak gólem přispěl k výhře Sparty

Chytil pomohl gólem k výhře Rangers, skóroval i Kubalík

Pastrňák gólem pomohl Bostonu k výhře nad Torontem, Francouz vychytal nulu

Kaše gólem rozhodl o výhře Toronta, Faksa protrhl střelecký půst

Zadina neodvrátil gólem prohru San Jose v Ottawě. Pastrňák pomohl Bostonu dvěma asistencemi k výhře v prodloužení v St. Louis.

Fantazie! Pastrňák gólem v prodloužení zařídil výhru Bostonu

Krejčí dosáhl na 700 bodů v NHL, s Pastrňákem dotlačili Boston k výhře nad Buffalem