Slavia protáhla rekordní sérii a v tabulce srovnala krok se Spartou

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2021 (13:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic prohráli v nedělním utkání 7. kola první ligy s Hradcem Králové 0:1. Zápas rozhodl osm minut po přestávce útočník Dominik Vašulín. Jedna trefa stačila k tříbodovému zisku i Jablonci, jenž zásahem Malínského v nastavení první půle zdolal Karvinou. Mladá Boleslav po divoké přestřelce remizovala se Sigmou Olomouc 3:3. Slavia ve večerním utkání zvítězila nad Slováckem 2:1 a v tabulce se dotáhla bodově na druhou Spartu, odehrála však o zápas méně. celý článek

HOKEJ ONLINE: Bitva Liberce se Spartou se prodlužuje! Boleslav srovnala sérii s Třincem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (16:49)     Sekcia sport

Bitva o finále play off hokejové extraligy se pořádně zdramatizovala. Mladá Boleslav doma porazila Třinec 4:2, odvrátila tak další mečbol a srovnala sérii na 3:3. Liberec po 60. minutách remizuje se Spartou 2:2, o osudu šestého semifinále rozhoduje prodloužení. (vysílá O2 TV).

Slavia jen remizovala s Karvinou 1:1, ale protáhla sérii bez prohry

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.05.2021 (21:38)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Slavie ve 32. kole první ligy jen remizovali s Karvinou 1:1, i tak ale protáhli vlastní rekordní sérii bez porážky v nejvyšší soutěži na 44 zápasů. V šesté minutě...

Neporazitelná Slavia zakončila ligu dalším vítězstvím, do pohárové Evropy prošli fotbalisté Plzně

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.05.2021 (20:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně obsadili v prvoligové tabulce páté místo a v létě si zahrají kvalifikaci nové pohárové soutěže, Evropské konferenční ligy. Jediný zbývající ligový otazník Západočeši vyřešili vítězstvím 3:1 na hřišti poslední Opavy, navíc jejich konkurenti z Liberce a Pardubic nedokázali v závěrečném 34. kole doma bodovat. Mistrovská Slavia se s ročníkem rozloučila domácím vítězstvím 2:1 nad Českými Budějovicemi, celou sezonu zvládla bez prohry a rekordní sérii neporazitelnosti protáhla na 46 zápasů.

Slavia zvládla i divoký zápas se Zlínem a v neděli může slavit titul

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.04.2021 (21:34)     Sekcia sport

Slavia jako jediná dál drží neporazitelnost v ligové sezoně. Svou rekordní šňůru bez prohry v nejvyšší soutěži protáhla už na 40 utkání.

Slavia ztratila první body i kapitána! Týden hrůzy završila Plzeň, Jablonec byl bit

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2021 (15:36)     Sekcia sport

Sparta se v sobotu vrátila na první příčku, zůstane na ní i během reprezentační přestávky. Nedělní program 5. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl zbývající čtyři zápasy. Slavia sice protáhla rekordní sérii bez porážky na 51 utkání, v Karviné však ztratila první podzimní body po remíze 3:3. Hradec Králové porazil Plzeň 1:0 a připravil ji tak o návrat do čela. Olomouc zametla s Jabloncem 4:0. Bohemians si poradili s Teplicemi 4:2.

Slavia ztratila první body, kapitána i Simu! Týden hrůzy završila Plzeň, Jablonec byl bit

Gauffová protáhla v Pekingu vítěznou sérii, Mannarino získal titul v Astaně

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.10.2023 (13:28)     Sekcia sport

Peking/Astana - Vítězka US Open Coco Gauffová porazila v druhém kole turnaje v Pekingu po tříhodinové bitvě Chorvatku Petru Martičovou a protáhla svoji vítěznou sérii už na 14 utkání....

Gauffová protáhla v Pekingu svou vítěznou sérii už na 14 zápasů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2023 (13:56)     Sekcia sport

Coco Gauffová porazila v druhém kole turnaje v Pekingu po tříhodinové bitvě Chorvatku Petru Martičovou a protáhla svoji vítěznou sérii už na 14 utkání. Devatenáctiletá americká tenistka zápas, jenž byl přerušen kvůli dešti a dohrával se pod zataženou střechou, vyhrála 7:5, 5:7, 7:6.

Kometa po třech porážkách zabrala, udolala Mladou Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2022 (20:21)     Sekcia sport

Hokejisté Brna zvítězili ve 48. kolo extraligy nad Mladou Boleslaví 2:1 a přerušili tak sérii tří proher v řadě. Z plného bodového zisku se Kometa radovala po šesti zápasech. O výhře domácích rozhodly dvě branky na konci první třetiny v rozmezí 16 vteřin. Mladá Boleslav neuspěla venku po dvou jasných výhrách a v tabulce bodově srovnala krok se svým dnešním přemožitelem.

ŠČASNÉHO ZÁPISNÍK: Slavia udělala v derby klíčový krok k titulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2021 (16:41)     Sekcia sport

„Samozřejmě šlágrem nejen tohoto kola, ale celého jara, bylo nedělní derby v Edenu. Potvrdilo, co jsem říkal už dříve. Slavia udělala rozhodující krok k titulu. Před Spartou má komfortní náskok, podle mne už ji nic o třetí titul v řadě nepřipraví. Zápas měl vysokou kvalitu. Mně se líbil i jako fotbalovému fanouškovi.

Odměna za rekordní sérii. Klokany dál povede Klusáček, ideální trenér

Slovácko se může těšit na poháry, Klokani protáhli rekordní sérii

Slavia přežila klinickou smrt a po obratu postupuje. Ve finále poháru se utká se Spartou

Gauffová protáhla vítěznou sérii, Sakkariová ztratila šanci na Turnaj mistryň

Sparta srovnala finálovou sérii. Třinec při závěrečném tlaku jen snížil

Vítězí i po zisku titulu. Slavia natáhla sérii i v Olomouci, stačil jeden gól

HOKEJ ONLINE: Plzeň se Spartou srovnala. Vítkovice vedou nad Litvínovem

Kometa srovnala sérii! Pardubice povolily drama, ale jsou v semifinále

Basketbalistky USK Praha slaví rekordní 17. titul, Žabiny zdolaly i potřetí

FOTBAL ONLINE: Další krok k titulu? Plzni stojí v cestě Sparta, chystá se i Slavia

FOTBAL ONLINE: Další krok k titulu? Plzni stojí v cestě Sparta, Slavia doufá v zaváhání

FOTBAL ONLINE: Sparta na Slovácku rychle srovnala. Slavia se chystá na Liberec

Vlašim se vrací na druhé místo. Sparta B protáhla sérii bez výhry

Přihrávky českých hvězd nestačily. Florida v sérii s Bostonem srovnala krok

Další slávistická ztráta. Po remíze v Teplicích vede před Spartou už jen o osm bodů

Další slávistická ztráta. Po remíze v Teplicích už vede před Spartou jen o osm bodů

Utah začal sérii NBA s Clippers vítězně i díky Mitchellovým 45 bodům

Zápas v pražském Ďolíčku skončil remízou. Slavia ještě neslaví, ale má rekord v neporazitelnosti

Asistence Noska a Zachy nestačily, Florida srovnala sérii s Bostonem

Basketbalistky USK Praha dorazily Žabiny a slaví rekordní šestnáctý titul

Slavia vyhrála derby a znovu vévodí tabulce. Jablonec vyrovnal v poslední chvíli