Voráček se v přípravě NHL blýskl třemi body, Zacha překonal Vaněčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2021 (07:18)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Voráček se třemi body za gól a dvě nahrávky výrazně přičinil o výhru Columbusu 5:3 v přípravném zápase na ledě Buffala. Gól slavili i Pavel Zacha z New Jersey a Tomáš Hertl ze San Jose. Prvně jmenovaný překonal krajana Vítka Vaněčka v bráně Washingtonu. celý článek

Voráček třemi body řídil výhru Columbusu, skórovali také Zacha a Hertl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.10.2021 (09:01)     Sekcia sport

Jakub Voráček vstřelil po návratu do Columbusu první gól za svůj staronový tým a celkem třemi body pomohl k výhře v přípravě na NHL na ledě Buffala 5:

Palát se blýskl třemi body, gól v přípravě slavili i Zacha se Simonem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2021 (07:22)     Sekcia sport

Páteční program přípravných zápasů hokejové NHL nabídl tři české střelce. Nejvíce byl vidět útočník Ondřej Palát, jenž v dresu obhájců Stanley Cupu z Tampy zazářil třemi body (1+2) u divoké výhry 8:5 nad Carolinou. K výhrám svých barev gólem přispěli i Dominik Simon z Pittsburghu a Pavel Zacha z New Jersey.

Voráček předvedl další tříbodový zápas, Pastrňák překonal Vaněčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2021 (07:44)     Sekcia sport

Ve skvělé formě se před novou sezonou NHL ukazuje útočník Jakub Voráček. Po letním návratu z Philadelphie do Columbusu, za staronový celek zaznamenal v přípravě podruhé za sebou tři kanadské body za gól a dvě přihrávky. David Pastrňák se střelecky prosadil proti krajanovi v bráně Washingtonu Vítku Vaněčkovi a v akci byl i brankář Calgary Dan Vladař.

Zacha třemi body dovedl New Jersey k výhře, Rittich střídal

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.02.2021 (06:40)     Sekcia sport

New York - Útočník Pavel Zacha pomohl hokejistům New Jersey třemi body k vítězství v Buffalu 4:3 v prodloužení a prosadil se v osmém duelu NHL v řadě. Brněnský rodák, jehož gól v...

Columbus sestřelil Pittsburgh, Voráček se blýskl třemi body

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2022 (09:37)     Sekcia sport

Útočník Jakub Voráček z Columbusu patřil k hlavním strůjcům úspěchu Blue Jackets v nedělním přípravném duelu před startem NHL proti Pittsburghu. Pod vítězství 5:1 se podepsal třemi body za gól a dvě nahrávky. Dvě asistence zaznamenal také Tomáš Hertl, který pomohl k výhře San Jose 3:2 v prodloužení nad Los Angeles. Dvě třetiny bez inkasované branky odchytal jako jeden z celkem šesti českých gólmanů, kteří zasáhli do nedělního programu, Daniel Vladař z Calgary. Flames i díky tomu porazili Vancouver 4:0.

Kubalík překonal Vaněčka a ukončil v NHL gólový půst, skóroval i Palát

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.12.2021 (06:38)     Sekcia sport

Hokejový útočník Dominik Kubalík překonal v NHL Vítka Vaněčka a svou trefou pomohl Chicagu k výhře 4:3 po nájezdech na ledě Washingtonu.

Detroit zvládl odvetu proti Bostonu, body Pastrňáka a Zachy nestačily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.03.2023 (21:45)     Sekcia sport

Hokejisté Detroitu výsledkem 5:3 oplatili Bostonu den starou porážku. Za vítěze se třemi body blýskl kapitán Dylan Larkin (1+2). V dresu Bruins se prosadili Češi David Pastrňák (1+1) a Pavel Zacha (0+2).

Krejčí pomohl k výhře Bostonu třemi nahrávkami, skórovali Chytil a Zadina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2021 (07:56)     Sekcia sport

David Krejčí pomohl v NHL Bostonu třemi asistencemi k výhře 5:4 po nájezdech nad New Jersey. V rozstřelu se prosadil David Pastrňák, na druhé straně neuspěl Pavel Zacha. Filip Chytil překonal Vítka Vaněčka a gólem přispěl k vítězství New Yorku Rangers 5:2 nad Washigtonem. Filip Zadina vstřelil za asistence Filipa Hronka jedinou branku Detroitu, který prohrál na ledě Floridy 1:4.

Bitva českých hvězd pro Bruins! Střelecky se prosadili Voráček, Zacha, Kubalík i Faksa

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2021 (06:00)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Pavel Zacha si v zápase NHL připsal v dresu New Jersey dva body za gól a asistenci, jeho tým i přesto podlehl Bufffalu 3:5. Střelecky se prasadili i Dominik Kubalík za Chicago, Jakub Voráček z Philadelphie či Radek Faksa v dresu Dalasu.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.02.2021 (07:03)     Sekcia sport

Útočník Pavel Zacha pomohl hokejistům New Jersey třemi body k vítězství v Buffalu 4:3 v prodloužení a prosadil se v osmém duelu NHL v řadě. Brněnský rodák, jehož gól v 62. minutě zápas ukončil, je s 12 body čtvrtým nejproduktivnějším Čechem v soutěži. Bod za asistenci si připsali také Filip Zadina, Jakub Zbořil a Radek Faksa. David Rittich vydržel v brance Calgary pouze do 32. minuty, kdy za stavu 4:1 pro Ottawu střídal.