Hanákům stačil jediný gól, rozhodl Olesz

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2021 (20:25)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce zdolali v duelu 14. extraligového kola Litvínov 1:0. Jediný gól utkání dal v 53. minutě zkušený útočník Rostislav Olesz, brankář Jakub Sedláček udržel druhou nulu v řadě, potřeboval na ni 23 úspěšných zákroků. Neprůstřelnost tak drží 129 minut a pět sekund. Domácí vyhráli pátý z posledních šesti zápasů, Severočeši vyšli podruhé za sebou bodově naprázdno. celý článek

Liberci stačil na výhru jediný gól, zlínský Poznar nedal penaltu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.02.2021 (16:08)     Sekcia sport

Zápas v 69. minutě rozhodl střídající Imad Rondič, který v úterý oslavil 22. narozeniny.

Slavii stačil jediný gól, o výhře nad Boleslaví rozhodl hned v úvodu Olayinka

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.11.2020 (18:08)     Sekcia sport

Úřadující mistr porazil Boleslav v nejvyšší soutěži podeváté za sebou a v lize neprohrál už 19 utkání.

Slováci začali šampionát senzací. Na zdolání Švýcarska jim stačil jediný gól

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.12.2020 (22:50)     Sekcia sport

Duel hokejového MS hráčů do 20 let rozhodl v čase 54:17 útočník Roman Faith. Čisté konto vychytal díky 28 úspěšným zákrokům Šimon Latkóczy.

Rusové na úvod hokejového turnaje vyhráli, v "české" skupině jim stačil jediný gól

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.02.2022 (13:20)     Sekcia sport

Vyrovnaný souboj se Švýcarskem rozhodl v čase 19:57 útočník Anton Slepyšev. Čisté konto uhájil brankář Ivan Fedotov, potřeboval na něj 33 zákroků.

Němcům ve finále Eura do 21 let proti Portugalsku stačil jediný gól Nmecha

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.06.2021 (22:59)     Sekcia sport

Německo vyhrálo potřetí mistrovství Evropy do 21 let. V rozhodujícím duelu porazilo Portugalsko 1:0. V 49. minutě rozhodl gólem útočník Lukas Nmecha.

V týmu hokejistů Olomouce nebudou pokračovat útočníci Olesz a Strapáč

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2023 (15:44)     Sekcia sport

Barvy hokejistů extraligové Olomouce nebudou už v příští sezoně hájit zkušení útočníci Rostislav Olesz a Petr Strapáč. Hanáci jejich odchod potvrdili dnes na klubovém webu. Podle informací serveru hokej.cz by se mohl držitel olympijského bronzu z roku 2006 Olesz vrátit do mateřské Poruby.

Neváhal jsem se střelou, jak mám ve zvyku, smál se Strapáč

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2021 (21:32)     Sekcia sport

Dokonalý obrat se povedl ve 49. kole extraligy hokejistům Olomouce. S Karlovými Vary ještě na začátku 59. minuty prohrávali 1:3, ale pak domácí trenéři odvolali brankáře a Kohouti utkání dovedli do prodloužení, když 22 sekund před koncem základní hrací doby vyrovnával veterán Rostislav Olesz. Dva body pak v první minutě prodloužení vystřelil Hanákům další útočník Petr Strapáč.

Třinec dělí poslední krok od čtvrtého titulu v řadě! Na třetí finálovou výhru mu stačil jediný gól Daňa

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2023 (06:40)     Sekcia sport

Už jen poslední krok dělí hokejisty Třince, aby počtvrté za sebou slavil v extralize mistrovský titul. Ve třetím finále play off stačil Ocelářům k výhře nad Hradcem Králové jediný gól, který ve 21. minutě vstřelil nejlepší kanonýr základní části Marko Daňo. Svěřenci trenéra Zdeňka Motáka tak vedou 3:0 na zápasy a první šanci získat pohár mají už v neděli, kdy série pokračuje znovu ve Slezsku.

Vítkovice vyhrály v Olomouci a přiblížily se Hanákům na tři body

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.02.2024 (20:48)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejisté Vítkovic vyhráli v zápase 46. kola extraligy v Olomouci 2:1 a přiblížili se v tabulce devátým Hanákům na tři body. Navíc odehráli o jeden zápas méně. Zatímco hosté uspěli po dvou...

Rytíři v Plzni vedli, výhru slaví Indiáni. Liberec je na lopatkách, stačil jediný gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2020 (17:08)     Sekcia sport

Letní hokejový pohár Generali Česká Cup měl v pátek na programu dva zápasy. V prvním duelu vyhrála Plzeň nad kladenskými Rytíři 3:1. Liberec podlehl Litvínovu fotbalovým výsledkem 0:1. Duel rozhodl ve 24. minutě Zdráhal.

Stopka pro čtyři hokejisty. Tresty dostali bratři Musilové, Klimek i Olesz

Olesz pokračuje v kariéře. Po konci v Olomouci se dohodl na angažmá v Novém Jičíně

SESTŘIH: Norsku stačil jediný gól, Slovinsko zůstává bez bodu

Ujčík trestal. Olomoucký Olesz přijde o zápas v Pardubicích

Ondrušek vystřelil v prodloužení Hanákům výhru

Pastrňák v NHL vstřelil jediný gól Washingtonu, nájezdy ale rozhodl Vrána

Norsku stačil jediný gól, Slovinsko zůstává bez bodu

Z VOLEJE: Panter Olesz. Sedmička draftu, co koukala mistrům pod ruce

Slavia jako jediná z českých týmů vyhrála! Sparta dostala lekci. Jablonec srovnal

Brazílii zachránil v kvalifikaci proti Venezuele Firminův gól

Útočník Olesz se stal rozhodčím. Premiéru si odbyl v přípravě Poruby s Třincem

Ondrušek v prodloužení vystřelil Hanákům výhru, Motor utržil další porážku

HOKEJ ONLINE: Pardubice znovu vedou. Karlovým Varům stačil v Boleslavi jediný gól

Lakatoš před synkem a manželkou explodoval: Měsíc jsem je neviděl, ty góly jsou pro ně

Švédové se trápili. Na výhru jim nakonec stačil jediný gól

Hertl: Moc šancí jsme neměli, všechno hrajeme okolo a nic z toho

Slovácko slaví druhé vítězství, opět mu stačil jediný gól

Atlanto, díky, loučí se Krejčí už po roce. Jediný Čech v NBA je aktuálně bez týmu

Bostonu stačil proti Rangers jediný gól. Krejčí přihrával, Pastrňák nebodoval

SESTŘIH: Švédové se trápili. Na výhru jim nakonec stačil jediný gól

Vítězí i po zisku titulu. Slavia natáhla sérii i v Olomouci, stačil jeden gól

Nebylo to štěstí, trénujeme střelbu ze vzduchu, takové góly padají i v NHL, smál se kat Litvínova

Fotbalisté Valencie ve španělské lize berou výhru, stačil jim jediný gól

Devátá výhra a marš za Prezidentským pohárem. Sparta v bitvě o čelo zdolala Třinec