Drtivý úvod a jasná výhra. Kometa rozhodla už po první třetině

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2021 (20:37)     Sekcia sport

Hokejisté Brna porazili v 18. kole extraligy Mladou Boleslav jasně 6:1, naplno zabodovali po dvou porážkách a dosáhli na nejvýraznější vítězství v sezoně. K výhře nasměrovaly Brňany tři branky v první třetině. Bruslaři naopak padli počtvrté za sebou. Na triumfu Komety se bodově podíleli především čtyři hráči: Petr Holík měl bilanci 2+2, Peter Mueller a Martin Zaťovič 0+3, vedle tria hvězdných útočníků se čtyřmi asistencemi zaskvěl obránce Vladimír Roth. celý článek

Pětibodový Tomášek řídil demolici Liberce: Super pro psychiku, ale pořád je to jen jedna výhra

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2022 (22:22)     Sekcia sport

Až nečekaně jasná záležitost. Hokejisté Sparty na úvod čtvrtfinále rozdrtili Liberec 7:0 poté, co o triumfu rozhodli čtyřmi góly ve druhé třetině. Všechny nesly podpis útočníka Davida Tomáška, který nakonec zaznamenal dvě branky a tři asistence.

Naprostá dominace, Kometa rozhodla už po první třetině

Hokejisté Komety Brno porazili v 18. kole Tipsport extraligy na svém ledě Mladou Boleslav 6:1.

Nadějný úvod, pak Kometa shořela. Oceláři slaví další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2021 (19:25)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté ovládli díky čtyřem využitým přesilovým hrám i druhý čtvrtfinálový zápas s Brnem a po výhře 7:2 vedou v sérii 2:0. Oceláři sice ve třetí minutě jako první inkasovali, ale už ve druhé třetině otočili na 5:1. Dvakrát skóroval za vítěze Michal Kovařčík a po třech bodech si připsali Petr Vrána (0+3) s Erikem Hrňou (1+2). Kometa prohrála ve Werk aréně oba zápasy o pět gólů.

Drtivý nástup a jasná výhra. Vegas jsou blízko finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2023 (06:01)     Sekcia sport

Konferenční finále hokejového Stanley Cupu mají zatím jednoznačný průběh. Rytíři z Vegas ve třetím utkání smetli v noci z úterý na středu Dallas 4:0 a ujali se vedení v sérii 3:0. Stejný náskok si vypracovala o den dříve Florida proti Carolině.

Brno spustilo kanonádu, Tygři se nestačili divit

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (20:20)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno vyhráli v pátečním utkání 48. kola Tipsport extraligy nad Libercem 4:1. Kometa zvítězila potřetí v řadě doma, rozhodla třígólovou smrští v první třetině. Liberec klesl na páté místo tabulky.

Snový start, jenže pak až drtivý tlak Finů. Češi díky famóznímu Hrubcovi přesto mistry světa znovu zdolali

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2022 (10:23)     Sekcia sport

Báječný úvod podpořený přesilovkou trefou Stránského a gólem Beránka v oslabení, jenže pak od druhé třetiny až drtivý tlak Finů. Jen díky vynikajícímu výkonu brankáře Šimona Hrubce nakonec čeští hokejisté na úvod Švýcarských her v Helsinkách zdolali domácí výběr 3:2 a úřadující mistry světa a olympijské vítěze tak svěřenci finského kouče Kariho Jalonena porazili i podruhé v sezoně. Vítěznou trefu zaznamenal v 58. minutě Tomášek.

Někdy to bylo až trapné, uznal karlovarský Eismann po dvou prohrách

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.01.2024 (08:09)     Sekcia sport

S pětibrankovou náloží se z Brna vrátili po 41. kole extraligy hokejisté Karlových Varů. Po vyrovnané první třetině rozhodla Kometa duel dvěma trefami ve druhém dějství. O jediný zásah hostujícího týmu se postaral už ve 2. minutě Kofroň, na víc se už Energie nevzmohla a nakonec padla 5:1. Ve všech čtyřech vzájemných zápasech této sezony tak zvítězil domácí tým.

Kometa strhla vedení na svoji stranu, sedmizápasová vítězná série Dynama skončila

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2021 (17:38)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic podlehli v předehrávce 34. kola extraligy v Brně 3:4 a jejich sedmizápasová vítězná série skončila. Po úvodní třetině přitom hosté vedli o dvě branky, ale Kometa v druhé třetině skóre otočila a v 57. minutě rozhodl Petr Holík. Dynamo zůstalo v tabulce třetí, brněnský celek se posunul na páté místo.

Kometa otočila bitvu s Boleslaví! První výhry v play off slaví Třinec i Liberec. V Olomouci se nedohrálo

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2023 (07:44)     Sekcia sport

Play off hokejové Tipsport extraligy začalo úvodními duely čtyř sérií předkola. První výhry se dočkali obhájci titulu z Třince, kteří přehráli Litvínov 3:1 a ujali se vedení 1:0 na zápasy. Přesvědčivou výhru 4:1 slaví Liberec, který si poradil s Plzní. Utkání mezi Olomoucí a Karlovými Vary byl po první třetině kvůli problémům s ledovou plochou za stavu 2:0 pro domácí odložen. V posledním středečním duelu uspěla i Kometa Brno, když porazila Mladou Boleslav 4:2.

Hokejisté USA na úvod MS porazili Lotyšsko 4:1, rozhodli v první třetině

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.05.2022 (17:51)     Sekcia sport

Hokejisté USA vstoupili do mistrovství světa vítězstvím nad Lotyšskem 4:1.

Jasná záležitost! Domácí rozhodli o výhře už v první třetině

Hokejisté Mladé Boleslavi slaví první výhru

HOKEJ ONLINE: Kometa otáčí bitvu s Boleslaví! První výhry slaví Třinec i Liberec. V Olomouci se nedohrálo

Odplata za Rio se vydařila, Američanky budou hrát o olympijské zlato

Krejčíková předvedla drtivý nástup na antuku v Římě, Číňance povolila jen dvě hry

Kometa udeřila ve třetí třetině a má jisté předkolo

Kometa vyhrála v Kladně a vzdálila se Rytířům na devět bodů

Odplata za Rio se vydařila, americké volejbalistky budou hrát o olympijské zlato

První výhra pro volejbalisty, v Evropské lize zdolali Portugalsko

Nakonec vysoká výhra! Čeští hokejisté ve třetí třetině zlomili odpor Rakušanů

Hájek se na úvod blýskl dvěma asistencemi. Snažil jsem se pomoct, jak to šlo, těší ho výhra Komety

První zápas, asistence, jasná výhra. Hned se mi uvolnily nohy, hlásil Vlkanova

HOKEJ ONLINE: Kometa srovnala, Liberec rovněž. Vary směřují za vítězstvím

Kometa vyhrála podruhé v řadě, v prodloužení udolala lepšící se Plzeň

HOKEJ ONLINE: Kometa prohrává, Liberec otáčí v Plzni. Jedenáctigólová divočina ve Varech

HOKEJ ONLINE: Kometa prohrává, Liberec se oklepal z debaklu. Jedenáctigólová divočina ve Varech

Výhra s rozpaky. Nizozemci na úvod MS nepřesvědčili

HOKEJ ONLINE: Mistr sahá po postupu. Kometa poprvé padla, Liberec se oklepal z debaklu

Jasná dominance, pak trápení a nakonec vysoká výhra. Liberec jde v Evropské lize dál

Karlovy Vary inkasovaly při power play Brna, ale o výhru nepřišly

HOKEJ ONLINE: Litvínov proti Třinci srovnává. Kometa poprvé padla, Liberec se oklepal z debaklu

SESTŘIH: Výhra s rozpaky. Nizozemci na úvod MS nepřesvědčili