Liberec udeřil v závěru, České Budějovice otočily duel s Mladou Boleslaví

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.11.2021 (17:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce ve 14. kole Fortuna:Ligy zvítězili nad Bohemians 1905 2:1. celý článek

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje proti deseti! Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2021 (14:21)     Sekcia sport

Reprezentační přestávka klepe na dveře, víkend však ještě patří domácí soutěži. Sobotní program 14. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. České Budějovice otočily domácí duel s Mladou Boleslaví a zvítězily 2:1, Ostrava veze bod z Hradce Králové po remíze 1:1. Liberec rozhodl o výhře 2:1 v závěru domácího utkání. Od 18:00 vedoucí Plzeň hostí Olomouc. Přímý přenos vysílá O2 TV Sport, zápas můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru. Chystá se vedoucí Plzeň

Bezbranková remíza v Plzni! Baník urval bod s Hradcem, Liberec rozhodl v závěru

Reprezentační přestávka klepe na dveře, víkend však ještě patří domácí soutěži. Sobotní program 14. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl čtyři zápasy. České Budějovice otočily domácí duel s Mladou Boleslaví a zvítězily 2:1, Ostrava veze bod z Hradce Králové po remíze 1:1. Liberec rozhodl o výhře 2:1 v závěru domácího utkání. Plzeň hostila Olomouc a byla z toho bezbranková remíza. Slavia, která hraje v neděli v Ďolíčku proti Pardubicím, tak může v případě vítězství vystřídat Západočechy v čele tabulky.

FOTBAL ONLINE: Plzeň hostí Olomouc. Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

České Budějovice otočily doma zápas s Mladou Boleslaví a vyhrály 2:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.11.2021 (17:26)     Sekcia sport

České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic porazili ve 14. kole první ligy po obratu Mladou Boleslav 2:1. Hosté po gólu Milana Škody z 30. minuty vedli, ale za Jihočechy rychle vyrovnal...

Bezbranková remíza v Plzni! Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

Budějovice senzačně otočily "historickou" bitvu, Lakatoš v derby sestřelil Třinec

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.01.2022 (19:55)     Sekcia sport

České Budějovice porazily Mladou Boleslaví 2:1 v utkání, které zpestřily historické dresy obou týmů.

FOTBAL ONLINE: Drama v Plzni vrcholí! Po dvou červených se hraje stále bez gólu

ONLINE: Baník hraje s Hradcem, Budějovice s Boleslaví. Liberec hostí Bohemians

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2021 (14:30)     Sekcia sport

Královéhradecký nováček hostí v souboji šestého s pátým ostravský Baník. České Budějovice hrají s Mladou Boleslaví a Liberec bojuje proti Bohemians, s nimiž doma neprohrál už v devatenácti zápasech. Hrají se tři zápasy 14. kola fotbalové ligy, od 15 hodin je můžete sledovat online.

Liberec v závěru otočil bitvu s Boleslaví, Slovácko si poradilo se Zlínem

FOTBAL ONLINE: Plzeň vede ve šlágru s Boleslaví, Liberec doma prohrává. Chystá se mistrovská Slavia

FOTBAL ONLINE: Šok pro Spartu! Liberec udeřil hned z první akce. Hradec zaskočil Slavii

HOKEJ ONLINE: Uspěje Plzeň? Hradec bleskově udeřil

Boleslav nevyhrála pátý zápas v řadě, Jablonec si výhrou nad Karvinou upevnil třetí místo

Budějovice otočily v oslabení zápas se Slováckem

Vítkovice otočily duel s Boleslaví, stíhají Pardubice

Sparta zahajuje ligové jaro v Karviné, Plzeň s Mladou Boleslaví

HOKEJ ONLINE: Třinec drtí Kometu, Dynamo ztrácí vedení. Jágrovo Kladno slaví! Liberec naděloval

Dynamo padlo v prodloužení, Kometa schytala debakl! Kladno i Plzeň slaví, Liberec naděloval

HOKEJ ONLINE: Plzeň zvyšuje náskok. Hradec bleskově udeřil, Hanáci podruhé vedou

HOKEJ ONLINE: Plzeň zvyšuje náskok. Hradec bleskově udeřil, Pardubice srovnaly krok

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje s posílenou Boleslaví, chystá se mistrovská Slavia

HOKEJ ONLINE: Liberec potřetí vyhrál a postup má na dosah! Boleslav vede

Slovácko - Budějovice 0:0, skončily vítězné série, po třech bodech v závěru sahali hosté

ONLINE: České Budějovice hostí Boleslav, do hry půjde i Plzeň a Třinec

ONLINE: Plzeň - České Budějovice, domácí proti poslednímu bez Chorého i Šulce

HOKEJ ONLINE: Kladno na Spartě inkasuje, Vítkovice i Liberec vedou. Lídr udeřil v Brně

FOTBAL ONLINE: Zaplaší Baník debakl? Liberec už bez Hoftycha, chystá se Sparta

FOTBAL ONLINE: Hraje se moravské derby, chytí se Liberec? Plzeň chystá výroční zápas

FOTBAL ONLINE: Boleslav dramatizuje šlágr v Plzni, Liberec doma prohrává. Chystá se mistrovská Slavia

Šok v Liberci. Slovan připravil Slavii o body, Sparta už po výhře srovnala v čele krok

Sparta udržela vedení v extralize. Nezaváhal ani Třinec, Liberec senzačně padl

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje výroční zápas, spousta varování nestačila a Budějovice už udeřily

FOTBAL ONLINE: Divočina v moravském derby, padla první červená. Chytí se Liberec? Plzeň chystá výroční zápas

FOTBAL ONLINE: Divočina v moravském derby, padla první červená. Liberec prohrává, Plzeň chystá výroční zápas

Série mezi Třincem a Mladou Boleslaví vrcholí. Přibývá rvaček

HOKEJ ONLINE: Debakl! Třinec drtí Kometu, Dynamo znovu vede. Jágrovo Kladno i Plzeň slaví, Liberec naděloval

HOKEJ ONLINE: Liberec přišel o náskok, Brno hostí Spartu, Třinec bojuje v Boleslavi

HOKEJ ONLINE: Sparta vyrovnává, Liberec přišel o náskok, Třinec bojuje v Boleslavi