Druhá třetina byla z naší strany snová, radoval se olomoucký kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.11.2021 (10:43)     Sekcia sport

Bláznivá přestřelka. Hokejisté Olomouce dali v nedělním extraligovém zápase nejvíce branek v jednom mači od začátku ročníku. Liberecké tygry přestříleli vysoko 6:4 a vsítili více gólů než ve svých třech posledních zápasech dohromady. celý článek

Litvínov? Připravíme se, říká před startem předkola plzeňský kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2024 (12:04)     Sekcia sport

Hrůzná druhá třetina pohřbila naděje Škody na bodový zisk v posledním kole základní části hokejové extraligy, do předkola půjde se čtyřmi porážkami v řadě. „Druhá třetina byla z naší strany strašlivá. Přesto jsme tam i my měli šance, dvakrát se potvrdilo, nedáš, dostaneš. My jsme neskórovali a za pár vteřin inkasovali, k tomu gól i při vlastní přesilovce,“ popisoval plzeňský trenér Petr Kořínek domácí duel proti Liberci.

Bílek po Bayernu: Druhá půle byla skvělá, tohle jsme potřebovali jako sůl!

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2022 (00:17)     Sekcia sport

Ve 35. minutě byl na infarkt, Plzeň s Bayernem prohrávala 0:4. Po středečním zápase Ligy mistrů si ale trenér Viktorie Michal Bílek užíval děkovačku s fanoušky, jeho tým po přestávce díky skvělému výkonu vstřelil dva góly. Z trávníku odešel se ctí (prohra 2:4) . „Druhá půle byla z naší strany skvělá. Jsem rád, že se kluci nepoložili a takhle se zvedli," těší Bílka.

Horkého první střela byla i vítězná. Ten gól nám dal klid, máme, pro co jsme přijeli, řekl

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (22:55)     Sekcia sport

V šestém utkání ve vyřazovací části se útočník Komety Brno Luboš Horký dočkal prvního gólu a byl velmi důležitý. Ve druhém utkání čtvrtfinálové série na ledě Vítkovic poslal 25letý útočník Kometu ve 38. minutě do vedení, které už Brňané nepustili. „Hodně důležitý gól, protože ta druhá třetina nebyla z naší strany ideální a byli jsme hodně v obranném pásmu. Ten gól nám dál klid," řekl Horký.

Nejkomplexnější výkon, chválí Rulík. Nastoupí Nečas hned po příletu? Má to jasně dané

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2024 (00:10)     Sekcia sport

První vítězství bez zádrhelu a opravdu kritického momentu. Také proto přišel trenér českých hokejistů Radim Rulík po výhře 4:0 nad nepříjemnými Rakušany mezi novináře v dobré náladě. Svěřence pochopitelně chválil. „Hlavně třetí třetina z naší strany byla zahraná nejlíp po všech stránkách,“ oceňoval kouč národního týmu. Mluvil také o nejčerstvější útočné posile Martinu Nečasovi, s nímž už má jasné plány.

Spokojený Trpišovský: Konečně byl na trávníku někdo, kdo mužstvo vedl!

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (23:07)     Sekcia sport

Oddechl si zhluboka. Trenér Slavie Jindřich Trpišovský dobře věděl, že čtvrtá prohra v řadě by byla už příliš. Jenže zkraje nedělního ligového zápasu s Mladou Boleslaví šel jeho tým do deseti a soupeř z penalty srovnal... „Po čtvrteční prohře v Kluži jsme byli v těžké situaci, kterou ještě umocnilo brzké vyloučení. Byla tam ale z naší strany spousta skvělých individuálních výkonů, které nám pomohly situaci zvládnout," radoval se Trpišovský po výhře 2:1.

Sparťanský kolaps! Závěr, to byla katastrofa, přiznala legenda

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (07:41)     Sekcia sport

Trapas. A pořádný. Pohoda v táboře hokejové Sparty po třech výhrách v řadě je pryč. Za všechno může páteční domácí porážka s posledním Zlínem. Pražané měli v duelu třikrát vedli, nakonec ale trápícím se Beranům podlehli 4:6. „Musíme bojovat dál, Sezona tímhle zápasem nekončí, ale poslední třetina byla bohužel z naší strany katastrofa," neskrýval rozčarování při hodnocení zápasu pro klubový web Sparty sportovní manažer a asistent trenéra Jaroslav Hlinka.

Boxerský ring, či led? Zápas měl parametry play off, říkal olomoucký kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2023 (10:04)     Sekcia sport

Bitka sem, bitka tam. První třetina nedělního hokejového střetnutí 40. extraligového kola mezi domácí Olomoucí a plzeňskými indiány připomínala spíše boxerské klání než hokejový zápas.

Kouč Šilhavý: Možná chyba, že jsme nasadili příliš mnoho nezkušených hráčů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2020 (06:58)     Sekcia sport

Nelíbil se mu první poločas. „Nestíhali jsme, v naší hře byla spousta nesrovnalostí,“ všiml si trenér českých fotbalistů Jaroslav Šilhavý. Druhá půle přípravného utkání v Německu ho však už i potěšila. „Bylo to jiné, ke konci jsme měli i možnosti.“

Bod bereme, je podložený velkou prací a ochotou, radoval se olomoucký kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.11.2021 (13:54)     Sekcia sport

Vypadalo to všelijak. Spálené tutovky i červená karta na obou stranách. Fotbalový zápas čtrnáctého kola Fortuna ligy mezi domácí Plzní a olomouckou Sigmou mohl dopadnout jakkoliv, 5 015 diváků ale nakonec v Doosan Aréně gól nevidělo. A tak Hanáci ze západu dovezli velmi cenný bod za remízu 0:0.

Z naší strany to byla oslava fotbalu. Skvělá práce, chválil Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2023 (07:58)     Sekcia sport

Jako trenér je v základní skupině pohárů poosmé, přesto zažívá nepoznané. „Poprvé mám po prvních dvou zápasech šest bodů, navíc skóre osm nula. Snový začátek,“ pochvaloval si kouč slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský po deklasování Šeriffu Tiraspol v Evropské lize (6:0).

Zahazujeme šance, to si nemůžeme dovolit, litoval příbramský kouč Horváth

GLOSÁŘ Z TAMPERE: Jak uspět proti USA? Bez hluchých pasáží, s góly pracantů a se zdí

Kouč hradeckých basketbalistů: Z naší strany nedůstojné, vyvodím důsledky

Děláme banální chyby. Hráči z prvních dvou pětek by s tím měli něco dělat, zlobil se litvínovský kouč

Z naší strany nic, jen účast. Trenér Zlína nešetřil kritikou a dodal: Chorý je skvělý fotbalista

Vedeme jedna nula a pak se klepeme šedesát minut, láteřil olomoucký Ondrušek

Ofsajd byl, pak ne! Hodně divné, na videu jsem ale viděl, že to bylo v pořádku, radoval se kat Zbrojovky Chytil

Jánošík prohrál bitku s Camarou, Boleslav s Pardubicemi celý zápas

Lukešův vtipný prohřešek: Na svoji střídačku přes soupeřovu a na trestnou

Bylo to z naší strany nedůstojné, soptil po debaklu v Olomouci kouč Jablonce Rada

Lukešův vtipný prohřešek: Na svoji střídačku přes soupeřovu a záhy na trestnou

Olomouc loupila v Plzni. Umlátili jsme to, chválil kouč Moták

Tygři se na jihu probudili pozdě. Druhá třetina byla od nás ostudná, lamentoval Augusta

Seemanová byla na SP v Budapešti druhá na 200 m kraul

Zvládat krize jako sportovci. Kouč Marian Jelínek o dvojčeti v naší hlavě i o tom, proč je Jágr tak úspěšný

Bojovný výkon a skvělý Dostál, chválí Rulík. Projev prezidenta nestihl

Osmnáct sezon a v nich třikrát šest, to by byla paráda, říká olomoucký Klimek

Kouč Hoftych děkoval, že se liga dohrála. A zase složíme silný tým, řekl

S jedním gólem jsme nemohli vyhrát, věděl olomoucký útočník Káňa

Liberec dal Olomouci dva krásné góly, doma se ale znovu výhry nedočkal

Zašlo slunce a rizika byla pryč. Jsme zpět, radoval se Verstappen

Gudas gólem a asistencí pomohl Floridě k první výhře, poprvé se radoval i Montreal

Byli jsme odměněni za aktivitu, radoval se po druhé výhře olomoucký Orsava

Snová jízda skončila v osmifinále. Krejčíková nestačila na argentinskou kvalifikantku

Druhá německá liga přepsala dějiny. Během 22. kola byla vyšší návštěvnost než v 1. Bundeslize

Místo kanonády slávistické nervy. A ke všemu ještě obavy, jak vážné je zranění Olayinky

Hradecká koučka po výhře v derby: Chuť hrát byla z naší strany enormní