New Orleans se Satoranským utrpělo v NBA další porážku

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.11.2021 (08:22)     Sekcia sport

New York - Basketbalisté New Orleans podlehli v NBA Dallasu 92:108 a prohráli desátý z jedenácti zápasů v sezoně. Tomáš Satoranský dostal v dresu nejhoršího týmu soutěže příležitost... celý článek

New Orleans se Satoranským utrpělo v NBA další porážku, Curry nastřílel 50 bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.11.2021 (07:34)     Sekcia sport

Basketbalisté New Orleans podlehli v NBA Dallasu 92:108 a prohráli desátý z jedenácti zápasů v sezoně. Tomáš Satoranský dostal v dresu nejhoršího týmu soutěže příležitost na víc než 18 minut, za které sice netrefil ani jednu ze čtyř střel a nezaznamenal ani bod, ale doskočil pět míčů a připsal si dvě asistence. Stephen Curry se blýskl 50 body a pomohl Golden State k výhře 127:113 nad Atlantou.

New Orleans se Satoranským prohrálo v Oklahomě, na český souboj opět nedošlo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2021 (08:03)     Sekcia sport

Ani ve třetím utkání mezi New Orleans a Oklahoma City v sezoně NBA nedošlo k souboji českých basketbalových reprezentantů Tomáše Satoranského a Víta Krejčího. Do hry naskočil pouze Satoranský, jehož Pelicans na hřišti Thunder prohráli 112:117.

Se Satoranským to šlo. Basketbalisté New Orleans ale se Spurs prohráli

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.12.2021 (08:13)     Sekcia sport

S českým basketbalistou na hřišti Pelikáni vyhráli o 4 body, což je nejlepší hodnota v týmu.

Barcelona s Veselým a Satoranským opět nestačila v Eurolize na Monako

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2023 (23:13)     Sekcia sport

Basketbalistům Barcelony s Janem Veselým a Tomášem Satoranským se v Evropské lize nepovedla proti Monaku odveta za porážku v květnovém utkání o třetí místo na závěrečném Final Four. V 17. kole elitní soutěže španělský klub prohrál vysoko 71:91. Veselý zaznamenal šest bodů, Satoranský dva.

Satoranský znovu nehrál, New Orleans prohrálo ve Phoenixu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.11.2021 (08:51)     Sekcia sport

New York - Tomáš Satoranský zůstal v osmém utkání New Orleans v sezoně NBA popáté pouze na lavičce a jako nevyužitý náhradník sledoval ve Phoenixu porážku 100:112. Český basketbalista...

Barcelona se Satoranským a Veselým utrpěla v Eurolize debakl s Baskonií

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.11.2023 (22:36)     Sekcia sport

Basketbalisté Barcelony s reprezentanty Tomášem Satoranským a Janem Veselým utrpěli v Evropské lize druhou porážku. V 8. kole byl nad jejich síly rival ze španělské nejvyšší soutěže Baskonia, v jejíž hale katalánský velkoklub schytal debakl 71:94. Satoranský proměnil dvě tříbodové střely a zaznamenal i šest doskoků, Veselý se za 16 minut hry musel spokojit s jediným dvoubodovým košem.

Barcelona se Satoranským a Veselým v Eurolize utrpěla debakl s Baskonií

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.11.2023 (22:39)     Sekcia sport

Basketbalisté Barcelony s reprezentanty Tomášem Satoranským a Janem Veselým utrpěli v Evropské lize druhou porážku. V 8. kole byl nad jejich síly rival ze španělské nejvyšší soutěže Baskonia, v jejíž hale katalánský velkoklub schytal debakl 71:94. Satoranský proměnil dvě tříbodové střely a zaznamenal i šest doskoků, Veselý se za 16 minut hry musel spokojit s jediným dvoubodovým košem.

Ani Ronaldo nepomohl. Portugalsko utrpělo překvapivou porážku

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2024 (23:37)     Sekcia sport

Portugalští fotbalisté překvapivě prohráli 0:2 v přípravném zápase ve Slovinsku. Úvodní soupeř národního týmu ve skupině evropského šampionátu ve dvanáctém utkání pod vedením kouče Roberta Martíneze poprvé nezvítězil. Další účastník „české“ skupiny F na letním Euru Turecko utrpělo debakl 1:6 v Rakousku.

New Orleans porazilo i se Satoranským po prodloužení obhájce titulu Milwaukee

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2021 (09:11)     Sekcia sport

Basketbalisté New Orleans v pátečním domácím utkání NBA udolali obhájce titulu Milwaukee 116:112 po prodloužení a teprve podruhé v sezoně se jim povedlo vyhrát druhý zápas za sebou. Hvězdou utkání byl opět Devonte Graham, který navázal na dalekonosnou vítěznou střelu proti Oklahomě a tentokrát trefil osm trojek a celkem dal 26 bodů. Český reprezentant Tomáš Satoranský k výhře přispěl za 12 minut dvěma body, třemi doskoky a dvěma asistencemi.

Basketbalisté New Orleans s Tomášem Satoranským porazili obhájce titulu z Milwaukee

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2021 (08:52)     Sekcia sport