Deset bodů za čtvrtinu? Tristní! mrzela Hrubana nepovedená koncovka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.11.2021 (22:26)     Sekcia sport

Nymburští basketbalisté prožili v pražské Královce takové řecké déjà vu. Tentokrát jen se špatným koncem. Zatímco v Soluni nápor PAOKu odrazili ranou v poslední sekundě, na domácí palubovce už dvanáctibodový náskok v poslední čtvrtině ztratili a prohráli 71:75. „Někdy to hodně drhlo a bylo to na sílu,“ litoval po zápase kapitán českého reprezentačního výběru Vojtěch Hruban. celý článek

Nepovedená první čtvrtina extraligy je pryč. Kdy bylo v hokejové Plzni hůř?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2022 (12:10)     Sekcia sport

Byla polovina října 2016, hokejová Plzeň doma shořela se Spartou 0:5 a hlavní kouč Michal Straka vzápětí novinářům oznámil, že u týmu končí. O dva dny později, to už střídačce velel klubový šef a Michalův mladší bratr Martin, Škoda prohrála ve Vítkovicích 1:4 a úvodní čtvrtinu extraligy završila s tristní bilancí osmi bodů na předposlední příčce. Teď zažívá od té doby druhý nejhorší start do sezony.

Ani 26 bodů Hrubana na výhru nestačilo. Nymburk v úvodním kole Ligy mistrů podlehl Dijonu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.11.2020 (20:05)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka prohráli při svém opožděném vstupu do nového ročníku Ligy mistrů v Dijonu 61:85. Nepomohlo jim ani 26 bodů nejlepšího střelce utkání Vojtěcha Hrubana. Bronzový tým uplynulého ročníku soutěže bodově táhli Alexandre Chassang (22 bodů) a Chase Simon (20).

Deset bodů za poslední čtvrtinu je tristních, řekl kapitán Nymburka Hruban

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.11.2021 (22:13)     Sekcia sport

Místo oslavy postupu do další fáze Ligy mistrů basketbalisté Nymburka prožívali po domácím souboji s PAOK Soluň zklamání ze ztráty až patnáctibodového náskoku a porážky 71:75. Podle kapitána Vojtěcha Hrubana český šampion nezvládl průběh podobně jako v Soluni, kde ale promarněný vysoký náskok zachránili vítězným košem Jerricka Hardinga v poslední sekundě.

Bez Hrubana. Přesto Nymburk pomýšlí na střelecký rekord Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2021 (05:58)     Sekcia sport

Bez střelce Vojtěcha Hrubana a možná i bez velezkušeného pivota Petra Bendy. Nymburští basketbalisté mají před úterním 2. kolem osmifinálové fáze Ligy mistrů potíže se sestavou. Z domácího duelu s italským Dinamem Sassari vyřadil kapitána Hrubana natržený zadní stehenní sval z minulého zápasu s Bambergem.

Nymburk nastoupí proti Sassari bez zraněného Hrubana

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.03.2021 (01:03)     Sekcia sport

Nymburk - Basketbalisté Nymburka se musí v dnešním utkání 2. kola osmifinále Ligy mistrů doma proti italskému Dinamu Sassari obejít bez kapitána Vojtěcha Hrubana, který má z minulého...

Čeští basketbalisté se představí v kvalifikaci MS bez kapitána Hrubana

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.11.2022 (15:14)     Sekcia sport

Szombathely (Maďarsko) - Bez kapitána Vojtěcha Hrubana nastoupí čeští basketbalisté v pondělí v Szombathely k dalšímu utkání kvalifikace mistrovství světa proti domácímu Maďarsku....

Top týmem ještě nejsme, Kanada by po první třetině vedla 6:1, ví kouč české osmnáctky

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (20:49)     Sekcia sport

Čeští hokejisté do osmnácti let v úvodním duelu na mistrovství světa porazili domácí Německo 4:2. Skóre otočili díky přesilovkám, které si trenér Jakub Petr pochvaloval. Mrzela ho však nepovedená úvodní třetina, po které byl stav nerozhodný 1:1 navzdory tomu, že Češi měli velké množství šancí a na střely zvítězili 26:7.

Nový kapitán: Šiřina v bublině zaskočí za odpočívajícího otce Hrubana

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.11.2020 (16:11)     Sekcia sport

Opavský rozehrávač Jakub Šiřina bude při absenci nymburského křídelníka Vojtěcha Hrubana kapitánem české reprezentace v kvalifikaci EuroBasketu v litevském Vilniusu. V tamní bublině sehrají svěřenci trenéra Ronena Ginzburga duel v pátek s Belgii a v neděli s Dánskem.

Nymburk zahájil basketbalovou ligu výhrou

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2020 (20:23)     Sekcia sport

Nymburští basketbalisté potvrdili v úvodním kole NBL roli favorita a zvítězili ve Svitavách 107:84. Domácí tým suverénům posledních sezon vzdoroval zejména v prvním poločase, druhou čtvrtinu dokonce vyhrál o deset bodů (25:15), ale závěr patřil Středočechům.

Dostali kartáč a dali 40 bodů za čtvrtinu. Olomoucko? Jen streetball, tvrdil Pecka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.10.2023 (17:09)     Sekcia sport

Exploze Slunety. Ústečtí basketbalisté spláchli Olomoucko výjimečnými 40 body za jednu čtvrtinu, čímž potvrdili svůj vzestup. Na úvodní tři ligové porážky reagovali třemi výhrami a z nejhoršího jsou venku.

Poslední Zlín podlehl Kladnu a ztrácí na něj už deset bodů

Opavský kouč Kováč se z bodu radoval, karvinský Jarábek si zoufal: Koncovka nás stála vítězství

Bailey střílí, Bailey dává... Olomoucko infarktové chvíle přežilo

Sigmu trápí koncovka i chyby. Ve vyrovnaných zápasech se nemůžou stávat, štve Látala

Svědík po další ráně: Jsme teď hlavně rádi za desítku, cíle musíme přehodnotit

Koncovka Procházkova titulového duelu rozděluje. Obhájí si to, ale…