Ostrava si z Pardubic veze stovku, direkt dostala už v úvodu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2021 (20:28)     Sekcia sport

Pardubičtí basketbalisté i ve druhém vzájemném utkání v sezoně NBL porazili Ostravu, tentokrát na vlastní palubovce zvítězili 101:82. Domácí měli sedm střelců s dvouciferným bodovým příspěvkem a zápas 14. kola rozhodli už v první čtvrtině, kterou vyhráli rozdílem 23 bodů. V průběhu prvního poločasu vedli až o 37 (54:17). celý článek

GLOSA: Těžký direkt. Ustojí ho Plzeň?

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (09:31)     Sekcia sport

Fotbalová Plzeň padla nečekaně v jarní premiéře s Hradcem Králové. Navíc doma a se soupeřem, který postrádal několik zraněných opor. Na cestě za obhajobou utrpěla těžký direkt a nabídla šanci Slavii.

Speciální dárek pro českou golfovou krásku. Co si do Tokia veze pro štěstí?

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.07.2021 (17:10)     Sekcia sport

Do dějiště olympijských her dnes vyrazila nejlepší česká golfistka Klára Spilková. Na svoji druhou olympiádu s sebou veze speciální talisman. Čakrové náramky. „Dostala jsem je. Jedou se mnou a určitě mi pomůžou v tom, co si přeju,“ řekla před odletem šestadvacetiletá hráčka. V Tokiu by ráda vylepšila 48. místo z her v Riu.

Pech po vítězném gólu Motoru schytal direkt od Camary. Chce být za tvrďáka, ale musí si sáhnout do svědomí, zlobí se Budějovičtí

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2022 (21:14)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli doma i druhé čtvrtfinálové utkání extraligového play off, když obratem v poslední minutě zasadili zdrcující ránu do sebevědomí Pardubic.

Plzeň děkuje Šulcovi, z Pardubic veze tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2024 (19:57)     Sekcia sport

Fortuna liga: Pardubice - Plzeň 2:3

Direkt v úvodu a bylo rozhodnuto. Boston kraloval i proti Torontu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2020 (22:07)     Sekcia sport

Prvním kolem play off prošly oba bez porážky, na úvod toho druhého některý z nich klopýtnout musel. A byl to tým Toronta. Na basketbalisty Bostonu nestačil 94:112, když v zápase ani jednou nevedl a úvodní čtvrtinu ztratil 23:39. Obhájci titulu z NBA mají před druhým dílem série na čtyři vítězství o čem přemýšlet.

Pardubice - Ostrava 0:3, zase výhra o tři góly, Baník se tlačí na Slovácko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2021 (17:33)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava podruhé za sebou zvítězili o tři branky, neprohráli už sedmkrát v řadě a po vítězství 3:0 na hřišti Pardubic ztrácejí po 18. kole Fortuna ligy už jen bod na čtvrté Slovácko.

ONLINE: Slavia - Ostrava, mistr šetří Stancia i Holeše, Bořil je zpátky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2021 (18:11)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté pokračují v náročném programu úvodu sezony: mezi důležitými zápasy o Evropskou ligu s Legií Varšava hostí v domácí soutěži rozjetý Baník Ostrava. Sledujte podrobný online přenos od 19 hodin.

Zbrojovka sestupuje. Zlín jde s Pardubicemi do baráže

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2023 (07:06)     Sekcia sport

Sparta dostala mistrovský pohár, slávista Jurečka se v sobotu probil do čela tabulky střelců. Fotbalová Fortuna liga nabídla tři nedělní utkání 5. kola nadstavby se začátkem v 17:00. Přímým sestupujícím je nakonec Brno, které hrálo 0:0 se Zlínem. Další zápasy: Jablonec - Teplice (0:2), Ostrava - Pardubice (2:4). Baráž vedle Pardubic uhrál i Zlín.

Provokace, direkt mezi oči, potvrzení moci, mazanost. Slavia dráždí Spartu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2021 (09:49)     Sekcia sport

Když Slavia ukradne Spartě jednoho z nejzajímavějších fotbalistů, co je to? 1. Výborný byznys. 2. Mazaná strategie. 3. Potvrzení moci. 4. Provokace. 5. Direkt přímo mezi oči. Anebo taky všechno dohromady. Ze Slavie ještě nevyprchala euforie z nedělního titulu a už je tu další třaskavá novinka.

Slovácko - Baník Ostrava 2:1, domácí rozhodli už v úvodu dvěma góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2021 (15:50)     Sekcia sport

Dva góly během sedmi minut v úvodní půlhodině stačily fotbalistům Slovácka k tomu, aby v utkání 24. kola proti Baníku Ostrava vyhráli. Hosté sice krátce po půli snížili díky vlastní brance Šimka, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Tvrdý direkt pro PUBG. Populární střílečka v Číně jako esport končí

Rögle bylo hokejově vyspělejší, uznal Jandač. Spartu složil direkt během půl minuty

Litvínov obrátil zápas v Ostravě a z Moravy veze dvě výhry

Fotbalisté Pardubic remizovali s Galatasarayem, Boleslav prohrála s Turínem

Basketbalisté Pardubic zaskočili Kolín, Hradec prodloužil trápení Brna

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje proti deseti! Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

FOTBAL ONLINE: Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru. Chystá se vedoucí Plzeň

Týmovými mistry republiky v plavání jsou muži Pardubic a ženy Ostravy

FOTBAL ONLINE: Plzeň hostí Olomouc. Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

Bezbranková remíza v Plzni! Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

Životní sezona dostala tvrdou ránu. Ruský útočník Colorada se jde léčit

Slavia veze body z Jablonce, Sparta porazila Slovácko. Nezaváhala ani Plzeň

Basketbalisté Kolína nastříleli stovku v Ústí nad Labem

DIREKT: Varování pro Vémolu, Pirát je držák

GLOSA: Další direkt po reprezentační pauze. Zaráží, jak snadno Svědík Spartu vycvičil

Po špatném úvodu jsme to nakopli, zní z Pardubic. Dynamo je po obratu druhé

HOKEJ ONLINE: Sparta zasadila Tygrům další direkt, gól už padl i v Pardubicích

Baník znovu bez vítězství, ze Zlína veze jen bod

Výprask na úvod. Krejčí brzy oslabil Spartu, ta pak od Lille dostala doma čtyři góly