Liberec bere doma těsnou výhru, Slovan spasil Tupta

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce vyhráli v sobotním utkání 17. kola první ligy nad Hradcem Králové 1:0. O vítězství Slovanu rozhodl už v prvním poločase gólem Tupta. celý článek

Musíme vrátit Liberec tam, kam patří, burcuje ofenzivní posila Tupta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2021 (08:15)     Sekcia sport

Na hřišti nestrávil ani čtvrt hodiny, stihl však vstřelit gól, a tím fotbalistům Liberce zajistit první výhru v sezoně. Slovenský útočník Lubomír Tupta svou trefou z 86. minuty dokonal obrat severočeského týmu v domácím utkání s Mladou Boleslaví, kterou Slovan nakonec udolal 2:1.

Přípravné fotbalové utkání:

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2022 (18:12)     Sekcia sport

Dynamo Drážďany - Slovan Liberec 2:1 (1:0). Branky: 40. z pen. a 75. Mörschel - 66. Tupta. Sestava Liberce: Vliegen - Gebre Selassie (46. Kytka), Štetina, Mikula (46. Purzitidis), Mészáros (80. Šulc) - Frýdek (46. Havelka), Michal (58. Tiéhi), Faško (67. Polyák) - Ghali (67. Králíček), Rabušic (46. Tupta), Matoušek (46. Stoch). Trenér: Kozel.

HOKEJ ONLINE: Třinec si doma zastřílel, Liberec měl také nabito. Sparta bere těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2020 (16:51)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína vyhráli v úterním utkání 11. kola extraligy nad Plzní 2:1. Západočeši vedli po první třetině, nakonec však Zlín duel otočil. Rozjetá Sparta potvrdila formu, i když nad nováčkem z Budějovic brala jen hubenou výhru 2:1. Vedoucí Třinec si doma s chutí zastřílel a deklasoval Vítkovice poměrem 6:0. Nabito měl i Liberec, který po přestřelce s Karlovými Vary slavil výhru 7:3. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Tupta jako Ronaldo! Do poslední chvíle jsem čekal, kde míč vyletí, přiznal jablonecký Hanuš

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2021 (20:18)     Sekcia sport

Podještědské derby patří Liberci. Těsnou výhru 1:0 v Jablonci zařídil Ľubomír Tupta parádně provedeným volným přímým kopem. Zhruba z dvaceti metrů napodobil technikou kopu a trajektorií míče mistra ve svém oboru Cristiana Ronalda.

Třinec si doma zastřílel, Liberec měl také nabito. Sparta bere těsnou výhru

Hokejisté Zlína vyhráli v úterním utkání 11. kola extraligy nad Plzní 2:1. Západočeši vedli po první třetině, nakonec však Zlín duel otočil. Rozjetá Sparta potvrdila formu, i když nad nováčkem z Budějovic brala jen hubenou výhru 2:1. Vedoucí Třinec si doma s chutí zastřílel a deklasoval Vítkovice poměrem 6:0. Nabito měl i Liberec, který po přestřelce s Karlovými Vary slavil výhru 7:3. Litvínov doma prohrál s Pardubicemi 1:2 po samostatných nájezdech, na vlastním ledě neuspěla ani Olomouc. Hanáci podlehli Kometě 1:4. Další výhru hostů si pak připsali hokejisté Mladé Boleslavi, kteří naplno bodovali v Hradci Králové po vítězství 4:3. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Liberecký útočník Tupta má patent na vítězné góly, rozhodl už počtvrté

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2021 (08:51)     Sekcia sport

Když dá gól, můžete se vsadit, že bude vítězný. Lubomír Tupta rozhodl utkání 17. kola fotbalové ligy, Liberec díky němu doma udolal Hradec Králové 1:0.

Liberec - Plzeň 3:0, k nečekané výhře nasměroval domácí Tupta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2023 (17:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně po reprezentační přestávce ve 12. kole nejvyšší soutěže nečekaně podlehli v Liberci vysoko 0:3 a prohráli potřetí v této sezoně nejvyšší soutěže. Slovan poslal v 17. minutě do vedení Lubomír Tupta, v 67. minutě přidal pojistku druhý z útočníků Luka Kulenovič a v závěru uzavřel skóre Lukáš Červ.

Liberci nestačilo ani povedené gólové sólo. Škoda, mohli jsme bodovat, litoval Tupta po porážce v Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (09:48)     Sekcia sport

Nikdo ho nedokázal zastavit. Ľubomír Tupta s míčem u nohy vtančil do plzeňské obrany, vyhnul se třem protihráčům a akurátní střelou k tyči zařídil Liberci gól naděje. Hořká pointa pro Slovan: Tupta a spol. remízový stav neudrželi a prohráli 1:2. „Škoda, že to nebylo aspoň na bod,“ mrzelo Tuptu v rozhovoru pro O2 TV.

Liberec - Bohemians 2:1, třetí výhru v řadě trefil domácím žolík Tupta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2021 (17:36)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté se radují ze třetího vítězství za sebou, ve 14. kole Fortuna ligy zdolali Bohemians 2:1. Góly padaly až na konci, na ten Chalušův bryskně odpověděl hostující Puškáč, ale poslední slovo měl domácí náhradník Tupta v 89. minutě. Klokani zůstali bez bodu potřetí v řadě.

Podještědské derby rozhodl Tupta

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2021 (17:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvítězili v 9. kole první ligy v Jablonci 1:0. Podještědské derby rozhodl povedenou střelou z přímého kopu v 37. minutě Lubomír Tupta. Slovan pod vedením trenéra Luboše Kozla nenašel přemožitele ani ve třetím ligovém utkání a podruhé za sebou naplno bodoval. Svého rivala zdolal v nejvyšší soutěži po třech zápasech. Jablonečtí nevyhráli dvě kola po sobě a doma v lize prohráli poprvé od února po 11 duelech.

Slovák Tupta: náhradník, fotbalista pro béčko i nejlepší střelec Liberce

Specialista na vítězné góly? Hložka a Kuchtu trumfl liberecký Tupta! Cenný hráč, libuje si Kozel

Bayern veze do odvety náskok, Mbappému zkazil radost VAR. Italský gigant udržel těsnou výhru

Oslabení házenkáři Plzně vydřeli těsnou výhru v souboji s Jičínem

Van Buren se opět trefil, Liberec však přišel o výhru v poslední minutě

Plzeň doma vydřela těsnou výhru a vede ligu. Zlínský finiš vystrašil Spartu, i ta ale bere tři body

Kometa udolala Spartu. Vítkovice rozstřílely Liberec, Třinec bere výhru v prodloužení

Při dlouhém čekání se ve vápně málem porvali. Nic příjemného, ale zůstal jsem silný, liboval si exekutor Tupta

Posila z Itálie? Slovenský útočník Tupta má blízko k návratu do Liberce

HOKEJ ONLINE: Přestřelka v Liberci pokračuje. Třinec si doma zastřílel, Sparta bere těsnou výhru

Vítkovice v čele extraligy. Liberec šel i pošesté do prodloužení, Kladno poprvé bez bodu

Fotbalisté Olomouce porazili Liberec, zápas narušilo silné krupobití

HOKEJ ONLINE: Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví už i Boleslav s Motorem

Hradec znovu vyzrál na Zlín, Liberec udržel těsnou výhru v Boleslavi

Divočina v Ďolíčku vítěze neměla, Baník je rád za bod. Plzeň bere výhru, Liberec měl nabito

Sparta bere výhru, Kladno znovu padlo. Přestřelku ovládla Kometa, Liberec zvítězil nad Olomoucí

Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví Boleslav, Kladno i Motor

Karviná rozstřílela tápající Liberec, Jarábek začal výhrou

Liberec na závěr ligové sezony podlehl Olomouci 1:2 a obsadil šesté místo

Liberec remizoval na hřišti Hradce Králové

Slovácko využilo přesilovku a bere těsnou výhru

Liberec senzační výhrou zachraňoval český fotbal! Slavia i Sparta v Evropě propadly

FOTBAL ONLINE: Baník propadá, kouč Vrba zuří! Plzeň bere výhru, Liberec měl nabito

FOTBAL ONLINE: Vrba se vrací do Prahy, nastartuje Baník? Plzeň bere výhru, Liberec měl nabito

FOTBAL ONLINE: Vrba zamíchal sestavou, Baník snižuje! Plzeň bere výhru, Liberec měl nabito