Boleslav propadla v první půli a manko už nedohnala

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli v nedělním utkání 17. kola na domácí půdě s Pardubicemi 2:3. Středočeši propadli v první půli, když ji prohráli tříbrankovým rozdílem. Po přestávce korigoval manko tradiční boleslavský střelec Ewerton a Fila, výhru ale slaví hosté. celý článek

Slavia doplatila na strašlivou první půli. Po přestávce snížila, ale manko nedohnala

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.09.2021 (23:06)     Sekcia sport

Český mistr podlehl ve svém druhém vystoupení ve skupině Evropské konferenční ligy 1:2 na stadionu Feyenoordu Rotterdam.

FOTBAL ONLINE: Šok pro Slovácko, Plzeň ve šlágru vede. Baník měl nabito, Boleslav manko nedohnala

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (14:45)     Sekcia sport

Pražská S vyhrála v sobotu venku o gól, ale přece. Na řadě teď jsou další duely 17. kola fotbalové Fortuna ligy. Mladá Boleslavi prohrála s Pardubicemi 2:3. Středočeši propadli v první půli, když ji prohráli 0:3 a manko nedohnali. Bohemians podlehli Jablonci 1:2. Hosté si do půle vybudovali vedení 2:0, Klokani už jen korigovali skóre, když severočeský tým dohrával bez dvou vyloučených. Baník doma vyhrál nad Českými Budějovicemi 4:1. Od 18:00 pak Slovácko hostí Plzeň. Přenosy vysílá O2 TV Sport, zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Boleslav - Pardubice 2:3, favorit zaspal úvod, pak už manko nesmazal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (17:29)     Sekcia sport

Mohli se poprvé od srpna posunout do první šestky. Místo toho fotbalisté Mladé Boleslavi za osmnáct minut prohrávali s Pardubicemi o tři góly a výrazné manko v duelu 17. kola nedohnali. Prohráli 2:3.

Boleslav smazala dvoubrankové manko a proti Karviné vydřela bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2023 (18:57)     Sekcia sport

17. kolo fotbalové Fortuna ligy: Mladá Boleslav - Karviná 2:2

Glosa: Sparta a Slavia bez Ligy mistrů. Každý ale z jiného důvodu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.08.2021 (10:58)     Sekcia sport

Po úterním večeru má český klubový fotbal jistotu: Liga mistrů se ho týkat nebude. Sparta nesvedla zázrak v Monaku, Slavia doma nedohnala dvoubrankové manko s Ferencvárosem. Zatímco další marná bitva Letenských o Champions League nikoho nepřekvapila, u červenobílých naopak. Obě vyřazení však byla zasloužená. Byť každé z trochu jiného důvodu.

Mladá Boleslav - Zlín 1:3, hosté rozhodli dvěma góly po půli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2020 (18:58)     Sekcia sport

Mladoboleslavští fotbalisté prohráli i druhý zápas v novém ročníku. Po debaklu v Praze na Bohemians neuspěli ani doma, ve 2. kole Fortuna ligy podlehli Zlínu 1:3. Rozdílový gól dal krátce po půli Youba Drame, v samém závěru pak domácí dorazil Poznar z penalty.

Mladá Boleslav propadla, na první místo musí zapomenout

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.10.2021 (19:27)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté porazili v 15. kole extraligy na svém ledě Mladou Boleslav jednoznačně 5:0. Oceláři vedli v prvním vzájemném duelu obou týmů od jarního semifinále už ve 22. minutě třígólovým rozdílem. Úvodní dvě branky vstřelil Miloš Roman, třetí přidal Erik Hrňa, čtvrtou Tomáš Marcinko a pátou Roman Szturc. Marek Mazanec udržel podruhé v této sezoně čisté konto.

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (15:50)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté pokračují v parádních výsledcích, v 29. kole první ligy vyhráli v Českých Budějovicích 2:0 a uhájili druhou příčku tabulky. Oba góly dal útočník Doležal už v první půli.

ONLINE: Slavia - Mladá Boleslav, hrají Holeš a Van Buren, Zafeiris jen na lavici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2023 (17:26)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté nutně potřebují zareagovat na sobotní vítězství Sparty, aby se jejich manko na čelo tabulky neprohlubovalo. V utkání 18. kola Fortuna ligy hostí Mladou Boleslav, duel můžete od 18.00 sledovat v online reportáži.

Jarolím: V první půli jsem čekal mnohem větší aktivitu. Bylo to bezzubé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.07.2021 (12:40)     Sekcia sport

Před rokem Mladá Boleslav v prvním kole fotbalové ligy prohrála na hřišti Bohemians 0:4. Včera v Plzni vyběhla na hřiště úplně jiná sestava, ani jeden borec v základní jedenáctce nebyl totožný. Stejný ale zůstal výsledek. Boleslav opět nebodovala, velmi oslabené Viktorii podlehla po chybách z první půle 1:2. „Jestli byl soupeř kompletní nebo ne, na to nekoukám. Nic to nemění na tom, že mě mrzí porážka. Plzeň má slušný kádr a je nebezpečná, ať už nastoupí kdokoliv,“ řekl boleslavský trenér Karel Jarolím.

ONLINE: Boleslav - Liberec 1:2, během chvilky obrat, Rondič se trefuje hlavou

Šlágr plný emocí vyhrála Plzeň, dva góly Slovácka sudí neuznal. Baník měl doma nabito

ONLINE: Video momenty. Boleslav vyrovnala, když byl Jágra na trestné lavici

Sparťané k mizérii na Hané: Předvedli jsme strašně málo! Chtěli jsme se rvát o titul, teď už to bude těžké

HOKEJ ONLINE: Třinec válčí s druhým Hradcem. Sparta drtí Boleslav, Kladno vede

Schick v boji o první místo snižoval už jen na 1:5, Bayern šlágr jasně ovládl

Ostrava zabránila blamáži. S Budějovicemi dotáhla dvougólové manko a remizovala

Fotbalisté Ostravy po povedené první půli rozdrtili Zlín 5:1

ONLINE: O páté místo v Liberci, Boleslav proti Plzni. Pokračuje fotbalová liga

Mladou Boleslav popravila šílená minela gólmana Šedy

HOKEJ ONLINE: Ve šlágru kola hraje Třinec s druhým Hradcem Králové, Boleslav hostí Spartu

Analýza – Bruno Fernandes a jeho obrovský vliv na hru United se ukázal i proti Hammers

Bohemians - Ml. Boleslav 0:0, domácí měli víc ze hry, ale gól v Ďolíčku nepadl

FOTBAL ONLINE: Jarolímova Boleslav prohrává s Baníkem, Karviná srovnala manko

Kladno opět stáhlo manko na soupeře nad sebou, porazilo Karlovy Vary

Zbrojovka Brno po povedené první půli doma nakonec selhala

Liberec v Ostravě dotáhl dvoubrankové manko

Lakers v NBA prožili druhou nejlepší první půli v historii, uspěl i Boston

Slavii jsme v první půli do ničeho nepustili, škoda gólu ze standardky, litoval Bílek

GLOSA: Teď ještě překročit vlastní stín. Nebo se o to alespoň pokusit

HOKEJ ONLINE: Hradec vyhrál v Třinci! Sparta drtí Boleslav, Kladno vede

Krejčí v G-League naskočil do základu, v první půli se však zranil

Lakers prožili druhou nejlepší první půli v historii, uspěl i Boston. Denver padl

Mladá Boleslav dotáhla dvoubrankové manko a vyhrála v Pardubicích

Trpišovský chválil semknutí týmu. Hrají mentálně silní hráči, těší ho

Trpišovský o půli řádil. Slavia po emotivním proslovu nasázela parádní góly

Ostrava - Brno 4:0, tři góly za půli, hosté byli naprosto neškodní

HOKEJ ONLINE: Bojovný nováček trápí Spartu! Kometa ztratila náskok, Plzeň má manko

HOKEJ ONLINE: Sparta znovu prohrává! Gulaš se trefil v Plzni, Hradec vyhrál šlágr

Rada o půli zuřil: V kabině to bylo krušný, ještě teď mě bolí na prsou

HOKEJ ONLINE: Sparta zlomila odpor nováčka! Kometa ztratila náskok, Plzeň má manko

HOKEJ ONLINE: Sparta prohrává s posledním! Také Plzeň musí dohánět manko

Mladá Boleslav porazila Hradec Králové 3:2, rozhodl Douděra