Volejbalistky Olomouce prohrály v osmifinále Poháru CEV s Le Cannet i odvetu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2021 (20:32)     Sekcia sport

Volejbalistky Olomouce skončily v Poháru CEV v osmifinále. Ve dvojzápase s francouzským týmem Le Cannet, jehož barvy hájí i česká smečařka Michaela Mlejnková, nezískaly ani set. Odvetný domácí duel dnes prohrály 21:25, 20:25 a 18:25. celý článek

Volejbalistky Olomouce neuhrály set ani v domácí odvetě s Le Cannet

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.12.2021 (21:02)     Sekcia sport

Volejbalistky Olomouce skončily v Poháru CEV v osmifinále. Ve dvojzápase s francouzským týmem Le Cannet, jehož barvy hájí i česká smečařka Michaela Mlejnková, nezískaly ani set. Odvetný domácí duel prohrály 21:25, 20:25 a 18:25.

Volejbalistky Olympu prohrály ve Vyzývacím poháru i odvetu v Nantes

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2023 (22:17)     Sekcia sport

Volejbalistky Olympu Praha prohrály v úvodním kole Vyzývacího poháru i odvetu s francouzským týmem Neptunes Nantes 0:3 a soutěž pro ně skončila před branami osmifinále. Český tým dovedl v hale soupeře do vyrovnané koncovky jen první set.

Olomoucké volejbalistky v Evropě neuhrály ani set, Šelmy zvládly dva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2021 (22:43)     Sekcia sport

Olomoucké volejbalistky prohrály v prvním utkání osmifinále Poháru CEV na půdě francouzského celku Le Cannet 0:3 na sety. Bez výhry jsou i brněnské Šelmy, které podlehly ve Vyzývací poháru v Srbsku celku Tent Obrenovac 2:3.

Volejbalistky Olomouce jsou ve 2. kole Poháru CEV

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2021 (23:01)     Sekcia sport

Volejbalistky Olomouce hladce postoupily do druhého kola Poháru CEV. V domácí odvetě s bosenským celkem Brčko zvítězily 3:0 a navázaly na výhru 3:1 z minulého týdne na palubovce soupeře. Jméno příštího protivníka se Hanačky dozvědí ve čtvrtek a bude jím lepší z francouzsko-běloruského duelu Volero Le Cannet - Minčanka Minsk. Francouzský tým s českou reprezentantkou Michaelou Mlejnkovou vyhrál první duel v Minsku 3:2.

Volejbalistky Olomouce trápily giganta: Výsledek vůbec neodpovídá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2021 (08:54)     Sekcia sport

Na palubovce lídra francouzské nejvyšší soutěže a jednoho z nejmovitějších klubů Evropy se v úvodním utkání osmifinále poháru CEV Cup představily volejbalistky Univerzity Palackého Olomouc. Tým Volero Le Cannet prošpikovaný špičkovými legionářkami v čele s českou reprezentantkou Michaelou Mlejnkovou musel proti outsiderovi z Hané pořádně zabojovat, nakonec však podle očekávání zvítězil 3:0.

Prostějovské volejbalistky po druhé porážce ve Vyzývacím poháru končí

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (20:06)     Sekcia sport

Volejbalistky Prostějova prohrály ve Vyzývacím poháru odvetu 1. kola s řeckým týmem PAOK Soluň 1:3 a v soutěži skončily. Oproti předchozí porážce 0:3 dokázal lídr české extraligy v domácí hale odpovědět na ztrátu úvodního setu, ale obrat nedotáhl přes čtyřbodové vedení ve třetí sadě do konce. Soupeř postoupil do osmifinále po výhře 25:22, 21:25, 25:22 a 25:17.

Volejbalistky KP Brno skončily v Poháru CEV v osmifinále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.01.2023 (20:27)     Sekcia sport

Brno - Volejbalistky Králova Pole skončily v Poháru CEV v osmifinále. Nestačily na Olympiakos Pireus, s nímž před týdnem v Řecku prohrály 0:3 a dnes doma až po pětisetové bitvě....

Volejbalistky KP Brno v prvním osmifinále Poháru CEV nestačily na Olympiakos

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2023 (20:32)     Sekcia sport

Volejbalistky KP Brno neuspěly v úvodním zápase osmifinále Poháru CEV proti Olympiakosu Pireus. V Řecku prohrály hladce 0:3 po setech 15:25, 18:25 a 19:25 a v domácí odvetě si mohou dovolit ztratit maximálně jeden set, aby si vynutily rozhodující sadu.

Brněnské Šelmy prohrály první osmifinále Poháru CEV v Bělehradě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2023 (21:08)     Sekcia sport

Brněnské Šelmy po slibném začátku prohrály úvodní osmifinále Poháru CEV v Bělehradě s volejbalistkami Crvene Zvezdy 1:3. Hostující hráčky pod vedením kouče Jaroslava Vlka získaly první set 25:20, ale pak ztratily koncovku 24:26 i další dvě sady 20:25 a 21:25. Odvetu budou Šelmy hostit v úterý od 18:00.