Satoranský stihl proti obhájcům titulu v NBA pět bodů a šest asistencí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.01.2022 (07:13)     Sekcia sport

Proti úřadujícím šampionům NBA se drželi poločas, pak už favorit výrazněji odskočil a basketbalisté New Orleans podlehli v Milwaukee 113:136. Tomáš Satoranský odehrál na straně poražených necelých 14 minut a zaznamenal 5 bodů, 6 asistencí či 3 doskoky. celý článek

Chicago prohrálo v NBA těsně s Portlandem, Satoranský stihl dát šest bodů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     31.01.2021 (09:11)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga prohráli v NBA potřetí za sebou. Portlandu doma podlehli o jediný bod 122:123, protože Damian Lillard proměnil závěrečnou tříbodovou střelu zároveň s klaksonem. Dramatický zápas Lillard zakončil se 44 body. Rozehrávač Bulls Tomáš Satoranský stihl z lavičky za třináct minut na hřišti šest bodů a po třech doskocích i asistencích.

Utah oplatil New Orleans porážku, Satoranský dal šest bodů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2021 (08:46)     Sekcia sport

Basketbalisté New Orleans nedokázali v NBA porazit favorizovaný Utah i druhý den po sobě. Po páteční těsné výhře 98:97 prohráli Pelicans jasně 105:127. S pěti výhrami tak zůstali předposlední v Západní konferenci. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál 17 minut a stihl šest bodů, doskok a tři asistence.

Satoranský se v nové sezoně NBA blýsknul, zaznamenal devět asistencí

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     27.12.2020 (09:17)     Sekcia sport

Český basketbalista Tomáš Satoranský poprvé v nové sezoně NBA nastoupil v dresu Chicaga a hned zaznamenal devět asistencí. K tomu za 25 minut na hřišti přidal i šest bodů a čtyři doskoky, prohru Bulls s Indianou 106:125 však neodvrátil.

Bulls v odvetě s Knicks míjeli trojky, Satoranský dal šest bodů

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.02.2021 (08:45)     Sekcia sport

Český reprezentant Tomáš Satoranský nastřílel za třináct minut hry šest bodů a přidal tři finální přihrávky.

Satoranský dal šest bodů, Chicago ale nestačilo na Orlando

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.02.2021 (08:51)     Sekcia sport

Basketbalista Tomáš Satoranský zaznamenal šest bodů a po čtyřech doskocích a asistencích při porážce Chicaga v pátečním utkání NBA v Orlandu 119:123.

Satoranský hrál už přes dvacet minut, zaznamenal šest bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2021 (09:07)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský dal šest bodů a přidal po čtyřech doskocích a asistencích, Chicago ale prohrálo páteční utkání NBA v Orlandu 119:123. Bulls...

Satoranský dal proti Dallasu šest bodů, New Orleans ale schytalo debakl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2021 (06:54)     Sekcia sport

Basketbalisté New Orleans prohráli v NBA s Dallasem vysoko 107:139. Debakl Pelicans nijak nezmírnilo šest bodů Tomáše Satoranského, který si během bez dvou sekund 15 minut strávených na hřišti připsal i jednu asistenci a čtyři doskoky. Další český reprezentant Vít Krejčí z Oklahoma City zůstal v duelu s Houstonem jen na lavičce.

Satoranský připsal sedm bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2022 (21:41)     Sekcia sport

NBA: Boston - Washington 144:102 (za hosty Satoranský 7 bodů, 7 asistencí, 1 doskok).

Chicago podlehlo Milwaukee, Satoranský si v zápase připsal 13 bodů. Boston v prodloužení porazil San Antonio

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.05.2021 (08:43)     Sekcia sport

Basketbalistům Chicaga s Tomášem Satoranským se po páteční domácí porážce od Milwaukee 98:108 opět vzdálila vidina postupu do play off. Na desátou příčku zajišťující předkolo už ztrácejí tři výhry, protože Washington zvítězil v Clevelandu 122:93. Satoranský si připsal 13 bodů, když proměnil šest ze sedmi střel, čtyři doskoky a asistenci. Hvězdou pátečního programu byl Jayson Tatum z Bostonu, jenž proti San Antoniu nastřílel 60 bodů a Celtics po velkém obratu zvítězili 143:140 po prodloužení.

Chicago těsně nestačilo na Orlando, Satoranský zaznamenal šest bodů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2021 (09:04)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský dal šest bodů a přidal po čtyřech doskocích a asistencích, Chicago ale prohrálo páteční utkání NBA v Orlandu 119:123. Bulls nenašli recept především na hvězdu Magic Nikolu Vučeviče. Černohorský pivot nastřílel životních 43 bodů a k tomu doskočil 19 míčů.

Veselý pomohl 14 body k další euroligové výhře Barcelony, Satoranský dal 10 bodů

Satoranský se blýskl v NBA 16 body proti Lakers

Komplikace v boji o play off. Chicago padlo s poslední Minnesotou, prohře nezabránil ani Satoranský

Chicago v prvním přípravném duelu prohrálo, Satoranský nastřílel 11 bodů

Satoranský zářil! Šestnácti body pomohl k výhře Washingtonu nad Lakers

Satoranský pomohl zastínit posun Jamese na druhé místo pořadí střelců NBA

Satoranský opět nastoupil v základu, Chicago ale padlo v prodloužení s Denverem

New Orleans nestačilo v prodloužení na Jokičův Denver, Satoranský hrál pět minut

Barcelona uspěla v Eurolize i na hřišti Partizanu, Veselý dal dvanáct bodů

Satoranský zazářil sezonními maximy, Wizards tak pokazili Jamesovi milník

Satoranského 13 bodů Chicagu na Milwaukee nestačilo, bostonský Tatum dal 60 bodů

Pro Satoranského nejlepší zápas sezony, Krejčí se stává trojkařem

Satoranský při výhře v Aténách nasbíral osm bodů, devět doskoků i asistencí

Satoranský druhé porážce Bulls v řadě nezabránil

Satoranský dal osm bodů, na výhru to však nestačilo. Popovich slaví 1300 výher

Satoranského 13 bodů Chicagu nestačilo, bostonský Tatum předvedl fascinující výkon

Veselý pomohl Barceloně 16 body k výhře nad CZ Bělehrad

České hvězdy zářily a dovedly Barcelonu k triumfu v bělehradském pekle

Přípravné zápasy před startem basketbalové NBA odstartovaly! V akci byl Satoranský

Veselý pomohl Barceloně šestnácti body k výhře nad CZ Bělehrad

Satoranský i Krejčí hráli v NBA v základu, jejich týmy ale padly

Chicago prohrálo pátý zápas v řadě, Satoranský dal devět bodů

Satoranský opět hrál v základní pětce, ale Bulls na San Antonio nestačili

Satoranský se blýskl dvoucifernými zářezy, Krejčí dal v NBA devět bodů

Satoranský dal osm bodů, Chicago ale prohrálo. Kouč San Antonia Popovich tak s týmem nasbíral 1300 vítězství

Satoranský deseti body i efektní smečí pomohl Washingtonu k výhře

Satoranského sedmičkový večer a prohra o 40. Boston kraloval

Krejčí se v NBA blýskl devíti body, Satoranský se střelecky neprosadil

Evropská liga basketbalistů - 11. kolo:

Satoranský se při premiéře v sezoně blýskl devíti asistencemi, prohru s Indianou však neodvrátil

Chicago mocně finišuje, čas se ale krátí. Satoranský přispěl k výhře šesti body

Z mé strany hrozný zápas, hlásil Satoranský. I Jordan měl špatné dny, odvětil trenér

Ani Satoranského deset bodů nestačilo. Chicago prohrálo počtvrté v řadě, play off se vzdaluje