Koudelka zabral. V Innsbrucku se dočkal povedeného pokusu, chvíli dokonce vedl

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2022 (14:51)     Sekcia sport

Roman Koudelka se jako druhý z českých skokanů na lyžích představí v 70. ročníku Turné čtyř můstků v závodu. V Innsbrucku se kvalifikoval z 19. místa a jeho soupeřem ve vyřazovacím prvním kole v úterý bude Pawel Wasek z Polska. celý článek

Koudelka v Innsbrucku zvládl kvalifikaci, na Turné si poprvé zaskáče o body

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2022 (14:49)     Sekcia sport

Roman Koudelka se jako první z českých skokanů na lyžích představí v 70. ročníku Turné čtyř můstků v závodu. V Innsbrucku se kvalifikoval 19. místem.

Koudelka se vytáhl! V Innsbrucku skončil nejlépe v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2024 (15:01)     Sekcia sport

Roman Koudelka skončil ve třetím závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku sedmnáctý, nejlépe v sezoně. Vyhrál Rakušan Hörl, seriál vede Japonec Kobajaši.

Koudelka se na Turné kvalifikoval i v Innsbrucku, čeká ho Granerud

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.01.2024 (15:39)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka se představí i ve třetím závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku. V kvalifikaci obsadil 22. místo a v prvním kole středečního závodu ho čeká úřadující vítěz Turné i Světového poháru Nor Halvor Egner Granerud.

Koudelka postoupil do druhého kola v Innsbrucku ze třináctého místa, vede Hörl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2024 (14:58)     Sekcia sport

Český skokan na lyžích Roman Koudelka je po prvním kole třetího závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku na třináctém místě a získá podruhé v sezoně body do Světového poháru. Čtyřiatřicetiletý reprezentant porazil v boji o postup do druhého kola Nora Halvora Egnera Graneruda a útočí na nejlepší výsledek v tomto ročníku.

Koudelka nepostoupil

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2023 (14:37)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka nepostoupil do závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku. V kvalifikaci byl 54. a nenaváže na první bod sezony z Ga-Pa.

Koudelka nepostoupil do závodu Turné v Innsbrucku

Skokan na lyžích Roman Koudelka nepostoupil do závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku. Jediný český zástupce v tomto ročníku Turné v kvalifikaci skočil 108 metrů a obsadil 54. příčku. Nenaváže tak na první bod v aktuální sezoně Světového poháru, který získal za 30. místo v novoročním závodě v Garmisch-Partenkirchenu. Kvalifikaci na třetí díl Turné vyhrál Polák Dawid Kubacki s výkonem 128 metrů.

Koudelka se kvalifikoval do závodu

Roman Koudelka se jako první z českých skokanů na lyžích představí v 70. ročníku Turné čtyř můstků v závodu. V Innsbrucku se kvalifkoval 19. místem.

ZOH - 2. den: Koudelka a Novák skončili osmnáctí, curleři přišli o semifinále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.02.2022 (16:06)     Sekcia sport

Peking - Skokan na lyžích Roman Koudelka dnes v Pekingu na středním můstku útočil na své nejlepší olympijské umístění, ale po nevydařeném druhém pokusu klesl na 18. příčku. Na stejné...

Nejvýš od roku 2020. Dlouho jsem neměl tak krásný pocit, jásal Koudelka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.01.2024 (14:26)     Sekcia sport

Dopadl na sníh a celý se rozzářil. Tak dlouhou na podobný pokus čekal, tolik mu chyběly pocity podobně vydařeného letu. Skokan na lyžích Roman Koudelka ve třetím dílu Turné čtyř můstků v Innsbrucku potvrdil vzestupnou formu. Povedlo se mu hlavně první kolo a nakonec skončil sedmnáctý.

Koudelka postoupil jako sedmnáctý do druhého kola SP ve Willingenu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2024 (17:15)     Sekcia sport

Roman Koudelka postoupil jako sedmnáctý do druhého kola závodu Světového poháru skokanů na lyžích ve Willingenu. Může tak atakovat své nejlepší umístění v sezoně, jímž je právě 17. příčka z Innsbrucku.

Salačův životní závod skončil pádem, předtím dokonce vedl. Jeho soupeři se porvali

Dlouho jsem nezažil tak krásný pocit! Koudelka cítil po skalpu šampiona obrovské emoce

Koudelka nepostoupil do třetího závodu Turné. Kvalifikaci vyhrál Kubacki

Skokan Koudelka je i v Bischoshofenu ve druhém kole, vede lídr Turné Kobajaši

Koudelka si v Zakopaném skočil pro 21. místo, vyhrál lídr Světového poháru Kraft

Koudelka skončil po nepovedeném prvním skoku v Titisee-Neustadtu poslední

Koudelka obsadil v Zakopaném 21. místo, vyhrál lídr seriálu SP Kraft

Koudelka vybojoval ve větrném závodě v Lahti sedmnácté místo, vyhrál Hörl

König vedl závod v Mostě, nakonec dojel šestý. Pomohlo, že jsem neměl mobil, smál se

Skokan Koudelka postoupil i v Bischofshofenu do 2. kola, vede lídr Turné Kobajaši

Dvořák byl v závodě SP dvojbobů v Innsbrucku sedmnáctý

Příbramský kouč Horváth vedl první trénink: Skupinky? Moje výhoda, měl jsem na hráče více času

Dvořák byl v Innsbrucku na dvojbobu sedmnáctý, znovu zvítězil Friedrich

Skokan Koudelka se v Klingenthalu kvalifikoval do sobotního závodu

Dobeš skončil dvanáctý v závodě SP čtyřbobů v Innsbrucku

Skeletonistka Fernstädtová byla v Innsbrucku osmá

Koudelka se v Klingenthalu kvalifikoval do sobotního závodu SP skokanů na lyžích