Sedlák rozhodl v prodloužení o výhře Čeljabinsku, gól dal i Hyka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.01.2022 (13:47)     Sekcia sport

Lukáš Sedlák rozhodl středeční utkání Kontinentální ligy, po pouhých osmi sekundách prodloužení pomohl hokejistům Čeljabinsku k výhře 4:3 nad Jaroslavlí. celý článek

Sedlák rozhodl v poslední minutě o výhře Čeljabinsku, gól dal i Hyka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2021 (17:49)     Sekcia sport

Český útočník Lukáš Sedlák rozhodl v poslední minutě utkání Kontinentální ligy o výhře hokejistů Čeljabinsku nad Nižním Novgorodem 3:2. Skóre zápasu otevřel po polovině první třetiny jeho spoluhráč a jediný produktivnější hokejista v kádru Traktoru v této sezoně Tomáš Hyka. Oba čeští reprezentanti si navíc navzájem připsali asistence.

Sedlák a Hyka se v KHL třemi body podíleli na výhře Čeljabinsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2021 (13:36)     Sekcia sport

Čeští útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka se oba třemi body podíleli v Kontinentální hokejové lize na vítězství Čeljabinsku 4:3 v prodloužení nad Magnitogorskem. Za poražený Metallurg skóroval Andrej Nestrašil.

Hyka i Sedlák si při výhře Čeljabinsku připsali gól a asistenci

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.10.2020 (16:08)     Sekcia sport

Čtyřmi body se podíleli čeští útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka na vítězství hokejistů Čeljabinsku v KHL nad Nižněkamskem. Oba si při výhře 6:3 připsali gól a asistenci, Hykův zásah z 27. minuty byl navíc vítěznou brankou. Roman Will zneškodnil 21 střel hostů a po minulé nule vychytal Traktoru druhou výhru za sebou.

Hyka přispěl čtyřmi body k výhře Čeljabinsku v Rize, trefil se i Sedlák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2021 (22:10)     Sekcia sport

Gólem a třemi asistencemi se útočník Tomáš Hyka podílel v Kontinentální hokejové lize na jasném vítězství Čeljabinsku na ledě Dinama Riga 3:1. Matěje Machovského v brance lotyšského týmu překonal i Lukáš Sedlák, který si připsal také jednu přihrávku.

Hyka se Sedlákem v KHL asistovali u vítězného gólu Čeljabinsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2020 (19:26)     Sekcia sport

Další české body v Kontinentální hokejové lize, Tomáš Hyka a Lukáš Sedlák se každý podíleli asistencí na výhře Čeljabinsku 4:2 nad Kunlunem.

Hyka rozhodl po Sedlákově přihrávce o výhře Čeljabinsku nad Kunlunem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2021 (18:31)     Sekcia sport

Tomáš Hyka skóroval v druhém utkání Kontinentální hokejové ligy za sebou, po přihrávce Lukáše Sedláka rozhodl o výhře Čeljabinsku nad Kunlunem 3:2 v prodloužení. Traktor se díky vítězství dotáhl v tabulce Východní konference na vedoucí Magnitogorsk, který doma podlehl 2:3 Spartaku Moskva.

Hyka rozhodl v KHL po Sedlákově přihrávce o výhře Čeljabinsku nad Kunlunem

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2021 (18:23)     Sekcia sport

Tomáš Hyka skóroval v druhém utkání Kontinentální hokejové ligy za sebou a po přihrávce Lukáše Sedláka rozhodl o výhře Čeljabinsku 3:2 v prodloužení nad Kunlunem. Traktor se díky vítězství dotáhl v tabulce Východní konference na vedoucí Magnitogorsk, který doma podlehl 2:3 Spartaku Moskva.

Sedlák rozhodl v poslední minutě o výhře Traktoru, gól dal i Hyka

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2021 (17:26)     Sekcia sport

Český útočník Lukáš Sedlák rozhodl v poslední minutě dnešního utkání Kontinentální ligy o výhře hokejistů Čeljabinsku nad Nižním Novgorodem 3:2. Skóre zápasu otevřel po polovině první třetiny jeho spoluhráč a jediný produktivnější hokejista v kádru Traktoru v této sezoně Tomáš Hyka, oba čeští reprezentanti si navíc navzájem připsali asistence.

Čeští tahouni Hyka, Sedlák a Will pomohli v KHL Čeljabinsku k obratu v Soči

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2021 (21:12)     Sekcia sport

Trojice tradičních českých opor pomohla hokejistům Čeljabinsku v KHL k obratu a výhře 4:2 v Soči. Tomáš Hyka vstřelil vítězný gól Traktoru, s kapitánským céčkem hrající Lukáš Sedlák asistoval u druhé branky a brankář Roman Will si připsal 19 zákroků.

Sedlákův gól pomohl hokejistům Čeljabinsku do čela KHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.10.2021 (16:52)     Sekcia sport

Hokejisté Čeljabinsku zvítězili v KHL poosmé za sebou a opět jim k tomu pomohli čeští útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka. Sedlák se na domácí výhře 5:3 nad Dynamem Moskva podílel gólem, Hyka asistencí. Roman Will si v brance Traktoru připsal 35 zákroků a Čeljabinsk se dostal do čela ligové tabulky.