ONLINE: Koudelka s Kožíškem skáčou na středním můstku, postoupí z prvního kola?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2022 (11:45)     Sekcia sport

Kvalifikace na středním můstku se českým mužům podařila. Do hlavního olympijského závodu postoupili jak Roman Koudelka, tak Čestmír Kožíšek. V prvním kole, které začíná ve 12 hodin, usilují o postup do elitní třicítky. Závod sledujeme v podrobné online reportáži. celý článek

SKOKY NA LYŽÍCH ONLINE: Koudelka s Kožíškem bojují o druhé kolo

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2022 (11:31)     Sekcia sport

Roman Koudelka a Čestmír Kožíšek prošli do dnešního závodu na středním můstku. Další český skokan na lyžích Filip Sakala vypadl. Kvalifikaci vyhrál Nor Marius Lindvik díky výkonu 100,5 metru. Nejdelší skok dlouhý 103 metrů předvedl jeho krajan Robert Johansson, ale díky výhodnějšímu větru zůstal o desetinu druhý. Závod začne ve 12:00 SEČ, online reportáž sledujte na Sport.cz.

Čeští skokani na MS na středním můstku do 2. kola nepostoupili, vede Kraft

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2023 (18:39)     Sekcia sport

Čeští skokani na mistrovství světa v Planici do druhého kola závodu na středním můstku nepostoupili. Roman Koudelka obsadil 46. místo, Radek Rýdl byl o dvě příčky horší.

Koudelka i Rýdl prošli na MS do závodu na středním můstku

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2023 (19:20)     Sekcia sport

Oba čeští skokani na lyžích Roman Koudelka i Radek Rýdl se na mistrovství světa v Planici kvalifikovali mezi padesátku účastníků sobotního závodu na středním můstku. Třiatřicetiletý Koudelka obsadil 41. místo výkonem 92 metrů, o dvanáct let mladší Rýdl skočil o metr méně a zařadil se na 47. pozici. Na startu bylo 62 skokanů.

Čeští skokani na MS na středním můstku do druhého kola nepostoupili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2023 (18:36)     Sekcia sport

Koudelka i Rýdl prošli na šampionátu v Planici do závodu na středním můstku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2023 (19:52)     Sekcia sport

Oba čeští skokani na lyžích Roman Koudelka i Radek Rýdl se na mistrovství světa v Planici kvalifikovali mezi padesátku účastníků sobotního závodu na středním můstku.

Kobajaši ovládl na OH závod na středním můstku, Koudelka byl osmnáctý

Japonec Rjoju Kobajaši je poprvé olympijským vítězem, na hrách v Pekingu vyhrál závod na středním můstku. Český skokan na lyžích Roman Koudelka neudržel jedenácté místo po prvním skoku a skončil osmnáctý. Čestmír Kožíšek obsadil 29. pozici.

Na středním můstku triumfoval Kobajaši, oba Češi si skočili i ve druhém kole

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.02.2022 (13:43)     Sekcia sport

Japonský skokan Rjoju Kobajaši je poprvé olympijským vítězem, v Pekingu vyhrál na středním můstku. Roman Koudelka skončil 18. a Čestmír Kožíšek 29.

SKOKY NA LYŽÍCH ONLINE: Koudelka útočí na elitní desítku, do druhého kola postoupil i Kožíšek

Skokan na lyžích Roman Koudelka je jedenáctý po první kole olympijského závodu na středním můstku a útočí na svůj nejlepší výsledek na hrách pod pěti kruhy. Do druhého kola prošel i Čestmír Kožíšek, který je třicátý. Vede japonský favorit Rjoju Kobajaši.

Koudelka ukončil sezonu Světového poháru skokanů 35. místem v Trondheimu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2024 (17:04)     Sekcia sport

Roman Koudelka na Světovém poháru v Trondheimu den po devátém místě na středním můstku nepostoupil na velkém můstku do druhého kola. Nejlepší český skokan na lyžích 35. místem končí sezonu v elitním seriálu, neboť ve zbývajících závodech na mamutích můstcích ve Vikersundu a Planici startovat nebude.

Z kvalifikace skokanů na středním můstku na ZOH postoupili Koudelka a Kožíšek

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2022 (08:37)     Sekcia sport

Z kvalifikace skokanů na středním můstku na zimních olympijských hrách v Pekingu postoupili z českých reprezentantů do nedělního závodu jen Roman Koudelka a Čestmír Kožíšek. Filip Sakala po skoku dlouhém jen 67,5 metru vypadl. Kvalifikaci vyhrál Nor Marius Lindvik díky výkonu 100,5 metru. Nejdelší skok dlouhý 103 metrů předvedl jeho krajan Robert Johansson, ale díky výhodnějšímu větru zůstal o desetinu druhý.

Koudelka postoupil do prvního závodu Turné čtyř můstků z dvacátého místa

ZOH ONLINE: Zaútočí Koudelka na medaile? Curleři na výhru nenavázali, Červenka kapitánem

Do prvního závodu Turné čtyř můstků se z Čechů probojoval jen Polášek

Skokan Koudelka zůstal na SP v Lillehammeru bez bodů, obsadil 35. místo

Skokan Koudelka zůstal v Lillehammeru bez bodů, obsadil 35. místo

Koudelka a Anežka Indráčková jsou mistry republiky ve skoku na lyžích

Chtěl jen přežít, a je mistrem republiky. Teď udělá Koudelka za sezonou tlustou čáru

ZOH ONLINE: Koudelka skončil osmnáctý. Curleři na výhru nenavázali, Červenka kapitánem