Trapas na úvod. Čeští hokejisté začali pod olympijskými kruhy nečekanou prohrou s ‚trpaslíkem‘

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     09.02.2022 (16:33)     Sekcia sport

Čeští hokejisté nezvládli vstup do olympijského turnaje. Ač Dány přestříleli 40 ku 17 a zejména v prvních deseti minutách soupeře drtili, na góly ve středu v Pekingu prohráli 1:2. Oba góly Dánů padly v první třetině po individuálních chybách obránce Jakuba Jeřábka. celý článek

Hokejisté vstoupili do olympijských her nečekanou prohrou s Dánskem 1:2

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.02.2022 (16:44)     Sekcia sport

Hrdinou utkání byl brankář Sebastian Dahm, který si připsal 39 úspěšných zákroků.

Češi začali Evropskou ligu prohrou

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2021 (17:02)     Sekcia sport

Čeští volejbalisté vstoupili do Evropské ligy porážkou. Výběr trenéra Jiřího Nováka nestačil na úvod prvního turnaje skupiny C v Minsku na Turecko a vítězům soutěže z roku 2019 podlehl 1:3 po setech 19:25, 25:22, 21:25 a 21:25. V sobotu se volejbalisté utkají s domácím Běloruskem a v neděli s Portugalskem.

Florbaloví junioři začali v Brně mistrovství světa prohrou s Finskem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.08.2021 (20:51)     Sekcia sport

Pokus o obhajobu zlata zahájili čeští florbaloví junioři porážkou, na úvod domácího mistrovství světa v Brně podlehli Finsku 4:6. Čeští mladíci sice čtyřikrát vedli, ale Seveřané výsledek otočili třemi góly mezi 54. a 57. minutou. Další zápas čeká svěřence trenéra Jaroslava Berky ve čtvrtek od 18:30 proti Slovensku.

Překvapení na úvod. Hokejisté Švýcarska porazili na Švédských hrách Finsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2022 (20:22)     Sekcia sport

Hokejisté Švýcarska porazili na úvod Švédských her v Tampere Finsko 3:2. Na výhře nad olympijskými vítězi z Pekingu se dvěma góly podílel útočník Damien Riat. Finové se v zápase turnaje Euro Hockey Tour střelecky prosadili až ve třetí třetině, kdy dokázali dvakrát snížit náskok soupeře, vyrovnat ale nedokázali.

Čeští florbalisté vstoupili do EFT v Plzni prohrou

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2021 (21:17)     Sekcia sport

Čeští florbalisté na úvod domácího turnaje Euro Floorball Tour v Plzni podlehli Švýcarsku 2:4. Svěřenci trenéra Petriho Kettunena ztratili zápas ve...

Šestice českých tenistů pod olympijskými kruhy. Navážou na tři bronzy z Ria?

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.07.2021 (13:07)     Sekcia sport

Tenis v Česku tradičně patří mezi nejsledovanější olympijské disciplíny a letošní olympiáda v Tokiu není výjimkou. Česká jména na startovní listině turnaje pod pěti kruhy slibují skvělou podívanou a hlavně - boj o medaile. Tenisový turnaj začíná 24. července a končí 1. srpna.

Překvapení na úvod Švédských her! Švýcaři porazili olympijské vítěze

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2022 (19:50)     Sekcia sport

Studená sprcha na úvod. Češi prohráli s Ruskem gólem 19 sekund před koncem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.05.2021 (17:27)     Sekcia sport

Čeští hokejisté začali světový šampionát v Rize porážkou s Ruskem 3:4. Zápas rozhodl gól pouhých 19 vteřin před koncem duelu.

Čeští futsalisté zahájili elitní fázi kvalifikace MS prohrou se Španělskem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2023 (21:19)     Sekcia sport

Čeští futsalisté na úvod elitní fáze kvalifikace o postup na mistrovství světa 2024 podlehli v Praze favorizovanému Španělsku 0:3. Svěřenci trenéra Tomáše Neumanna prohráli i patnácté vzájemné utkání při celkovém skóre 11:68.

Čeští florbalisté vstoupili do EFT v Plzni prohrou se Švýcarskem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2021 (21:16)     Sekcia sport

Čeští florbalisté na úvod domácího turnaje Euro Floorball Tour v Plzni podlehli Švýcarsku 2:4. Svěřenci trenéra Petriho Kettunena ztratili zápas ve druhé třetině, v které soupeř otočil třemi góly stav na 1:3. V sobotu se Češi utkají od 18:30 se Švédskem.

Čeští volejbalisté postupují přes olympijské vítěze do čtvrtfinále ME

Čeští hokejisté porazili Finy 2:1 a zůstávají v sezoně stoprocentní

ONLINE: Poslední test před Pekingem. Uspějí čeští hokejisté proti Švédům?

Čeští hokejisté podlehli na úvod olympijské sezony Švédům 1:4

Hokejisté zkusí ukončit čekání na výhru proti Švédsku

Obrovské drama pro Finy! Národní tým podlehl v prvním zápase Českých her po nájezdech

Nepovedlo se nám zklidnit, shodují se hokejisté po výprasku

Čeští hokejisté začali na MS proti USA fantasticky. Favoritovi ale nakonec podlehli

Povinná výhra versus boj o záchranu. V historii MS Česko vyzve Slovinsko popáté

MS V HOKEJI: Češi na úvod vyhráli derby se Slováky. Obhájci titulu začali porážkou

"Je to jako povolit doping." Ze vzpěrače je vzpěračka, olympiáda čelí protestům

MS V HOKEJI: Češi na úvod vyhráli, obhájci titulu začali porážkou. Kanada se rozjela

Startuje hokejové MS, Češi se na úvod domácího šampionátu utkají s Finskem

Krutý výprask hned na úvod. Mladí Češi vedli, pak je švédská smršť smetla sedmi góly

MS V HOKEJI: Češi na úvod vyhráli, obhájci titulu začali porážkou. Kanada bleskově udeřila

MS V HOKEJI: Přestřelka na úvod! Češi otáčí skóre. Obhájci titulu začali porážkou

Basketbalisté variantu s přípravnými duely škrtli a budou trénovat

Olympijské zlato ve skeetu slaví Američané Hancock a Englishová

Mladí čeští beachvolejbalisté na úvod ME podlehli Italům

VOLEJBAL ONLINE: Češi se pokusí o senzaci. V cestě stojí olympijští vítězové z Tokia

Perušič a Schweiner bitvu o titul s olympijskými vítězi těsně prohráli

ONLINE: Pokus o zázrak. Volejbalisté hrají o čtvrtfinále ME proti Francii

FOTBAL ONLINE: Čeští mladíci bojují na ME s favoritem, začali odvážně

Jsme rádi, že nejsme za podivíny a vyvrhele. Pnutí mezi námi není, uklidňují Paulovi

VOLEJBAL ONLINE: Češi se pokoušejí o senzaci. Proti olympijským vítězům z Tokia vyhráli první set

ONLINE: Švédsko - Česko 0:2. Povedený úvod, po Lencovi se trefuje i Tomášek

FOTBAL ONLINE: Čeští mladíci začali s favoritem odvážně, ale prohrávají

Hokejisté zdolali na úvod MS Finy 1:0 po nájezdech, rozhodl Kaše

Jihlavští hokejisté začali do finále první ligy výhrou ve Vsetíně

Čeští lyžaři vypadli na úvod odložené týmové soutěže na OH s Francií, zlato berou Rakušané

HOKEJ ONLINE: Čeští hokejisté bojují na úvod MS proti Velké Británii, v brance je Dostál