Bulíř srazil Zlín hattrickem za osm minut: Změnil jsem mentalitu a snažím se dát gól z každé pozice

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2022 (21:42)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína přijeli do Plzně bojovat o všechno a snížit ztrátu na Kladno v boji o záchranu v Tipsport extralize. To se jim však nepovedlo. Západočechy v dohrávce 43. kola dovedl k jednoznačnému vítězství 4:0 útočník Michal Bulíř. Ten nasázel hattrick ve druhé třetině za osm minut a čtyři sekundy. celý článek

Změnil jsem myšlení. Chci střílet a dávat góly, hlásí plzeňský Bulíř

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.02.2022 (07:58)     Sekcia sport

Na čistý hattrick potřeboval pouhých osm minut a čtyři vteřiny ve druhé třetině. Útočník Michal Bulíř třemi góly pomohl hokejové Plzni k výhře nad Zlínem 4:0 v dohrávce 43. kola extraligy. Na kontě už má šestadvacet tref, stejný počet asistencí a znovu je na čele produktivity celé soutěže.

Plzeň díky hattricku Bulíře a čistému kontu Pavláta zdolala poslední Zlín

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2022 (20:06)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v dohrávce 43. kola extraligy Zlín 4:0 a připsali si čtvrtou tříbodovou výhru v řadě. Po bezbrankové úvodní třetině domácí o výhře rozhodli čtyřmi brankami v prostřední dvacetiminutovce, kdy skórovali třikrát během početní výhody. Čistým hattrickem během 8 minut a 4 vteřin se blýskl Michal Bulíř, druhou nulu v řadě vychytal Dominik Pavlát. Bezgóloví hosté ztrácejí na čtrnácté Kladno 14 bodů a opět se tak přiblížili sestupu z nejvyšší soutěže.

Rozčarovaný Bulíř: Už jsem slyšel nad arénou vrtulník pro Stránského a v dalším střídání hrál. Zvláštní

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2021 (20:54)     Sekcia sport

Pouze jedenkrát dokázali ve druhém utkání série překonat třineckou defenzivu nájezdníci z Liberce. Michal Bulíř prvním finálovým gólem v přesilové hře ale jen mírnil druhou porážku s Třincem. „Nemáme hlavy dole. Dvakrát vyhráli doma oni, teď můžeme doma vyhrát obě utkání my," říká Bulíř.

Titul? Jsme na dobré cestě, cení si Priske. Ukázali jsme hlad a dobrou mentalitu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (21:44)     Sekcia sport

Vyhoupnout se do čela tabulky ještě po kompletním 23. ligovém kole nemohli. Svůj díl nicméně během soboty superšlágrů splnili. Fotbalisté pražské Sparty zvítězili v Ostravě 3:0 a tři hodiny první byli. Po výhře Slavie nad Plzní jsou druzí o dva body za sešívanými a dva body před třetí Viktorií. „Ukázali jsme hlad a mentalitu, kterou po hráčích chceme. Po celých 90 minut. Jsem pyšný na náš progres,“ těší trenéra Briana Priskeho.

Bulíř překonal Nedvědův rekord. Dlouho jsem gól nedal, skoro jsem zapomněl, přiznal

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (19:52)     Sekcia sport

Proti Vítkovicím Michal Bulíř předstihl klubovou legendu Petra Nedvěda v počtu nastřílených gólů za Bílé Tygry, rekordní zápas však útočníkovi Liberce pokazila prohra 2:3 po samostatných nájezdech. „Vážím si toho, ale týmový neúspěch je kaňkou. Mrzí mě to,“ řekl.

Padákem ke gólovému návratu. Čekal jsem to těžší, přiznal Bulíř

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2023 (11:04)     Sekcia sport

Téměř celý listopad kvůli trestu v kombinaci s reprezentační pauzou jen trénoval, až proti Vítkovicím mohl liberecký Michal Bulíř znovu naskočit do zápasu. A gólem se podílel na těsné výhře 2:1. „Čekal jsem to těžší, přeci jen pauza byla dlouhá,“ poznamenal 32letý útočník.

Trošku ronaldovka, smál se Ferenc po vítězné trefě. A Zlín už dotahuje Kladno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.01.2022 (09:53)     Sekcia sport

Zrovna čelili tlaku Kladna a vypadalo to, že budou mít co dělat, aby zápas dovedli aspoň do prodloužení. V tom ale přišla nenápadná střela obránce Jakuba Ference, která prošla nad ramenem gólmana Bowa a radikálně změnila dění na ledě. Gól na 2:1 necelých pět minut minut před třetí sirénou srazil Rytíře do kolen, Zlín pak přidal ještě jednu trefu a dovedl zápas k výhře 3:1. A z posledního místa ztrácí na soka v boji o záchranu extraligy už jen tři body.

Zlín - Slovácko 1:0, derby pro domácí díky chybě střídajícího brankáře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2022 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka prohráli i svůj druhý zápas v jarní části a klesli na pátou příčku. Derby ve Zlíně směřovalo k bezbrankové remíze, když osm minut před koncem si hostující brankář Fryšták srazil za tyč zpětnou hlavičku Cedidly z nulového úhlu. Zlín tak získal důležité body k boji o záchranu.

Bulíř stopl trápení, pomohla i meditace. Myslel jsem na hezké věci, přiznal

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2023 (11:19)     Sekcia sport

Až v sedmém zápase se liberecký snajpr Michal Bulíř dočkal prvního gólu v této sezoně. 32letý útočník se poprvé trefil proti Pardubicím. Po individuální akci zvýšil na 2:0. „Doufám, že se to teď odšpuntuje,“ věří. Bílí Tygři nakonec porazili Dynamo 4:3 po samostatných nájezdech.

Kindl táhne Zlín: Více než gól mě potěší nahrávka před prázdnou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2023 (11:25)     Sekcia sport

Z patnácti branek, které hokejisté PSG Zlín zaznamenali v letošním play off Chance ligy, se asistencí podílel na bezmála polovině z nich. Na sedmi. „Vím, že jsem pár gólových nahrávek měl. Čeká se to ode mě, snažím se hru tvořit. Více mě potěší nahrávka před prázdnou bránu než gól, ale byl bych rád, kdybych také nějaký dal. Musím rozeznat, kdy nahrát a kdy vystřelit. S tím mám trošku problém,“ přiznává Denis Kindl.

Teplice - Zlín 4:1, zachránili se oba, Řezníček se blýskl hattrickem

Plzeňští hokejisté se chystají na Šumavě, dorazil i Bulíř

24. kolo ELH: Plzeň přestřílela Zlín 7:5

Krejčí si hattrickem splnil sen. Hložka prosil o přenechání penalty, na Dočkala čekal

Nic pozitivního, hodnotí blamáž v Albánii Poborský. Co pozice Šilhavého?

Plzeň v divoké přestřelce udolala Zlín, hattrickem se blýskl Přikryl. Třinec přehrál Litvínov

Spartě se finále vzdaluje. Liberec vyhrál v Praze i druhý zápas, zářil střelec Bulíř

NAD(H)LEDEM: Trpěl jsem, hokejová tragédie byla blízko. Proč nás přehrává Slovinsko?

Čekal jsem, že Kuchta přidá další gól, řekl Hložek. Víc než půli hrát nemohl

Neumím někoho odmítat. Po Riu jsem si musel změnit telefonní číslo, říká Krpálek

Boleslavští florbalisté porazili Vítkovice, hattrickem je srazil bývalý spoluhráč

Pardubice přehrály i díky Musilovu hattricku poslední Zlín

Ukazuje se, jak moc jsou přesilovky důležité, upozornil plzeňský Bulíř

Nový liberecký kapitán Bulíř: S Frolíkem a Birnerem bychom si mohli rozumět

Hradec Králové i díky Růžičkovu hattricku porazil Zlín 5:2

FOTBAL ONLINE: Květ hattrickem srazil Slovácko! Baník venku znovu remizoval, chystá se Slavia

Na střelnici je to mentální hra, říká Matt Emmons. Jaké fígle používá u biatlonistů

Bulíř proti Liberci nebodoval. Hodně emotivní návrat, připustil

Pukem do hlavy, bruslí do achillovky. Liberec ztratil dva centry během pár minut