Cyklista Jan Hirt vyhrál předposlední pátou etapu závodu Kolem Ománu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2022 (12:01)     Sekcia sport

Cyklista Jan Hirt vyhrál předposlední pátou etapu závodu Kolem Ománu a dostal se do čela průběžného pořadí. Před druhým Italem Masnadou vede o minutu. celý článek

Hirt vyhrál v Ománu předposlední etapu a v čele má minutový náskok

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.02.2022 (11:58)     Sekcia sport

Hirt exceloval v Ománu. Vyhrál pátou etapu a celkově vede o minutu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2022 (12:39)     Sekcia sport

Už ve třetí etapě závodu Kolem Ománu útočil na vítězství, tehdy však Jan Hirt skončil druhý. O dva dny později český cyklista po úniku etapový triumf vybojoval a poskočil i do čela průběžného pořadí. Před závěrečným dílem má jezdec belgického týmu Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux na druhého Fausta Masnadu více než nadějný minutový náskok.

Cyklista Hirt skončil druhý v závodu Kolem Ománu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2024 (11:16)     Sekcia sport

Český cyklista Jan Hirt skončil druhý v závodu Kolem Ománu, který předloni vyhrál. V poslední etapě dojel druhý za Britem Adamem Yatesem, jenž zvítězil i celkově.

Hirt začal v Ománu s obhajobou vítězství, první etapu vyhrál Merlier

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2023 (14:18)     Sekcia sport

Cyklista Jan Hirt zahájil obhajobu prvenství v závodě Kolem Ománu 67. místem v úvodní etapě. Cílem projel po 147 kilometrech ve stejném čase jako vítězný Belgičan Tim Merlier, který byl nejrychlejší v hromadném finiši.

Hirt den po triumfu v královské etapě vyhrál celkově závod Kolem Ománu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.02.2022 (12:41)     Sekcia sport

Maskat - Cyklista Jan Hirt uhájil v poslední šesté etapě vedení v závodu Kolem Ománu a po více než pěti letech slaví druhý celkový triumf v kariéře. Díky úniku v pondělní královské...

Pátou etapu cyklistického závodu Kolem Ománu ovládl Vansevenant

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2023 (11:08)     Sekcia sport

Cyklistický etapový závod Kolem Ománu - 5. etapa (152,2 km): 1. Vansevenant (Belg.) 3:53:51, 2. Jorgenson (USA) stejný čas, 3. Bouchard (Fr.) -12, 4. Taaramäe (Est.) -22, 5. Van Gils (Belg.), 6. Ulissi (It.) oba -37, ...15. Hirt -1:41, 92. Černý (oba ČR) -9:13.

Obhájce vítězství Hirt skončil na cyklistickém závodě Kolem Ománu čtrnáctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2023 (11:27)     Sekcia sport

Český cyklista Jan Hirt obsadil při obhajobě loňského vítězství na závodu Kolem Ománu čtrnáctou pozici. Závod těsně vyhrál Američan Matteo Jorgenson před Hirtovým kolegou z týmu Soudal-Quick Step Maurim Vansevenantem.

Hirt klesl v závodu Kolem Ománu na třetí místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (14:45)     Sekcia sport

Cyklista Jan Hirt klesl v průběžném pořadí závodu Kolem Ománu z druhého místa na třetí. Ve čtvrté etapě dojel sedmý ve skupince, která dorazila do cíle se ztrátou minuty a sedmi sekund na vítězného Itala Fausta Masnadu.

Obhájce Hirt byl na cyklistickém závodu Kolem Ománu patnáctý v horské etapě

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2023 (13:19)     Sekcia sport

Český cyklista Jan Hirt obsadil 15. místo ve 3. etapě závodu Kolem Ománu, na němž obhajuje loňské vítězství. Člen týmu Soudal-Quick Step se v závěru dosud nejtěžší etapy neudržel v čelní skupině a dojel do cíle s odstupem 19 sekund.

Hirt červený dres nepustil a slaví celkový triumf v závodu Kolem Ománu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2022 (12:55)     Sekcia sport

Na jeden z největších úspěchů kariéry dosáhl Jan Hirt. Český cyklista v závěrečné šesté etapě závodu Kolem Ománu udržel minutové vedení a po více než pěti letech přidal druhý celkový triumf v kariéře.