Euforie PSG v poslední minutě nastavení. Mbappé srazil Real vítěznou trefou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.02.2022 (23:01)     Sekcia sport

Lionel Messi nedal v úvodním osmifinále Ligy mistrů penaltu proti Realu Madrid, fotbalisté PSG přesto vyhráli 1:0. celý článek

Mbappé rozhodl z penalty v nastavení o výhře PSG nad Štrasburkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (17:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain v prvním ligovém utkání po mistrovství světa udolali doma 2:1 Štrasburk. Obhájci titulu přitom hráli od 63. minuty v oslabení bez vyloučeného Neymara, v páté minutě nastavení ale rozhodl z penalty Kylian Mbappé.

Zklamání pro oba. Gól v nastavení srazil šance Liberce na Evropu, Brno blízko sestupu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.05.2021 (22:02)     Sekcia sport

V 77. minutě Slovan přece jen poslal do vedení střídající Jhon Mosquera, ale ve třetí minutě nastavení srovnal Antonín Růsek.

Kylian Mbappé rozhodl penaltou v páté minutě nastavení o upocené výhře PSG. Neymar byl vyloučen

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     29.12.2022 (10:43)     Sekcia sport

PSG je znovu jasným adeptem na titul, ale zápasy jako ty včerejší by mohly Pařížany mrzet. Štrasburk byl v posledních sezónách nepříjemným soupeřem ale letos se týmu opravdu nedaří. I přesto ale dokázal s PSG v Parku princů držet remízový stav až do páté minuty nastavení, kdy udeřil z penalty Kylian Mbappé, který trefil vydřenou výhru. Zaujalo i vyloučení Neymara.

Chtěl do Realu, teď mu uškodil. Mbappé rozsekl zápas, ale budoucnost ještě ne

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.02.2022 (06:51)     Sekcia sport

Na tu akci by se dalo dívat znovu a znovu. Kylian Mbappé vzal v poslední nastavené minutě balon na levém křídle, v mžiku oka se objevil za dvěma obránci a perfektně umístěnou střelou potopil klub, který o něj tak dlouho usiluje. Paris St. Germain díky jeho dravému průniku v úvodním osmifinále Ligy mistrů porazil Real Madrid 1:0.

Turín v nastavení otočil dohrávku italské ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.03.2021 (17:07)     Sekcia sport

Fotbalisté FC Turín otočili v závěrečné čtvrthodině zápas se Sassuolem a po výhře 3:2, o níž rozhodl ve druhé minutě nastavení svou druhou trefou...

Real Madrid vyřadil Al-Ahlí a zahraje si o pátý triumf na fotbalovém MS klubů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.02.2023 (22:14)     Sekcia sport

Rabat - Fotbalisté Realu Madrid porazili 4:1 egyptský tým Al-Ahlí a postoupili do finále mistrovství světa klubů. Utkání v Rabatu rozhodl vítěznou trefou ve 46. minutě záložník Federico...

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté znovu zakopli v Ostravě. Přitom ve čtvrté minutě nastavení dali gól na 2:1, ale nebyl vítězný. Domácí z poslední akce vytěžili roh a z něj vyrovnal kapitán Stronati. V sedmé minutě nastavení. Slavia má na Plzeň už jen šestibodový náskok.

Mbappé sestřelil hattrickem Remeš

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2023 (19:05)     Sekcia sport

Kylian Mbappé ve 12. kole francouzské fotbalové ligy hattrickem na hřišti Remeše zařídil výhru Paris Saint Germain 3:0 a v lize dal už 13 branek. Pařížané se posunuli do čela tabulky od bod před druhé Nice. Mbappé se postupně trefil ve 3., 59. a 82. minutě. Domácí sice v osmé minutě srovnali, Itův gól však videorozhodčí odvolal pro ofsajd.

Mbappé nejprve námluvy s Bílým baletem popřel, pak ho v nastaveném čase dokonce porazil

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2022 (08:20)     Sekcia sport

Pikantní, že Bílý balet srazil do kolen mladík, který se má v létě stát jeho novou hvězdou. Kylian Mbappé, samozřejmě. Pár desítek vteřin před koncem čtyřminutového nastavení přece jen vstřelil gól, jímž zúročil vytrvalou převahu Paris SG v prvním osmifinálovém duelu Ligy mistrů s madridským Realem. Chladnokrevně a geniálně zároveň.

Fotbalisté PSG opět rozhodli o výhře v nastavení, uspěl také Lyon

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.09.2021 (23:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris Saint-Germain v 7. kole francouzské ligy porazili poslední Mety 2:1. O výhře suverénního lídra tabulky rozhodl v páté minutě nastavení svou druhou trefou v zápase Ašraf Hakimí. Lyon, soupeř pražské Sparty ve skupině Evropské ligy, otočil zásluhou letních posil duel s Troyes a zvítězil 3:1.

Real Madrid chystá poslední nabídku pro Mbappého

Mbappé rozhodl v poslední minutě o výhře PSG

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Real Madrid zdolal Al-Ahlí a zahraje si o pátý triumf na MS klubů

Mbappé je pro Real výhodnější než Neymar, myslí si bývalá hvězda

Ronald Araújo hlásí zranění

Icardi rozhodl v nastavení o výhře PSG nad St. Etienne

Mbappé prý není v PSG spokojen a chce odejít. Zamíří do Realu?

Real Madrid v nastavení otočil utkání s poslední Almeríí, jak odpoví Girona?

Gündoganova penalta v nastavení zařídila Barceloně výhru s Las Palmas

Mladík Balogun nadále ničí Ligue 1. Hattrickem sestřelil Lorient a má už více gólů než Mbappé

Francouzi nepřipustili komplikace. Mbappé v hlavní roli

Realu Madrid hrozí odečet bodů, pokud se potvrdí, že jejich střídání v utkání proti Getafe bylo proti pravidlům

SESTŘIH: Mistři světa nepřipustili komplikace. Mbappé v hlavní roli

Ani Real, ani nikdo jiný. Mbappé prý zůstane v PSG

Co může Real Madrid Mbappému nabídnout?

Mbappe chce mít kolem sebe vítězný projekt, naráží tím na Real Madrid

Španěly spasil gól v šesté minutě nastavení, šlágr Ligy národů s Německem skončil 1:1