Rada: Rozhodčí se sedm minut šťourá u videa v uchu, i hokej se hraje kratší dobu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.03.2022 (06:38)     Sekcia sport

Trenér jabloneckých fotbalistů Petr Rada po prohře 3:4 po prodloužení v semifinále domácího poháru na Spartě opět zkritizoval projekt videorozhodčího. celý článek

Rada: Gól na 3:3? Roh neměl být, smutné. Sudí si mohli dát u videa mariáš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2022 (22:28)     Sekcia sport

Na tiskovce Petr Rada perlil. Smál se i kroutil hlavou. Příklad první: „Šťourat se v uchu sedm minut, jestli mi nezalehl bubínek, to mi přijde fascinující. Tohle může sudí rozhodnout během minuty.“ A druhý: „Roh to nebyl, zasáhla vyšší moc.“ Jablonecký kouč hodnotil semifinálové vyřazení od fotbalistů Sparty (3:4).

Bundesliga je připravena, ale co rozhodčí? S nimi může být potíž

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2020 (11:02)     Sekcia sport

Sedm dnů bez rodin, sedm dnů na "soustředění". Před startem fotbalové bundesligy mužstva čeká přísný režim, nejpozději v pátek musí do karantény. Ale co rozhodčí? "Ještě žádný z nich nebyl testován. Jsou rozhodčí na start připraveni?" ptají se německá média.

Manuál pro rozhodčí: méně rukou i videa. Ať je hlavní zase pánem situace

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.07.2021 (10:29)     Sekcia sport

Klidně se může stát, že hlavnímu sudímu vyčte chybu, ale videorozhodčího ze stejného utkání pochválí, že ji neopravil. Nerozumíte? Nová komise rozhodčích v čele s Radkem Příhodou by ráda vrátila VAR k jeho původnímu úkolu: „Chceme, aby podobně jako na Euru měl největší zodpovědnost hlavní rozhodčí. Video ať je pomocníkem a vstupuje pouze v krajních případech.“

Rada chystá návrat do královéhradecké sestavy, už zase hraje

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.02.2021 (14:13)     Sekcia sport

V prvních sedmi zápasech druholigového podzimu chyběl v sestavě královéhradeckých fotbalistů jen pár minut. Jenomže pak se z ní záložník Jakub Rada vytratil a své místo tvůrce hry musel přenechat jiným.

Letos jsem si užíval hokej, co nepamatuju, říká Mrázek po návratu do nároďáku

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2024 (09:18)     Sekcia sport

Sedm let chyběl v národním týmu, jeho kariéra mezitím v NHL prošla pády i vzestupy. Teď Petr Mrázek své hokejové „vzkříšení“ korunuje účastí na světovém šampionátu v Praze, protože patří mezi českou trojici vyvolených brankářů (vedle něj Lukáš Dostál a Karel Vejmelka). „V sezoně jsem si užíval hokej, co nepamatuji za hodně dlouhou dobu,“ říká Mrázek. Mimochodem základní části NHL odchytal ze všech českých gólmanů největší porci minut, v porovnání s Dostálem i Vejmelkou měl i lepší statistická čísla.

Je pro mě záhadou, že to trvá pět minut, vadí Klusáčkovi na VAR

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.01.2021 (20:39)     Sekcia sport

V dohrávce 14. kola Fortuna ligy mezi Bohemians a Opavou padl jediný gól, který ovšem po zásahu od videa rozhodčí odvolali. „Pro nás je to z lavičky složité. Úhel je takový, že to moc nevidíme,“ uvedl kouč pražských fotbalistů Luděk Klusáček.

Italský tenisový rozhodčí dostal distanc za korupci na sedm a půl let

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2022 (21:59)     Sekcia sport

Italský tenisový rozhodčí Lorenzo Chiurazzi dostal distanc na sedm let a šest měsíců za manipulaci s výsledky. Jednotka pro bezúhonnost tenisu mu navíc uložila pokutu 50.000 dolarů (1,2 milionu korun), z nichž 35.000 dolarů je podmíněných.

Rozhodčí řekli, že na mě fauly pískat nebudou, stěžovala si slovinská hvězda

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.09.2023 (21:06)     Sekcia sport

Častým naříkáním na nepřízeň rozhodčích je už celosvětově známý. Jak sudí v nejlepší lize světa, americké NBA, tak rozhodčí, kteří řídí evropské a světové šampionáty, mají jasno. Slovinská superhvězda Luka Dončič je basketbalovým géniem, ale časté filmování ničí jeho pověst. „Jeden z rozhodčích mému spoluhráči řekl, že fauly na mě pískat nebudou,“ uvedl Dončič po čtvrtfinálové porážce 89:100 s Kanadou. Sám byl sedm minut před koncem zápasu vyloučen.

Španělé po remíze láteřili, že se kvalifikace hraje bez videa

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2021 (11:27)     Sekcia sport

Španělští fotbalisté si po čtvrteční remíze 1:1 s Řeckem stěžovali na to, že se zápasy kvalifikace mistrovství světa hrají bez videorozhodčího (VAR). Domácí hráči po utkání v Granadě tvrdili, že po zhlédnutí záznamu by rozhodčí Marco Guida určitě odvolal pokutový kop, z kterého kapitán hostů Anastasios Bakasetas v 57. minutě vyrovnal.

Rozhodčí v Egyptě neuznal gól na základě videa z mobilu, dostal trest

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2023 (12:52)     Sekcia sport

Egyptská fotbalová asociace potrestala rozhodčího Muhamada Farúka za to, že během utkání druhé ligy mezi týmy Suez a Al-Nasr neuznal gól na základě zhlédnutí videa na mobilním telefonu jednoho z diváků. Informovala o tom agentura Reuters.

Tresty pro sudí z Edenu: Černý si nezapíská do října, muž od videa znovu až na jaře

Žlutý sen se opět tříští. Bude Roglič na Tour superdomestikem Vingegaarda?

VAR ve varu. Jak Teplice po zásahu videa čelily dvěma penaltám za sebou

Fotbal znovu bez videa? UEFA by mohla ze hry vyřadit VAR

Brutálních sedm minut a Olomouc byla bez bodu. Dvě fatální chyby, litoval kouč

Příbram - Bohemians 1:4, po půli kanonáda, hosté dali tři góly za sedm minut

VIDEA ROKU: Vítězné tenistky, močení cyklistů i oslavenec Jágr

V Kataru není nic nemožné, hraje se tady i hokej! Jakou úroveň má soutěž v pouštní zemi?

Dvanáct karet za zápas? S takový rozhodčím bych utekl ze hřiště, rozčílil se Rada

Šéf LFA: Rozhodčí s civilním zaměstnáním jsou přežitek. Potřebujeme systémovou změnu

Hokej se radikálně proměnil, teď směřuje k florbalu, mrzí bývalého hráče NHL

HOKEJ ONLINE: Sparta hostí ve šlágru Litvínov, mistr hraje na Kladně

Rus provokoval tak dlouho, až se mu to vymstilo. Pešán smekal, jak Češi zareagovali

Hokej bez diváků ne, ozývá se z klubů. Start extraligy se může posunout

Moc jsem si to užil. Sparťan Krejčí o penaltě i oslavách výhra nad Plzní

Fotbaloví rozhodčí budou muset vysvětlovat verdikty VAR divákům

VIDEA ROKU: Djokovič napálil rozhodčí, tenisová kráska i skvělá Kvitová

HOKEJ ONLINE: Vedoucí Sparta hraje s Karlovými Vary, chystá se ocelářské derby

Marcinko po obratu Komety: Doma jsme si vykopali jámu, teď z ní šplháme

HOKEJ ONLINE: Přestřelku ovládla Sparta! Oceláři válcují Vary, Kometa rázem prohrává

HOKEJ ONLINE: Plzeň kráčí k další výhře, Kometa padla! Přestřelku ovládla Sparta

HOKEJ ONLINE: Mistr hraje s Litvínovem, do akce jde poprvé Sparta. Zabere Kladno?

HOKEJ ONLINE: Přestřelka ve Zlíně pokračuje! Rozjetá Sparta dotahuje

HOKEJ ONLINE: Rozjetá Sparta dostala ve Zlíně další ránu!

HOKEJ ONLINE: Lídr z Plzně zvyšuje náskok, Kometa padla! Přestřelku ovládla Sparta

Hokej se změnil v jatka. Píše o nich i Wikipedie, extraliga se styděla

HOKEJ ONLINE: Přestřelka ve Zlíně pokračuje! Rozjetá Sparta poprvé vede

HOKEJ ONLINE: Zlín hostí rozjetou Spartu, za Machovským zazvonila tyč

To stojí za to vidět. Přídavek trvající přes 40 minut se měnil ve fotbalové peklo

Musíme poděkovat Filipovi, ocenil Svědík Nguyena. Vítězný gól neviděl

HOKEJ ONLINE: Kometa rázem prohrává, lídr z Plzně už vede! Přestřelku ovládla Sparta

Rada o Spartě: Lischka hraje na hraně rizika, Trávník s Hanouskem asi neustáli tlak