Kubíčková splnila na halovém šampionátu limit pro MS v běhu na 60 metrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2022 (18:34)     Sekcia sport

Osmnáctiletá Eva Kubíčková na halovém mistrovství republiky vyhrála šedesátku v novém juniorském rekordu 7,30 sekundy. Přesně tím splnila limit pro účast na halovém mistrovství světa v Bělehradě. Mužský sprint na šampionátu v Ostravě ovládl domácí Zdeněk Stromšík. celý článek

Osmnáctiletá Kubíčková vyhrála šedesátku a splnila limit na HMS, mužský sprint ovládl Stromšík

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (18:24)     Sekcia sport

Osmnáctiletá Kubíčková vyhrála na HMČR šedesátku a splnila limit na HMS

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.03.2022 (18:13)     Sekcia sport

Ostrava - Osmnáctiletá Eva Kubíčková na halovém mistrovství republiky vyhrála šedesátku v novém juniorském rekordu 7,30 sekundy. Přesně tím splnila limit pro účast na halovém mistrovství...

Kubíčková vyhrála 60 metrů v novém juniorském rekordu 7,30 s

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (17:56)     Sekcia sport

Osmnáctiletá Eva Kubíčková na halovém mistrovství ČR vyhrála běh na 60 metrů v novém juniorském rekordu 7,30 sekundy a splnila limit na halové MS.

Čtvrtkař Maslák byl třetí v Karlsruhe a má limit na ME

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2021 (21:50)     Sekcia sport

Čtvrtkař Pavel Maslák obsadil třetí místo na atletickém mítinku World Indoor Tour v německém Karlsruhe. Trojnásobný halový mistr světa zvítězil v druhém běhu na 400 metrů časem 46,99 sekundy a splnil limit pro účast na halovém evropském šampionátu v Toruni. V prvním běhu byli rychlejší Němec Marvin Schlegel v osobním rekordu 46,61 a Španěl Óscar Husillos za 46,68.

Čtvrtkař Maslák byl třetí v Karlsruhe a má limit na evropský šampionát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2021 (22:36)     Sekcia sport

Sasínek ve Stromovce zaběhl limit na ME i na osmistovce

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2021 (21:06)     Sekcia sport

Filip Sasínek zvítězil ve třetím kole Halové atletické ligy v pražské Stromovce v běhu na 800 metrů časem 1:47,88, kterým splnil limit pro účast na halovém mistrovství Evropy. V Toruni však hodlá bronzový medailista z roku 2017 startovat na trati 1500 metrů, na které se kvalifikoval na šampionát už dříve.

Kubíčková na MSJ prošla mezi sprinterskou elitu - ale ve finále byla poslední

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2021 (19:14)     Sekcia sport

Sprinterka Eva Kubíčková obsadila na juniorském mistrovství světa v atletice ve finále běhu na 100 metrů osmé - tedy poslední - místo v čase 11,76 sekundy. Druhá česká finalistka v Nairobi Petra Sičaková skončila v soutěži oštěpařek jedenáctá za 48,60 metru.

Nedokážu tomu uvěřit, přiznala Kubíčková po rekordu a splněném limitu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2022 (18:40)     Sekcia sport

Osmnáctiletá sprinterka Atletického klubu Olomouc Eva Kubíčková ovládla sprint na 60 metrů na halovém mistrovství republiky v Ostravě. Časem 7,30 sekundy vytvořila nový český juniorský rekord a zároveň se kvalifikovala na halové mistrovství světa v Bělehradu.

Mílařka Mäki se přiblížila olympiádě, v Poznani splnila svazový limit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.06.2021 (09:54)     Sekcia sport

Mílařka Kristiina Mäki, která na začátku ledna porodila syna Kaapa, se přiblížila účasti na olympijských hrách v Tokiu. V neděli v Poznani obsadila v závodě na 1500 metrů druhá v čase 4:10,17, kterým splnila limit Českého atletického svazu. Ten by jí stačil, pokud by se kvalifikovala na základě světového žebříčku. Tam zatím figuruje na postupové pozici.

Mílařka Mäki se po porodu přiblížila olympiádě, v Poznani splnila svazový limit

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2021 (10:10)     Sekcia sport

Mílařka Kristiina Mäki, která na začátku ledna porodila syna Kaapa, se přiblížila účasti na olympijských hrách v Tokiu. V neděli v Poznani skončila v závodě na 1500 metrů druhá v čase 4:10,17, kterým splnila limit Českého atletického svazu. Ten by jí stačil, pokud by se kvalifikovala na základě světového žebříčku. Tam zatím figuruje na postupové pozici.