Třetí remízu Liberce v řadě trefil sváteční střelec. Opít se nemůžu, nechám to až po sezoně, smál se Mikula

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (21:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce se ani ve čtvrtém jarním ligovém utkání nedočkali vítězství, po nerozhodném výsledku ze hřiště čtvrtého Baníku nicméně smutní nebyli. Remízu 1:1, která byla pro Severočechy čtvrtá z posledních pěti zápasů, zařídil v 79. minutě kapitán Jan Mikula. celý článek

Bod z Baníku bereme, každý ho nezíská, ujišťuje liberecký Mikula

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2022 (11:33)     Sekcia sport

Po dvou letech a téměř pěti měsících dal ligový gól. Obránce Jan Mikula v 79. minutě zajistil fotbalistům Liberce v Ostravě remízu 1:1. „Hlavní je, že ten gól k něčemu byl a máme bod,“ řekl kapitán Slovanu.

Grman čekal na první gól jednapadesát kol. Potěšil, ale tohle není moje práce, smál se

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2023 (21:34)     Sekcia sport

Ještě ve 27. minutě prohrávali hokejisté Vítkovic na svém ledě s Kometou Brno po brance Eduarda Šalého 0:2, přesto slavili výhru a zisk sto prvního bodu v sezoně. Klíčový vyrovnávací gól obstaral zkraje třetí části střelou od modré sváteční střelec Mário Grman, jenž se v předposledním kole základní části trefil vůbec poprvé v sezoně. „Potěšilo mě to, ale nějak velkou váhu tomu nepřikládám. Mám v týmu jiné úkoly," pousmál se 25letý slovenský obránce.

Nechat body Slavii? Nic neobětujeme, reagoval rázně liberecký kapitán Mikula

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.08.2020 (16:14)     Sekcia sport

Obyčejně toho moc nenamluví a mediální pozornost nevyhledává, ovšem když Jan Mikula slyšel na předsezonní tiskové konferenci coby kapitán Liberce jednu z otázek, rychle zareagoval a vedle sedícímu kouči Pavlu Hoftychovi sám skočil do řeči.

Sváteční střelec Varane zařídil Manchesteru United vítězný vstup do ligy

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.08.2023 (23:02)     Sekcia sport

Londýn - Manchester United zahájil anglickou fotbalovou ligu vydřenou výhrou 1:0 nad Wolverhamptonem. V 76. minutě rozhodl zápas ve prospěch favorita sváteční střelec Raphaël Varane, který...

Ibrahimovic nedal třetí penaltu v sezoně: Jsem naštvaný, příští nechám spoluhráčovi

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     09.11.2020 (10:16)     Sekcia sport

Hvězdný útočník AC Milán Zlatan Ibrahimovic v nedělním zápase italské ligy s Hellasem Verona zahodil už třetí penaltu v sezoně a "Rossoneri" doma jen remizovali 2:2. Švédský fotbalista slíbil, že příští pokutový kop přenechá spoluhráči Franckovi Kessiému.

První kontakt s míčem a gól! Rabušicovi se trénování pokutových kopů vyplácí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (18:54)     Sekcia sport

Po pár minutách pobytu na hřišti rozhodl z penalty utrápený zápas s poslední Karvinou. Střídající útočník Michael Rabušic v závěru zajistil fotbalistům Liberce těsnou domácí výhru 1:0. „Byl to asi můj první kontakt s míčem – jestli ne jediný,“ smál se Rabušic, jenž se z pokutového kopu trefil ve druhém domácím utkání v řadě.

Fialky vytěžily z velkého tlaku a berou bod, opět se trefil Vlahovič

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2021 (15:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny dotáhli v 18. kole italské ligy dvougólové manko a na svém hřišti remizovali 2:2 se Sassuolem. Už 16. ligový gól v sezoně zaznamenal nejlepší střelec soutěže Dušan Vlahovič, jenž se prosadil v šestém utkání v řadě.

VAR dvakrát úřadoval. Klokani v nastavení urvali na Střelnici bod!

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.08.2021 (18:01)     Sekcia sport

Dlouho kráčeli za první výhrou v nové sezoně, nakonec však byli rádi aspoň za bod. Fotbalisté Bohemians vyválčili v nedělním utkání 3. kola v Jablonci remízu 2:2, kterou trefil ve třetí minutě nastavení z pokutového kopu Jan Kovařík.

Hokejisté Liberce padli pošesté v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (18:54)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v 11. kole extraligy Liberec 3:1 a připsali si poprvé v sezoně třetí výhru za sebou. Trápící se hosté sice na západě Čech vedli, ale domácí rychle srovnali a na trefy Davida Jiříčka a Martina Langa v dalším průběhu už Bílí Tygři nedokázali odpovědět. Liberec si tak připsal šestou porážku v řadě.

Penaltu vybojuju, exekuci rád nechám na někom jiném, říká Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (08:29)     Sekcia sport

Gól sice nedal, přesto byl u klíčových okamžiků, které nastartovaly obrat fotbalistů Liberce k výhře 3:1 v domácím zápase se Slováckem. Útočník Jan Kuchta v závěru prvního poločasu vybojoval penaltu a po faulu na něj následně obránce hostů Kadlec dostal červenou kartu. „Do všeho jdu naplno. Jsem nepříjemný, důrazný a běhavý. Pak se tam nějak nachomýtnu a oni mě zfaulují,“ řekl Kuchta, který zařídil už třetí libereckou penaltu v řadě.

Tu bekovku si asi nechám, smál se hrdina Sparty a plánoval smlouvat s pokladníkem

Po „evropských“ gólech se Kuchta za Slavii trefil i v lize. Stanciuovi jsem ten gól sežral, smál se

Sevilla se po šesté výhře v řadě posunula na třetí místo v lize

Druhou výhru v řadě kalí obava o Šmída, vrátí se? Ještě čekáme na vyjádření lékařů, zní z Liberce

Baluta může mít double. Třetí rok v řadě finále, to je úžasné, říká špílmachr Liberce

Poznar zuřil kvůli sudímu: Nemůžu mu dát do držky, nemůžu mu vynadat, nemůžu nic

Neapol potvrdila extratřídu: vede o 18 bodů, Osimhen se trefil poosmé v řadě

Jelínek trefil v prodloužení výhru Liberce v Mladé Boleslavi

Nejlepší střelec Liberce z poslední sezony odchází do KHL

Smál jsem se, když Pérez jel do boxů, popisoval třetí Ricciardo

Střelec Nichols vytáhl Ústí na třetí místo, jeho tým slaví pátou výhru v řadě

Mr. Block Nedomlel rozhodl prvním gólem v sezoně. Motoru chybělo k vyrovnání více síly v brankovišti

Volejbalisté Liberce porazili Karlovarsko a upevnili si v extralize třetí místo

Schneider o nové roli v Kometě: Góly dávám rád, ale teď je ze mě brusič

Nulu vem čert, důležitější jsou body, vykládal po druhém čistém kontě v řadě liberecký Kváča

Tvrďák Gudas se trefil a jeho Florida zažila senzační obrat

Rozjetý střelec Holeš po gólu Spartě: Plním si sny, mám krásné období

Kanonýr Bulíř bude i v příští sezoně hrát za Liberec

Česko vystřelilo v závěru remízu s Ukrajinou. O té rozhodla parádní trefa Vydry, Tecl trefil dvě tyče

Napodobitel Ronalda míří zpátky do Liberce

Mikulův gól po dvou letech: Bod z Baníku bereme, nemá ho každý

Oceláři zdolali o Krejčího oslabené Hanáky

Třetí medaile v sezoně. Přívratský byl v Baku třetí v třípolohové střelbě

Teplice - Zlín 0:0, třetí remíza pro hosty, ani popáté nezvítězili

Tetour se vrátil do Ostravy a v úvodní minutě trefil tyč. Pro domácí by to byla asi hodně studená sprcha, smál se

Pokračování kariéry nechám osudu, řekl Jágr. A byl neskutečně nadšený ze vsetínských fanoušků

Karlovarská zeď Lukeš po výhře nad Litvínovem: Cítím se duel od duelu lépe

Konrád vychytal třetí čisté konto v sezoně

Hoftych brání hráče za remízu s Boleslaví: ‚Není jednoduché hrát pod takovým tlakem‘

ONLINE: Plzeň útočí na střed tabulky, v extraligové předehrávce hostí Liberec