HOKEJ ONLINE: Drtivý start Hradce! Boleslav ale během necelých dvou minut srovnala

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.03.2022 (15:10)     Sekcia sport

Za stavu 1:0 pro domácí týmy v neděli v Hradci Králové a Třinci pokračují čtvrtfinálové série play off hokejové extraligy. Nejlepší celek základní části Mountfield v sobotu zvítězil nad Mladou Boleslaví díky gólům dvojčat Kellyho a Kevina Klímových 2:1, druhý duel série začíná v 16:00. Oceláři jako obhájci titulu zdolali i díky neprůstřelnému brankáři Ondřeji Kacetlovi Vítkovice 3:0, druhá bitva začíná v 18:00. celý článek

HOKEJ ONLINE: Drtivý start Hradce je minulostí! Boleslav během necelých dvou minut srovnala

HOKEJ ONLINE: Třinec jde do vedení. Drtivý start Hradci nestačil, Boleslav srovnala čtvrtfinále

Hokejisté Mountfieldu sice už ve čtvrté minutě nedělního čtvrtfinále play off vedli nad Mladou Boleslaví 2:0, nakonec ale prohráli 2:3 a stav série je tedy srovnaný na 1:1 na zápasy. Třinečtí Oceláři jako obhájci titulu zdolali i díky neprůstřelnému brankáři Ondřeji Kacetlovi Vítkovice 3:0, druhá bitva začala v 18:00.

HOKEJ ONLINE: Třinec hraje s Vítkovicemi. Drtivý start Hradci nestačil, Boleslav srovnala čtvrtfinále

HOKEJ ONLINE: Bitva Liberce se Spartou se prodlužuje! Boleslav srovnala sérii s Třincem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (16:49)     Sekcia sport

Bitva o finále play off hokejové extraligy se pořádně zdramatizovala. Mladá Boleslav doma porazila Třinec 4:2, odvrátila tak další mečbol a srovnala sérii na 3:3. Liberec po 60. minutách remizuje se Spartou 2:2, o osudu šestého semifinále rozhoduje prodloužení. (vysílá O2 TV).

HOKEJ ONLINE: Drtivý start Hradce je minulostí, Boleslav už vede

Třinec opět zvítězil. Drtivý start Hradci nestačil, Boleslav srovnala čtvrtfinále

Třinec bere ve čtvrtfinále druhou výhru. Drtivý start Hradci nestačil, Boleslav srovnala krok

Hokejisté Mountfieldu sice už ve čtvrté minutě nedělního čtvrtfinále play off vedli nad Mladou Boleslaví 2:0, nakonec ale prohráli 2:3 a stav série je tedy srovnaný na 1:1 na zápasy. Třinečtí Oceláři vyhráli i druhý zápas své série s Vítkovicemi. Po sobotním triumfu 3:0 se tentokrát radovali z vítězství 2:1.

HOKEJ ONLINE: Češi ukončili po půlhodině gólový půst

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2022 (11:38)     Sekcia sport

HOKEJ ONLINE: Drama vrcholí! Češky mají drtivý tlak

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2023 (07:25)     Sekcia sport

Utkáním s Japonskem dnes české hokejistky zahajují svůj premiérový start v elitní skupině A mistrovství světa. Svěřenkyně trenérky Carly MacLeodové před rokem v Dánsku vybojovaly historické bronzové medaile a poprvé se posunuly mezi pětici nejlepších týmů, které mají jistý start ve čtvrtfinále. Úvodní zápas na šampionátu v kanadském Bramptonu hrají od 21:00 SELČ. Utkání můžete sledovat online na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Souboj Čechů s Finy se dramatizuje! Seveřané snížili

Necelých sedmatřicet minut čekali diváci na gól v zápase hokejistů Česka a Finska. Během 31 vteřin poté nasázeli čeští reprezentanté rovnou dvě branky. Trefili se Matěj Blümel a Jiří Smejkal. Za Finy snižoval Petrus Palmu.

HOKEJ ONLINE: Sparta i Třinec otáčejí skóre a vedou, Boleslav srovnala

HOKEJ ONLINE: Plzeň srovnala, Kometa drtí Pardubice

HOKEJ ONLINE: Sparta otočila skóre a vede, Boleslav srovnala, Třinec slaví, Motor venku prohrál

HOKEJ ONLINE: Liberec vyhrál na Spartě i podruhé! Mladá Boleslav srovnala v Třinci

HOKEJ ONLINE: Sparta otočila skóre, Boleslav srovnala, Třinec po měsíci slaví, Motor venku prohrál

Boleslav proti Hradci otočila z 0:2 na 3:2 a srovnala čtvrtfinálovou sérii

HOKEJ ONLINE: Sparta srovnala v poslední minutě! Třinec padl s Plzní. Dynamo vede v Boleslavi

HOKEJ ONLINE: Sparta představí proti Kometě zvučnou posilu. Boleslav srovnala s Třincem

HOKEJ ONLINE: Liberec udeřil, nad Hradcem vede! Boleslav se chystá na Dynamo

HOKEJ ONLINE: Pardubice znovu vedou, Boleslav doma prohrává

HOKEJ ONLINE: Boleslav demoluje Dynamo! Liberec si i podruhé poradil s Hradcem

HOKEJ ONLINE: Liberec a Mladá Boleslav doma usilují o druhé výhry ve čtvrtfinále

HOKEJ ONLINE: Liberec dává další gól, Hradec nestačí! Boleslav se chystá na Dynamo

Velká premiéra! Krejčí si připsal první start v NBA. Satoranský New Orleans k výhře nepomohl

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Problém. Start Ledecké posunuli

HOKEJ ONLINE: Kometa dostává výprask! Sparta předvedla drtivý finiš, Krejčí má nabito

HOKEJ ONLINE: Těžká rána pro Hradec, Boleslav bleskově otáčí skóre

HOKEJ ONLINE: Boleslav proti Dynamu zvyšuje náskok. Liberec si i podruhé poradil s Hradcem

HOKEJ ONLINE: Plzeň se Spartou srovnala. Vítkovice vedou nad Litvínovem

ONLINE: Mladá Boleslav - Hradec Králové 0:0, hraje se play off o umístění

HOKEJ ONLINE: Pardubice jdou za sedmou výhrou v řadě, Kometa prohrává v Boleslavi

HOKEJ ONLINE: Hradec hraje o vše! Mladá Boleslav je jednu výhru od semifinále

FOTBAL ONLINE: Jarolímova Boleslav prohrává s Baníkem, Karviná srovnala manko

HOKEJ ONLINE: Sparta jde rychle do vedení, Boleslav už slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Hradec má ve Vítkovicích střelecky navrch, za čtyřicet minut ale gól nepadl

HOKEJ ONLINE: Kometa srovnala, Liberec rovněž. Vary směřují za vítězstvím

HOKEJ ONLINE: Náskok Sparty se tenčí, na Hané mají nabito! Boleslav už slaví

HOKEJ ONLINE: Pardubice jdou za sedmou výhrou v řadě, Kometa hraje v Boleslavi

HOKEJ ONLINE: Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví už i Boleslav s Motorem

HOKEJ ONLINE: Sparta opět srovnala bitvu s Kometou, Boleslav má nabito

HOKEJ ONLINE: Sparta zvyšuje náskok, na Hané mají nabito! Boleslav už slaví

HOKEJ ONLINE: Sparta jde rychle do vedení, na Hané mají nabito! Boleslav už slaví

HOKEJ ONLINE: Sparta přidala třetí gól, na Hané mají nabito! Boleslav už slaví

HOKEJ ONLINE: Kladno prohrává na ledě Vítkovic, Jihočeši vedou nad mistrem